2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Muayene ücreti nedir Medical parkın?
Ben ilk Eylül ayında genel muayeneye gitmiştim o zaman 240 TL vermiştim. Daha sonra özel sağlık sigortası yaptırdım o yüzden ücretsiz muayene oluyorum artık yılbaşından sonra zam geldiyse bir bilgim yok yani ama çok farketmemistir heralde.

Ben ilk Eylül ayında genel muayeneye gitmiştim o zaman 240 TL vermiştim. Daha sonra özel sağlık sigortası yaptırdım o yüzden ücretsiz muayene oluyorum artık yılbaşından sonra zam geldiyse bir bilgim yok yani ama çok farketmemistir heralde.
Teşekkür ederim merak ettim ben gölcük medara gidiyorum 150 tl medical park ütopik gözüküyordu gözümde

Kızlar birsey merak ettim sorim dedim benim göbegim soguk sizinde öylemi sıcak olan var mı yada soguk olan
Benimde soğuk oluyordu ardından kasık ağrısı yaşıyordum sonra temiz ütülü bir atleti koydum üzerine yada tülbent sıcak oldu hemde ağrılarım geçti 🥰

Teşekkür ederim merak ettim ben gölcük medara gidiyorum 150 tl medical park ütopik gözüküyordu gözümde
Özel hastanelere göre ortalama bir ücreti var Medical Park'ın. Ben geçen sene Acıbadem'i aramıştım muayene için 600-700 arası demişlerdi muayene ücretine bana o aşırı yüksek gelmişti.

Kızlar ya bu bebislerin hareket etmesi ayrı etmemesi ayrı dert gerçekten 🤦 İki gündür hareket etmedi benim oğlan insan merak ediyor illa ki. En son cuma akşamı hissetmistim dünden beri hiç hareket yok . Biraz dokunuyorum karnıma konuşuyorum oturuyorum kalkıyorum sağıma soluma yatıyorum ama tık yok. Şimdi internetten baktım bebeği hareketlendiren şeyler diye. Portakal suyu ve çikolata önermisler. Yürüyüş de öneriliyor ama yasak olduğu için o mümkün değil. Şimdi önce portakal suyu sıkıp içeceğim sonra da çikolata yiyeceğim belki keyfi gelir sıpanın 🤔 Başka önerilere de açığım ☺️
Valla benim kız kabuklu fıstıkta bide çorbama pul biber atmıştım ozaman keşfetrim acıda ekşide iyice hareketleniyodu çikolata vs bende işe yaramamıştı şimdi biraz parmaklarımla tıktıklıyom seviyom hemen hareketleniyo aştım galiba o evreyi ben ☺️

Valla benim kız kabuklu fıstıkta bide çorbama pul biber atmıştım ozaman keşfetrim acıda ekşide iyice hareketleniyodu çikolata vs bende işe yaramamıştı şimdi biraz parmaklarımla tıktıklıyom seviyom hemen hareketleniyo aştım galiba o evreyi ben ☺️
Bu 3 gündür benim oğlan durmuyor cok şükür hisetiriyor kendini artık senle hemen hemen aynıyız 😊 20+2 olduk

Bu 3 gündür benim oğlan durmuyor cok şükür hisetiriyor kendini artık senle hemen hemen aynıyız 😊
Bu minikler gelene kadar bugidişle tırmaehaneden geçicez doğumhaneye en azından ben öyle hissediyorum tekme attı atmadı sumu akıntımı yan yatıyom acaba altta kalırmı uykumda dönermiyim iş yapimmi yaptık ay bişeymi oldu :confused: sevindim oğluşunun tekrar maça başlamasına canım ☺️

Canım benim kayinpederim Umuttepe Araştırma hastanesinde çalışıyor 30 senedir orada herkesi çok iyi tanıyor buradaki proflara yaptıralım senin detaylı ultrasonu ücretsiz boşuna özele para verme dedi ilk önce oraya gidicem o yüzden randevu almadım Eray Bey'den. Ama eğer Umuttepeden memnun kalmazsam Eray Bey'e de giderim diye düşündüm daha vaktim var. Ben Medical Park Gökhan Bey'e gidiyorum çok memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum ben de tavsiye üzerine gitmiştim ilk zaten hem guleryuzlu hem tecrübeli bir doktor ☺️
İnşallah memnun kalırsın canım çok güzel şeyler duyarız hepimiz inşallah ben de medikal de ümit hanıma geçmeyi düşünüyorum bakalım 🤗

Bu minikler gelene kadar bugidişle tırmaehaneden geçicez doğumhaneye en azından ben öyle hissediyorum tekme attı atmadı sumu akıntımı yan yatıyom acaba altta kalırmı uykumda dönermiyim iş yapimmi yaptık ay bişeymi oldu :confused: sevindim oğluşunun tekrar maça başlamasına canım ☺️
Ayy ne kadar doğru dedin ya öyle olcak dimi 😊 rabbim hepimize bi avazda sağlıkla dogurmayi nasip etsin dogurdum dediğimiz günleri ay gazı geçmedi dedigimiz zamanları sağlıkla göstersin . Sağlıklı bir sekilde kucaklarımıza alalım hepimiz 😍

Oynarken karnımin üstünden belli oldu eşime seslendim durdu dedim utandı 😂

X