2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bugün bir hafta oldu çıkmadı daha on is günü dedmisti kanı alan görevli. Bu hafta hayırlısıyla çıkar inşallah. Gün geçmiyor
Canım sen genede bugün içimde hastane yakınsa uğra ya da ara sor cünkü burda bazı arkadasların sonucu cıkmıstı ve haber vermemişlerdi

Bugün bir hafta oldu çıkmadı daha on is günü dedmisti kanı alan görevli. Bu hafta hayırlısıyla çıkar inşallah. Gün geçmiyor
Siz 10 gun olunca ckmzsa sorun bnce de. Benim 15 gunu bulmstu hsonlaryla beraber. Artik iyice skstrnca o gun icnde soylediler. O stresi cok iyi biliyorum. Insallah guzel sonuc alirsnz da o zamn hepsi ucup gidecek

İnşallah inşallah ♥️ Korkma bence gayet sağlıklıdır...😍 bu gün yasin okuyacam senin adına da bir tane okumak istiyorum yanlış anlamasan tabi

Esimin arkadaşının eşide devlette yapmış iyi degil dedi ama orada yapan bi cok kisi memnun bilmiyorum artık nasipte ne varsa 😊
Kimine iyi kimine kötü nasip işte bilemiyorsun benim bir arkadaşta yapmiştı devlette bebeğini çok zorlayıp çıkardıkları için bebeği kolu yerinden çıkmıştı ve belienede zarar vermişlerdi tabi herkeste olcak die birşey yok muhakkak çoğu kişide iyi çoğunda kötü geçiyor

Canım sen genede bugün içimde hastane yakınsa uğra ya da ara sor cünkü burda bazı arkadasların sonucu cıkmıstı ve haber vermemişlerdi
Hastane çarşı tarafında uzak biraz bana ama iki gün sonra kız numarası ni verdi aricam bir ayın 18 inde. İyice huzursuzluk sardı Rabbim ferahlık versin gerçekten sıkıntılı bir süreç Allah im kolaylık versin. Herkes evladını sağlıklı sıhhatli kucağına alsın inşallah 🤲

İnşallah inşallah ♥️ Korkma bence gayet sağlıklıdır...😍 bu gün yasin okuyacam senin adına da bir tane okumak istiyorum yanlış anlamasan tabi
O kadar sevinirim ki Allah razı olsun kardeşim benim 🤲 Bugün o kadar sıkıntı li bir gün yine gözleri m dolu dolu geziyorum ağlamaya yer arıyorum. İnşallah sağlıklı dir yavrum🤲

Hastane çarşı tarafında uzak biraz bana ama iki gün sonra kız numarası ni verdi aricam bir ayın 18 inde. İyice huzursuzluk sardı Rabbim ferahlık versin gerçekten sıkıntılı bir süreç Allah im kolaylık versin. Herkes evladını sağlıklı sıhhatli kucağına alsın inşallah 🤲
Amin canım inşallah🙏🏻

X