2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
İlkini neden kaybettiniz acaba😞 Allah şimdikini kucağınıza almayı nasip etsin 🙏
Hamile olduğumu bilmiyordum dişime vurdu kan tahlili yaptırmama rağmen çıkmadı iğne vurdurdum bir hafta ama her iğne vuruşumda kan verdim ama çıkmadı kanda sonra dişimin ağrısı geçti adet olmam gerekiyordu günüm gelmişti olmadım bekledim bir ay test için sonra kanda çıktı hamile olduğum 3 aylık oldu dayanamadı oğlum 🥺😭 kaybettim bir yıl acısını çektim unutamıyordum adını muhamedül emin koydum gömdüm onu 😔 sonra çok şükğr mucizem tekrar geldi 🥰 kurban olduğum Allah sapa sağlam bağışlasın bana ♥️

Hamile olduğumu bilmiyordum dişime vurdu kan tahlili yaptırmama rağmen çıkmadı iğne vurdurdum bir hafta ama her iğne vuruşumda kan verdim ama çıkmadı kanda sonra dişimin ağrısı geçti adet olmam gerekiyordu günüm gelmişti olmadım bekledim bir ay test için sonra kanda çıktı hamile olduğum 3 aylık oldu dayanamadı oğlum 🥺😭 kaybettim bir yıl acısını çektim unutamıyordum adını muhamedül emin koydum gömdüm onu 😔 sonra çok şükğr mucizem tekrar geldi 🥰 kurban olduğum Allah sapa sağlam bağışlasın bana ♥️
Başınız sağolsun benim de 2kaybim var ama sizin ki kadar büyük değildi ama acısı büyüktü.İnsallah bu sefer kavuşuruz miniklerimize 💕

İnşallah canım inşallah sapa sağlam kavuşalım bebeklerimize ♥️
Başınız sağolsun benim de 2kaybim var ama sizin ki kadar büyük değildi ama acısı büyüktü.İnsallah bu sefer kavuşuruz miniklerimize 💕

Canım benim geçen ay 3.2 çıkmıştı ve tekrar ölçüm istemişti bende ancak bu ay gidebildim doktora ve 6 ya yükselmiş doktorum olması gerekenin 2.5 olduğunu söyledi ve beni direk dahiliyeye yönlendirdi ilaç içmeye başladım
Teşekkür ederim canım ben de şimdi konuştum benden de tekrar yaptırmam istedi pazartesi sağlık ocağına gideceğim tekrar 🙏

E yani hissetmnz cok norml ya ne garip insanlar var. Diyolar ya Allah muhtac etmesin,yokluklarini da gostrrmesin insallah..
Bu arada saglik ocagnda da ultrasona bakiliyor mu ?
Amin. Yemin ederim, gencecik doktor. Tipen mümkün değil diyor. 4 hamilelik geçirmişim o mu bilecek ben mi 😂Canım Burda sağlık ocağı falan yok. Normal hastane var. Tr deki gibi istediğin zmn doktor değiştirme mümkün değil. İstediğin zmn gidemiyorsun. İlk 24 haftaya kadar her ay bir defa gitme şansın var sonrasında 2 haftaya düsüyor
Gerçekten sinir bozucuymus böyle insanlara bazen kendime hakim olamayıp bende ters cevaplar verebiliyorum🤦🏼‍♀️ tıpben mümkün olmasa bile hastaya güzellikle anlatılması gerektiğini bilmeleri gerekir. Benim ilk gebeliğim daha neyi hissedip neyi hissetmediğimi anlayamıyorum Gaz mı acaba fln diyorum 😞 Kızlar ilk gebeliği olup da bebeği hissedenler ilk kaçıncı haftada nasıl hissettiniz?:anneadayı:o_O
Walla sınırın gerçekten bozuldu.
Tipen neden mümkün olmasın 17 haftamdayım. Salak değilim hissediyorum.
İlk gebeliğimde 16 da hissettim cnm. Yani stres etme hissedersin. Sonrada bugün neden vurmadı diye stres ediyor insan işte 🙈

Amin. Yemin ederim, gencecik doktor. Tipen mümkün değil diyor. 4 hamilelik geçirmişim o mu bilecek ben mi 😂Canım Burda sağlık ocağı falan yok. Normal hastane var. Tr deki gibi istediğin zmn doktor değiştirme mümkün değil. İstediğin zmn gidemiyorsun. İlk 24 haftaya kadar her ay bir defa gitme şansın var sonrasında 2 haftaya düsüyor

Walla sınırın gerçekten bozuldu.
Tipen neden mümkün olmasın 17 haftamdayım. Salak değilim hissediyorum.
İlk gebeliğimde 16 da hissettim cnm. Yani stres etme hissedersin. Sonrada bugün neden vurmadı diye stres ediyor insan işte 🙈
Çok gıcık doktorlar var ilk gebeliğimde doktorum bebeği ultrasyonda görmemişti ben gördüm adam bana diyor yok bebek daha yeni oluşur falan ben diyorum ya ne yenisi 2.5 aylık bebek nasıl göremiyonuz adam gıcık oldu başka doktor çağırttı odaya dedi kendini doktor sanıyor bu kadın ben yok diyorum o bebek var diyor dedi diyer doktor baktı bebeği gördü dedi burda falan sonra adam dedi ters tarafa dönmüş falan filan diye savundular birbirlerini hepsi çok iyi biliyor gibi yapıyorlar gıcık oluyorum

