2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar selam bugün ay sonuna ayrıntılı icin randevu aldim öncesinde devlette muayene oldum, 4 lü test yapıldı 2 haftaya sonuç çıkar dedi e nabız a baktim afp değeri cıkmış bilgisi olan var mi
Nasıldı canım devlette muayene. Şehir hastanesine mi gittin erkilete mi?

Kızlar anneme geldim battaniyeler hariç ördükleri allahım güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin bu gidişle birkaç kış kıyafet almıcaz sanırım inşallah hepimizin bebişlerine her yapılanı alınanı güzel güzel giydirip kullanmak nasip olsun ☺️
Ne güzel örmüş valla maşallah

Merhaba canim. Daha önce hic vitamin takviyesi falan almadin mi? Benim de kanda demir eksikligi cikti demir hapi kullaniyorum her gün. Vitamini en bastan beri aliyorum zaten doktorum dedigi icin. Bozma moralini simdi almaya baslarsan doguma kadar düzene girer bence.
İlaç şeklinde almak istemedim canım..
Ne folik asit ne de demir.Dokrorum yazdı ama kullanmadım.
İlaç kullanmaya karşıyım biraz.Dışardan takviye almaya çalıştım ama hata mı yaptım bilemiyorum.Normalde de kansızlık vardı biraz, gebelikten dolayı artmış demekki😔😔

Böyle beklentilere girmek saçma bence ben ne kendi ailemden ne görümceden ne kv den altın da kıyafette beklemiyorum açıkçası. Eğer bebeği ben yapıyorsam ben bakmak zorundayım kimse bişey almak zorunda değil ki böyle şeyler düşünüp kendinizi hiç üzmeyin bence🤗
Vallahi ben bekliyorum herkesin cocugu dogdudugunda altinini da bileziginide bez elbise herseyle gittim kardesime de gorumcemede hatta gorumcem sut sagmasina kadar hediye istedi 😅bende istiyecegim misal

Evet cnm dusuk cikmis . Seni de yorar bi de dogumda kan takviye sine ihtiyaç duyabilrsin Allah korusun ama geç degil bence ilaca basla . 6 haftalikken benim de 6 cikti gynoferon kullandim 14 e yukseldi ama hap çok zor yutuyorum su an surub a geçtim ama hapin faydasını gordum sen de basla dr un ne yazarsa

Günaydın hanımlar mutlu hafta sonlarıı♥️ Civcivlerle🧿
Bayadır yoktum yoğun hafta geçirdim 😄
Aranızda oruçlu olan var mı acaba?
Üç ayların başlangıcı ♥️
Ben tuttum bakalım dayanabilirsem 3 günü tutucam ardından da 7 gün borcum kalmıştı onuda bitiricem malum ramazan ayında 7 aylık olucam bebek yemekten besleneceği için tutmayı düşünmüyorum en azından borcumun üstüne borç gelmesin dedim 😃☺️

Günaydın hanımlar mutlu hafta sonlarıı♥️ Civcivlerle🧿
Bayadır yoktum yoğun hafta geçirdim 😄
Aranızda oruçlu olan var mı acaba?
Üç ayların başlangıcı ♥️
Ben tuttum bakalım dayanabilirsem 3 günü tutucam ardından da 7 gün borcum kalmıştı onuda bitiricem malum ramazan ayında 6 aylık olucam bebek yemekten besleneceği için tutmayı düşünmüyorum en azından borcumun üstüne borç gelmesin dedim 😃☺️
Günaydın canım. Doktorumun söylediğine göre bebek şu an da yediklerimizden besleniyor.

199 sınır . Benimki 212 çıkmış. Kahvaltıda iki tane haşlanmış yumurta yiyorum sabahları ondan mı çıktı acaba. Önceden hiç yoktu böyle birşey
Bende 2 tane yiyorum ama eskiden de yerdim karatay beslenme yapiyordum. Bilmiyorum ki neden benim doktorum risk gormedi ama hamileyken mi yukseliyor acaba

X