2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Tatli yemem, karnımın şekli, erkek çocukta yüz güzelleşir derler yüzümün düzgün durması erkeğe işaretti Bıçağa oturma, çin takvimi, maya takvimi, ip bağlama kızdı cinsiyetimiz erkek 😂😂
Doktorda hep erkekmi dedi bende onda da kafam karışmıştı bi kız bi erkek dedikleri için hatta bi hemşire ultrason resmine görede erkek demişti iyice alıştırmışım heralde kendimi 😄

Eklentiler

• Screenshot_2021-02-10-20-38-27-17.jpg
    Screenshot_2021-02-10-20-38-27-17.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar tecrübeli anneler, bebegin kesesindeki suyun miktarı neye bağlı bizim şu icmemizle ne kadar alakali

maşallah kuzum baya da hareket etmişsin ya 😅😃 ay bilemedim çok geçmiş olsun ins hemencecik geçer
Evet cnm böyle yatamam hiç. Mecbur oluyor iki cücük dışarı istiyor, ilgi, yemek istiyor. Sagol cnm
Bende de gece yatarken oluyor canım sol tarafa dönüp biraz bekleyince geçiyor toplanıyor sertlesiyor
Dünde aynıydı daha çok erken son haftaları oluyordu hep.

Kızlar tecrübeli anneler, bebegin kesesindeki suyun miktarı neye bağlı bizim şu icmemizle ne kadar alakali
Canım dün doktorumda bana suyumun sınırda olduğunu söyledi hatta bende günde 3,5 4 Lt içiyorum nerdeyse neden az dedim sen öyle içmeye devam et ama yinede kan sulandırıcı vericem sana gece yatmadan önce içersin dedi yani içtiğimiz suya göre olsa zaten yeteri kadar içtiğimi düşünüyorum açıkcası bende merak ediyorum neye göre artıyo neye göre düşüyo

Evet cnm böyle yatamam hiç. Mecbur oluyor iki cücük dışarı istiyor, ilgi, yemek istiyor. Sagol cnm

Dünde aynıydı daha çok erken son haftaları oluyordu hep.
Benim ilk ya kuzum cuma randevum var bi soracağım doktora neden sertleşiyor çok kısa sürüyor ama
Canım dün doktorumda bana suyumun sınırda olduğunu söyledi hatta bende günde 3,5 4 Lt içiyorum nerdeyse neden az dedim sen öyle içmeye devam et ama yinede kan sulandırıcı vericem sana gece yatmadan önce içersin dedi yani içtiğimiz suya göre olsa zaten yeteri kadar içtiğimi düşünüyorum açıkcası bende merak ediyorum neye göre artıyo neye göre düşüyo
Benim bulantılarım yeni yeni geçiyor su bile mahvediyordu yeni yeni içmeye başladım o yüzden ben de merak ettim ya

Havuç suyu ve armut en iyi gelen şeyler.Tavsiye ederim.

X