Kizlar iii aksamlar dr larin bazilari cok gicik oluyo icimde olanı sen mi bilcen bn mi bilcem iste dr olunca bn biliyorum dye rencide edyrlar insanlari bnde 16 17 haftalarda ara ara seyrme gibi hisettm simdi 20×2yim net hissedyrum onceden 1 gun var 2 gun yok oluyodu simdi rabbime cok sukur 2 3 gindur ozellikle cok daha net hissedyrum hareketlerini hem seyrme gibi degil hemde bir kac hareket degil surekli gibi birsey oldu yani ara ara olmasina ragmen

Çok gıcık doktorlar var ilk gebeliğimde doktorum bebeği ultrasyonda görmemişti ben gördüm adam bana diyor yok bebek daha yeni oluşur falan ben diyorum ya ne yenisi 2.5 aylık bebek nasıl göremiyonuz adam gıcık oldu başka doktor çağırttı odaya dedi kendini doktor sanıyor bu kadın ben yok diyorum o bebek var diyor dedi diyer doktor baktı bebeği gördü dedi burda falan sonra adam dedi ters tarafa dönmüş falan filan diye savundular birbirlerini hepsi çok iyi biliyor gibi yapıyorlar gıcık oluyorum
Ne gıcık doktorlar var ya. Bugünkü doktor 40 yasinda olsa hadi bu doğurmuştur biliyor derim. Ama gencecik gıcık gıcık konuşuyor sonrada iki saniye kalbini oturduğum yerden ultrason la bakıyor. Hadi gidebilirsin diyor...
Sinirim bozuldu. Belki cinsiyetini de söyler diye eşim hayal etmişti 🙈

Kizlar iii aksamlar dr larin bazilari cok gicik oluyo icimde olanı sen mi bilcen bn mi bilcem iste dr olunca bn biliyorum dye rencide edyrlar insanlari bnde 16 17 haftalarda ara ara seyrme gibi hisettm simdi 20×2yim net hissedyrum onceden 1 gun var 2 gun yok oluyodu simdi rabbime cok sukur 2 3 gindur ozellikle cok daha net hissedyrum hareketlerini hem seyrme gibi degil hemde bir kac hareket degil surekli gibi birsey oldu yani ara ara olmasina ragmen
Dıştanda anlaşılıyor mu canım 🥰

Maşallah.

Tıpta bu mümkün değil dermişim şimdi sana 😂😂😂 ay bunu unutamam herhalde bugünkü gıcık doktoru 😂😂😂
Eşimde hayal kuruyordu cinsiyetini öğreniriz belki diye 😂

Ne gıcık doktorlar var ya. Bugünkü doktor 40 yasinda olsa hadi bu doğurmuştur biliyor derim. Ama gencecik gıcık gıcık konuşuyor sonrada iki saniye kalbini oturduğum yerden ultrason la bakıyor. Hadi gidebilirsin diyor...
Sinirim bozuldu. Belki cinsiyetini de söyler diye eşim hayal etmişti 🙈
Bnmki 11×4de gostermisti cinsiyeti ve hic degismedi ins en kisa zmnda sende ogrenirsin

Ay çok kötü his ediyorum kızlar 😔 çok üzüldüm kendimi çok bencil his ettim düşüncesiz 😔 bu gün oruç tuttum bebeğim çok hareketliydi ona rağmen çok aşırı aç ta değildim aslında sonra arladaşlarım çok kızdı benek aç ondan hareket ediyor yemek ye diye düşüncesizlik yapma iki canlısın falan diye baskı yedim eşimde biraz kızdı 😔 ben istermiyim bebeğime zarar gelsin 🥺
Merak etmeyin hicbir sey olmaz. Gunler cok uzun degil suan o yuzden cok uzun yaz gunleri olsa haklisiniz da. Cocugun o acliktan etkilenmesu icin gunlercr haftalarca yetersiz beslenme olmasi gerekir. Insaallah saglikla sihhatle gelsin bebisiniz ☺️☺️☺️

Allah cennetinde kavustursun insaallah sizleri bizleri 😔😔😢😢 benim de ilk bebegimi dogumdan 4 gun sonra kaybettik ismi Ali idi oglumun. Onun icin cok cok istedim tekrar oglumuz olsun ama bir kizimiz oldu simdi tekrar kiz bebise hamileyim. Insaallah saglikla sihhatle gelsinler 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Unutmak imkansiz zamanla alisiyoruz biraz 😭😭😭

Yok distan anlsilmiyo cnm bnm oglan acliga hic dayanamiyo acikinca harekey edyo yemek yerken hareket edyo en cok poncigim normaldede ara ara hareket edyo tabi
Canım hareketlendiğinde tekme atarken özellikle uzan ve karnını ac izle minik minik dısarıya doğru vurdugu gözüküyor bende gözükmğyo sanıyodum bi kaç gün önce hareketliyken actım izledim baktım gözükğyor🙈😂

Canım hareketlendiğinde tekme atarken özellikle uzan ve karnını ac izle minik minik dısarıya doğru vurdugu gözüküyor bende gözükmğyo sanıyodum bi kaç gün önce hareketliyken actım izledim baktım gözükğyor🙈😂
Masallah siz buyumussunuz ama yariyi gecmissiniz nasipse biz daha kucucuguz 😅goremiyoruz

Allah cennetinde kavustursun insaallah sizleri bizleri 😔😔😢😢 benim de ilk bebegimi dogumdan 4 gun sonra kaybettik ismi Ali idi oglumun. Onun icin cok cok istedim tekrar oglumuz olsun ama bir kizimiz oldu simdi tekrar kiz bebise hamileyim. Insaallah saglikla sihhatle gelsinler 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Unutmak imkansiz zamanla alisiyoruz biraz 😭😭😭
Allah sabir versn..basiniz sagolsun. Genetik bi hastaliktan dolayi miydi ki? Eger iyice uzceksem cvp vermyeblrsnz tabi :KK43:

X