2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bana vitamin kan ilaci yazdi iki ayri vitamin yazdi gelince sizede soylerim biri ozel aliyoruz ama cok iyiymis
Sagolasin canim ben de bugun doktora gidicem aksama randevu. Bana yazarsa ben de onu soylerim.

Bir de gobek deligi deligi agrisini soracaktim duyguyigitemre duyguyigitemre bir degisiklik oldu mu ya da tekrarladi mi? Benim toplamda 3 kez oldu bu ay, sayfalari okumussundur kk'da normal bi durum demisler ama insaallah artik.

Masallah 😍 az varmis ama benim yasim var ama yine de gozum yemez heralde 2 yas araliga, 4 en guzeli sanki tabi Allah verirse :)
Yaş kaç cnm?
İlk başlarda çok zor ama şimdi bu pandemiden birde, kimseye ihtiyaç duymuyorlar. Beraber oynuyorlar.

Bugün sabah (erken kalkan çocuklar) ben yatağım diye kapığı kapatmışlar, oynamışlar. Ben uyandığımda, anne iyi uyudun mu dediler 🥰🥰🥰. Karnımı seviyorlar şimdiden ben bakacağım diye hayal kuruyorlar.

Sagolasin canim ben de bugun doktora gidicem aksama randevu. Bana yazarsa ben de onu soylerim.

Bir de gobek deligi deligi agrisini soracaktim duyguyigitemre duyguyigitemre bir degisiklik oldu mu ya da tekrarladi mi? Benim toplamda 3 kez oldu bu ay, sayfalari okumussundur kk'da normal bi durum demisler ama insaallah artik.
Bende normal oldıgunu okudm ama bizi doktor korkuttu doktordan duydum sanırım oda tedbir almak istedi, progestana devam edıyorum ondan Baska da olmadı cok şükür 😍 bugın doktor kontrolüm var yine sorarım

Maşallah. Cinsiyeti belli mi. İlk çocuğunuzun cinsiyeti ne?

İlk zmn zor ama ileride ıyiki böyle olmuş dicek siniz. O İlk zamanda alışana kadar.

Size tavsiyem ilk çocuğunuzu bezden kesin
sorma biraz tedirginim ondan dolayı ama şikayet etme lüksüm yok diye düşünüyorum yaşta 34 olunca bide, ilk kızım oldu dünya tatlısı bişey 5 yıl sonra gelen mucizem şuanki de erkek olacağını düşünmediğim bir anda geldi nasibi varmış çok şükür diyorum :KK6: :KK6:

Mrb Yok daha gelmedi 1 hafta olalı sizin kaç gün oldu acaba ?
Benim de yarin bir hafta doluyor gecen hafta cuma vermistim kani. Bide kargoyla gitti falan. haftaya cuma gelir diye dusunuyorum 10 is gunu doluyor haftaya cuma. Bakalim gun sayiyoruz:KK43: sizin de haftaya bugun gelmesi lazim o zaman. Haber verin mutlaka umarim guzel gelir sonuclarimiz🤲

Yaş kaç cnm?
İlk başlarda çok zor ama şimdi bu pandemiden birde, kimseye ihtiyaç duymuyorlar. Beraber oynuyorlar.

Bugün sabah (erken kalkan çocuklar) ben yatağım diye kapığı kapatmışlar, oynamışlar. Ben uyandığımda, anne iyi uyudun mu dediler 🥰🥰🥰. Karnımı seviyorlar şimdiden ben bakacağım diye hayal kuruyorlar.
34 canim benim yaş.

Masallah valla Allah nazarlardan saklasin 😍 oyle tabi dedigin gibi aslinda gozum yese ben de isterdim ard arda ama bakalim simdilik 40tan once de Allah verirse 2. olsun insaallah kafasindayim. Bu saglikla bi gelsin de belki fikrim degisir.

Benim de yarin bir hafta doluyor gecen hafta cuma vermistim kani. Bide kargoyla gitti falan. haftaya cuma gelir diye dusunuyorum 10 is gunu doluyor haftaya cuma. Bakalim gun sayiyoruz:KK43: sizin de haftaya bugun gelmesi lazim o zaman. Haber verin mutlaka umarim guzel gelir sonuclarimiz🤲
Evet canm tabiki haber veririm mutlaka sizde yazın 🤲🌸

sorma biraz tedirginim ondan dolayı ama şikayet etme lüksüm yok diye düşünüyorum yaşta 34 olunca bide, ilk kızım oldu dünya tatlısı bişey 5 yıl sonra gelen mucizem şuanki de erkek olacağını düşünmediğim bir anda geldi nasibi varmış çok şükür diyorum :KK6: :KK6:
Erkekmi. Maşallah cnm. Yani Allah veriyor bizim seçme lüksümüz yok. Sağlıklı olsun yeter bence. Bizimde olmadı 2,5 sene bebisimiz.
Bende 34 düm
34 canim benim yaş.

Masallah valla Allah nazarlardan saklasin 😍 oyle tabi dedigin gibi aslinda gozum yese ben de isterdim ard arda ama bakalim simdilik 40tan once de Allah verirse 2. olsun insaallah kafasindayim. Bu saglikla bi gelsin de belki fikrim degisir.
Benimde yaş 34.
Sagol cnm
Hele bir olsun isti eksin cnm ikinciyi.
Tabi bazı arkadaşlarım var onlar geç anne oldu, rahatlığa alışmışlar. İlk çocukta pilleri bitti. Çocuklarında yaramazdi.

Ben geldim kizlar ense olcumu iyi dedi sizlerin kac cikmisti
2.3 yada 2.30 yani 3 kadar nirmal diye okumustum doktorda 2.3 birsey diyince cok sukurr dedimm dedii kuzum bekleseydin dogumdan cikinca iyice konussaydinn zamanin varsaa tabii bir hafta daha beklemek zor olacak ikili testi verdinmi demedim iyi hersey cok guzel filan demedimi

Son düzenleme:
Şunu merak ediyorum doktorunuz bebeğin gramini ölçüyor mu? Olcuyorsa 2 boyutluda mi ölçüyor? Ben 13+da gittim en son ve ölçmedi. Ne zaman ölçülmeye başlıyor? Birde detaylı ne zaman yaptıracaksinız randevu almak gerekiyor sanırım her hastane yapmiyor
Şu haftalarda gramın çok önem arzetmedigini önemli olan haftasıyla uyumlu olup olmadığı suyu ve rahim derinliği dedi. Hatta onu ölçtü çok iyi dedi 25 cm isteniyormuş benimki 37.7 çıktı. İleriki haftalarda bebek kilo almaya başlar ozaman bakılır grama dedi.

2.3 yada 2.30 yani 3 kadar nirmal diye okumustum doktorda 2.3 birsey diyince cok sukurr dedimm dedii kuzum bekleseydin dogumdan cikinca iyice konussaydinn zamanin varsaa tabii bir hafta daha beklemek zor olacak ikili testi verdinmi demedim iyi hersey cok guzel filan demedimi
Esimin toplantisi vardi ona yetisecektik birde bir hafta sonra tekrar gidelim dedigimizde kabul ettikleri icin cokta israci olmadim testi verdim deger guzel dedi resim bile alamadim bu sefer yanindaki asistani cikartamadi

X