2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlar birşey sorucam ozel klinikte 250 tl muane ucreti bunun icinde kan testler vs varmi ilkdefa gidicem.

Neden vazgeçtin canım hadi inşallah güzel geçer
Doğruluk payı %100 değil ki çevremde çok mağdur olanlar var ama doğuduktan sonra sapa sağlam kendimi strese sokmak istemiyorum ama bilmiyorum kararsız kaldım şuan aklım çok karıştı ya yapıp yapmamak konusunda 🥺 dua edin ya inşallah güzel geçer ☺️

Kizlar birşey sorucam ozel klinikte 250 tl muane ucreti bunun icinde kan testler vs varmi ilkdefa gidicem.
Canım bende özel kliniğe gidiyorum kan vs ücreti farklı maalesef 🙄 ama senin gittiğin yer belki fark almıyordur bilemiyorum tabi

Bnde cok şükür iiim cnm carsamba gumu randevum var iple cekiyorum
Benimde çarşamba randevum var iple çekiyorum 3,5 hafta oldu görmeyeli
Hayirli cumalar herkese..
Ben haftaya cumaki kontrolüme kadar aklımı yitirmezsem iyi , 3 haftada bir kontrol çok az geliyor bana 🥺 ara ara hafif kasık ağrılarım var büyümeden mi kaynaklı yoksa bi sorun mu var anlayamamak çok kötü.
Hayırlı cumalar,

Bende gece uyanmadım kaşık ağrısından. Bebis büyüyor cnm, rahim genişleme sinden oluyor bir sorun yok yani. Bunlar çok normal şeyler.
Bizimde 4 haftada bir randevu veriyorlar

Doğruluk payı %100 değil ki çevremde çok mağdur olanlar var ama doğuduktan sonra sapa sağlam kendimi strese sokmak istemiyorum ama bilmiyorum kararsız kaldım şuan aklım çok karıştı ya yapıp yapmamak konusunda 🥺 dua edin ya inşallah güzel geçer ☺️
Bende yaptırmadım cnm. Gerek yok. Dediğin gibi doğruluk payo yok. Benim cevremdede var öyle olanlar. Aldırmayı düşünmediğim için gerekte yok. Allahin verdiği hedigeyoäi seve seve kabilumdur. Hamileliğim neden zehir edeyim

Ozel hastaneler testler icin ayri ucret aliyor canim klinik de muhtemelen öyledir.
Benimde çarşamba randevum var iple çekiyorum 3,5 hafta oldu görmeyeli

Hayırlı cumalar,

Bende gece uyanmadım kaşık ağrısından. Bebis büyüyor cnm, rahim genişleme sinden oluyor bir sorun yok yani. Bunlar çok normal şeyler.
Bizimde 4 haftada bir randevu veriyorlar
Sagol canim. benim gibi birilerini duymak iyi geliyor🌸

Kizlarr bisey danışmak hatta paylaşmak istiyorum 16 haftalik hamileyim çok skur iyiyms 14.Haftada testleri oldu kızım olck nasipse ama 2 gündür ona bisey olmsmdr die kokyrm bi kalbimde korku acı var aynisini yasayan Varmi acaba :KK43: doktorada gitmek istemyrm Cnku korkup korkup hep girms.olcam bana yardım edin :KK43:

Ne kadar peki cnm onlar.
Bilmiyorum ki ikili test yapılıcaktı ama yapmicam o yüzden fiyatlarla ilgili bilgim yok ama 20 haftada yapılan detaylı ultrason doktorum kendisi yapıyor ücret farkı almadan çünkü hep detaylıda bakıyor 16 haftadan sonra

Bende yaptırmadım cnm. Gerek yok. Dediğin gibi doğruluk payo yok. Benim cevremdede var öyle olanlar. Aldırmayı düşünmediğim için gerekte yok. Allahin verdiği hedigeyoäi seve seve kabilumdur. Hamileliğim neden zehir edeyim
Ayy içimi rahatlatın ya sağol ♥️ Bende istemiyorum ne gelmişse Allahtan başım gözüm üstüne 🥰🧸

Kizlarr bisey danışmak hatta paylaşmak istiyorum 16 haftalik hamileyim çok skur iyiyms 14.Haftada testleri oldu kızım olck nasipse ama 2 gündür ona bisey olmsmdr die kokyrm bi kalbimde korku acı var aynisini yasayan Varmi acaba :KK43: doktorada gitmek istemyrm Cnku korkup korkup hep girms.olcam bana yardım edin :KK43:
Kuzum ara ara bana da geliyor öyle karamsar modlar sonra rahat stressiz olmanın bebek için daha iyi olduğunu düşünüp kendimi telkin ediyorum Çık biraz hava al park fln varsa dolaş ya da YouTubeda nefes egzersizleri var onlar da çok yatıştırıcı oluyor Kanaman şiddetli ağrın yoksa bebeğe neden bişi olsun durduk yere 😇

Hayirli cumalar herkese..
Ben haftaya cumaki kontrolüme kadar aklımı yitirmezsem iyi , 3 haftada bir kontrol çok az geliyor bana 🥺 ara ara hafif kasık ağrılarım var büyümeden mi kaynaklı yoksa bi sorun mu var anlayamamak çok kötü.
Hayirli cumalar canim.
Benim de dün oldu bel ve kasik agrilarim ilk defa bu kadar cok agridi ve baya endiselendirdi beni de. Ben de bilemiyorum neden 😔 allahtan pazartesi günü randevum var.

Geçenlerde banada oldu aynı. Sanki hamile değilim hissi bir an kapıldım. Sanki bebisim birsey olmuş gibi. Sanırım hormonlardan.
Ayy içimi rahatlatın ya sağol ♥️ Bende istemiyorum ne gelmişse Allahtan başım gözüm üstüne 🥰🧸
Aynen öyle cnm. Sende sağol 🥰

B BaSa86 canim birsey merak ettim. Ben de ikili testi yaptirmadim senin gibi. Sen Organscreening yaptiracak misin peki? Ben yaptirsam mi karar veremedim.

Bilmiyorum ki ikili test yapılıcaktı ama yapmicam o yüzden fiyatlarla ilgili bilgim yok ama 20 haftada yapılan detaylı ultrason doktorum kendisi yapıyor ücret farkı almadan çünkü hep detaylıda bakıyor 16 haftadan sonra
Bende devlete gidiyodim ama fazla bilgi vermiyolar vitamin kan ilaci ic felan hicbirsey demiyolar. 2li bende yptirmicam. Pazartesi ozele gidicem bakalim o neler dicek nasil ilgilencek

Hayirli cumalar canim.
Benim de dün oldu bel ve kasik agrilarim ilk defa bu kadar cok agridi ve baya endiselendirdi beni de. Ben de bilemiyorum neden 😔 allahtan pazartesi günü randevum var.
İnşallah her şey normaldir hepimiz için bebişler sağlıklıdır ve korkular boşa çıkar🤲🏻
Bu süreçte bol bol su içip uzanmaya çalışıyorum canim sanki azıcık da olsa iyi geliyor

X