2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Selam canlarımm, benim iki gün önce lekelenmem oldu normalde haftaya kontrolüm vard i ama panikledim bugün gittim , bebek gayet iyi 14+5 im bebiş 16+1 görünüyor ama başka bir doktora gittim veee erkeğe benziyor dedi ben şok, babası şok 1 ay sonra netlesir dedi ayrıntılı ultrasonu konuştum mart başına 22. Hafta gibi randevu veririz dediler , kan ve idrar tahlili yaptırdım sanırım idrarimda bakteri cıkmış sonuçlar icin beklemedim yarın aile hekimime göstericem

Ben ilk haftalardan beri gittiğim bir dr vardı çok detaylı bilgi vermiyordu memnun kalmadım ilk doğumumu yaptıran dr uma devam etmeye karar verdim herşeyi çok detaylı anlatıyor kafa gövde bacak ölçümleri plesanta konumu suyu bebeğin boyu kaç gr olduğunu herşeyi söylüyor sanırım bu dr ile alakalı bir durum. Mesela 2 Li tarama testimi yapan dr da rahim ağzı uzunluğunu fln ölçmüştü

Ben de dün gittiğim de erkek olduğunu öğrendim hayırlısı olsun sağlıkla doğsunlar inşallah

Eklentiler

• 8E17C206-D978-4D24-8BFA-9197F6D887E2.jpeg
    84,5 KB · Görüntüleme: 65
Lekelenmen için geçmiş olsun canım bebişin iyiymiş şükür.benim de 100 de 80 kıza benzetti 13. Haftada bakalım değişecek mi ben de çok merak ediyorum sağlıkla gelsin yavrucuklar inşallah

Ben de dün gittiğim de erkek olduğunu öğrendim hayırlısı olsun sağlıkla doğsunlar inşallah

Lekelenmen için geçmiş olsun canım bebişin iyiymiş şükür.benim de 100 de 80 kıza benzetti 13. Haftada bakalım değişecek mi ben de çok merak ediyorum sağlıkla gelsin yavrucuklar inşallah
Benim bacak arası kapalıydı durun aticam fotoğraf net değil yani :)

Benim bacak arası kapalıydı durun aticam fotoğraf net değil yani :)
Ben muayene olmaya giderken muz yiyorum o baya işe yarıyor sanırım sırtı dönüktü ama çok hareketli olduğu için dr um sağolsun yakalayıp tescilledi benim ilki de erkek belki kız olur umudum vardı ama sanırım böylesi daha hayırlı ilerde daha çok ortak yönleri paylaşımları olur diye düşünüyorum
hepsi sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil

Kızlar bende ikiliye girdim bugün doktor bir sorun görmediğini söyledi kan verdim 20 gün sonraya doktorundan randevu al dedi. Ben cinsiyeti öğrenince sormayı unuttum sonuçları özel de başka bir doktora göstericem de direk e nabızda çıkıyo mu sonuçlar???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…