2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Merhaba akıntılarınız kahverengi ve arada içinde kırmızılıklar seklınde mıydı acaba?Suan nasılsınız acaba? Cok mu surdu ? Ikı haftadır var bende ve cok korkuyorum
Şuan iyiyim bir sorun yok inşallah içini ferah tut
Benım bır kere kırmızı geldi hemde pıhtılı.O gunden beri kahverengı devam edıyo.Allah hayırlara cıkarsın ınsallah.Siz de saglıkla bebegınıze kavusun ınsallahTesekkur ederım
Benim de kırmızıya döndü aralarda çok azicikti inşallah canım hepimizi
Sormayı unuttum hafif karın agrınız da oluypr muydu?
Tabii ilk haftalarda da oluyor hala karın ağrısı var bebek yerlesiyor canim
Anladım canım çok sağol
Doğrudur evet bir dahakine ben de sorayım canım sağol
Anladım canım çok sağol kesinlikle doktorla alakalı bir şey bakalım ben memnunum ama çok fazla detay vermiyor benimki

Doktoru acil doguma cagirdilar allahtan kuzucum donmus boynunu olcturdu bize olcum bittikten sonra bir el salladi bu kadar 2 dk bile surmedi haftaya persembeye gidicem tekrar resim bile alamadim
Sıkma canını canım benim olsun inşallah bebisin iyidir bir daha gidersin sonuçlar için

Sorularınıza yanıt alabiliyorsanız aklınızda soru işareti kalmıyorsa detaylara takılmamak lazım bazı dr lar gördüklerini pek paylaşmayabiliyor

Kizlar tahmini dogum tarihimiz hep SATa göre mi gidecek yoksa artik bebek boyundan çıkan tarihi baz alabiliyo muyuz

Önceki dokturun ne demiş di cinsiyet belli mi idi

gözün aydın canım bizede erkek dedi şimdilik. ben yine erkek olsun istiyordum zaten dediğin gibi ortak yönleri, paylaşımları çok olur diye. Allah akıllı hayırlı evlat nasip etsin hepimize inşallah
Kız demişti yüzde 80
Gözün aydın canım değişebiliyormuş demekki 1 ay sonra netleşir derken çok geç tarih vermiş sanki ya o gördüğü kordon felan değilmiş dimi net erkek dedi

Yanılma çok oluyor o yüzden bizim Burda söylemiyorlar, tahmin de etmiyorlar. Birsey almamıştım degilmi?
İçinden ama kız geçiyordu senin sanırım
2 hafta sonra gittiğimde belki söyler.
Kesin demedi kızlar bu da bence erkek surda sanki pipi görüyorum ama bacak arası kapal i bi dahaki gelmene netlesir dedi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…