2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Günaydın kızlar Dün akşam da erkek bebek kıyafetlerini konuşmuştuk dün gece Instagram'da mükemmel bir sayfa buldum sadece erkek çocuklar üzerine O kadar tarz ürünleri var ki bayıldım. En küçüğü 9-12 aydan başlıyor ben alışveriş yapmadım henüz o yüzden takibe aldım oğlum biraz büyüsün alırım diye. Oğluma süslü kıyafetler bulamıyorum diyenler vardı onlar için bir kaç öneri paylaşayım dedim Sayfanın ismi fotoğraflarda yazıyor isteyen olursa bakabilir oradan

(Ben de akşamdan beri instagram sayfası paylaşıp duruyorum sanki anlaşmam varmış gibi oldu ama yanlış anlaşılmasın görüp beğenince sizinle de paylaşmak istiyorum sadece )

Eklentiler

• Screenshot_2021-02-19-11-34-09-387_com.instagram.android.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_2021-02-19-11-34-05-236_com.instagram.android.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2021-02-19-11-34-02-881_com.instagram.android.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_2021-02-19-11-33-53-410_com.instagram.android.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_2021-02-19-11-33-31-785_com.instagram.android.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_2021-02-19-11-33-25-690_com.instagram.android.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2021-02-19-11-33-20-743_com.instagram.android.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 54
Ben de bunlardan düşünüyordum. Artık erkek bebek için olanlardan seçerim müslin ve pamuklu ürünler satıyor burası hep. Daha hiç alışveriş yapmadim ama güvenilir bir sayfaymis. Not almıştım.
yaa kıyamam bende ablamın 2 tane kızı var ne kıyafetler neler neler var bir bilsen kız olursa hepsi benimkine olucaktı öyle hayal ettim ama napalım bizde pembe erkek kıyafeti kombini yaparık

Insanin 7 kiz kardesi olunca ve 7 yegeninden sadece ikisi erkek olunca hic erkek düşünemiyor napayim hadi hayirlisi canim insallah gönlünden gecen olur
Hayırlısı artık cnm. Sağlıklı, hayırlı evlat nasip etsin Allahim hepimize.

Evet hiç tahmin etmezdim degilmi!?? Maalesef öyle, çoğu şey yok burda
Anladım canım gerçekten hastalık çok fazla burda korkmakta haklisin
Bunuda farkettim, eşimin ailesi gezip duruyor onlar tr de. Eşim geçen gün ailesine dedi, gezmeyin sizin yüzünüzden bizler gelemicegiz. Vaka sayısı böyle hiç asaga inmez dedi. Herkes sizin gibi gezerse.

Cok güzel kıyafetler var. TSk ederiz. Sen araştırmaya devam et. Bize yarıyor.
Ben daha bilmesem bile cinsiyetini, belki ilerde lazım olur

Ayy size de mi öyle oldu tuhaf gerçekten. Ben kizimdan kalan beşigi dolabi vs kullanirim başlarında pembe çiçekleri falan belki sokerim diye düşündüm. Çok tatli kiyafetleri vardı ama nasipte yokmuş giydirmek.evdeyken giydiririm ama sağlıklı olsunlar gerisi yalan.

Kızlar fetal DNA testi yaptıran arkadaşlar kaçıncı günde aldınız sonucu. Ayın sekizinde verdim testi on is günü dediler çıkmadı daha. Dün aradım akşam saatlerinde çıkmadı çıkınca haber vericem dedi. Bugün onuncu günü zaman geçmiyor

Ben de kızlara bunları yaptım hırkadan bi tane daha yapıyorum şimdi
Aa ikiz mi olacak sizin? Çok güzel yaa. Ellerinize sağlık ne güzel maharetlisiniz maşallah. Ben de bir ikizim. İkiz bebeğin bakımı vs zor olsa da ben de istedim bu ikincide ikiz olsun diye. Tek doğumla aradan çıksınlar diye nasip işte

Ben de kızlara bunları yaptım hırkadan bi tane daha yapıyorum şimdi
Yaa çok tatlı Rabbim güle güle giydirmeyi nasip etsin inşallah çok beğendim kuzum ellerine sağlık ne güzel örmüşsün öyle.bende çok seviyorum örgüleri ama ilk kızımda giydiremedim bi türlü bakalım bunda giydirebilecekmiyim

Her şeyi zor da çocuklar için düşünüyorum beraber büyüyecekler ilerde arkadaş gibi olurlar. Onlar için çok mutluyum

Bi de öyle bir şey var dimi. Doğum yaza geliyor diye büyük büyük örmeye çalıştım hep inşallah nasip olur kullanmak

Benim bu sabah çıkmış canım.Daha sonuç ulaşmadı ama sürekli konuştuğum bir kadın vardı o gönderdim ben size iletirler gün içinde dedi.Bir problem yok merak etmeyin dedi çok şükür.Seninle aynı gün vermiştik kanı.Bi de benim kan geç ulaştı.Aksilikler oldu.Sen aradın mı hiç bugün?

Kızlar kakao yağı siparişim geldi. Bu formda katı olunca bence daha etkili. İlk hamileliğimde kullandığım kakao yağı hiç donmuyordu. Çok etkili gelmiyordu ama bakalım bu işe yarayacak mi?

Eklentiler

• IMG_20210219_132115.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 16
Bi de öyle bir şey var dimi. Doğum yaza geliyor diye büyük büyük örmeye çalıştım hep inşallah nasip olur kullanmak
Kışa kullanırsın canım ne olacak.benim ilk kızıma ne zaman örgü bir ceket yelek şapka giydirsem sırılsıklam kalırdı içini incede tutsam yine aynı olurdu o yüzden örgü hiç kullanamadım desem yeridir.hep penye giydirmek zorunda kaldım.şimdi 3.5yaşında yine giydiremiyorum yine aynı oluyo yani nasip işte ne diyelim bakalım bu kızımda o sıkıntıları görmezsem ablasının giyemediği örgü ceketleri yeleği şapkayı o giyer

2 yaşından sonra çocuğu kanguruya koyup fellik fellik gezmek demirden bel kemiği istwr ama yine de siz bilirsiniz
"Fellik fellik gezeceğim " dememiştim. Çok yorulursa ve uykusu gelirse kanguruya koyarım demiştim. Zorunlu olmadıkça; arabayı da, kanguruya da kullanmayacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…