2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Çok üzüldüm cnm senin adına 🥺bende 18 de nisanlandim 19 da evlendim şuanda 9+3 günlük hamileyim 🤭 tabikide yazabilirsin hiç sıkıntı değil 🥰
Ayyyy çok teşekkür ederim ☺️ ben 21 yaşındayım 14 marta 22 olucam bir yıl önce bebeğimi kaybetmiştim çok şükür mucizem yanımda tekrar ☺️🤲🏻

Ayyyy çok teşekkür ederim ☺️ ben 21 yaşındayım 14 marta 22 olucam bir yıl önce bebeğimi kaybetmiştim çok şükür mucizem yanımda tekrar ☺️🤲🏻
Bende 2 ay sonra 20 olucam ☺️bu benim ilk gebeliğim daha önce düşük kürtaj vs olmadım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebislerimizi 🙏

O zaman 23 ekim son adet tarihim yani 5+2 kan değerim ona rağmen normal dimi tabi ben kanımı 24 de verdim öğrendim yükselmiştir
Bakın ilk yapılan kan testinin iyi veya kötü ya da normal diye yorumlanması mumkun değil.
15 te olabilirdi. 200 de olabilirdi.
Asıl önemli olan ilk aşamada 48 saate bir en az 2 katına çıkıp cıkmadığıdır.
O yuzden mutlaka kan testini tekrar edelim. 🌸🌸🌸

Cihazım eski diyememiş de :/
Karnın dümdüz ise nere suç atacağını şaşırmış.
derinden gelmesi önemli değil. Çok şükür duymuşsun ya :) önemli olan o. Sağlıkla inş...
2 doktor da aynı şeyi söyleyince herhalde dokulardandır dedim, sağlıkla gelsinler inşallah 🤲🏻😍

kızlar son adet tarihi 27,28,29, Ekim olanlar ne gibi belirti var sizde

İlk kan değerin kaçtı canım ben adetim bir gün geçti hemen kan verdim 110,25 çıktı normaldir değil mi 🥺
Adetimden 2 gün sonra kan verdim 216 çıktı benimle aynı gibi senin de hem önemli olan hcgnin düzenli artış göstermesiymis artıyorsa sıkıntı yok yani 😇

kızlar prilam bulantı ilacı bende aşırı uyku yaptı. bu sorunu yaşayan var mı? mideme çok iyi geldi ama

kızlar prilam bulantı ilacı bende aşırı uyku yaptı. bu sorunu yaşayan var mı? mideme çok iyi geldi ama
Ben gece uyumadan önce içiyorum canım belkide ondan deliksiz uyuyorum. Doktorum istersen öğlen bitane daha alabilirsin dedi ama gerekmedi. Sen nezaman alıyorsun

Ailem 15 dakika mesafemde ablam ve kardeşime de mesafem 15 dakika çok yakin semtlerdeyiz. Ama henüz kimsenin haberi yok kalp atışı duyarsam soyliycem ilk hamilelik hüsranla bitmişti. Üst katta eşimin ailesi var ama onlarada söylemedik. Benimki yalnızlıkla alakası yok haftada bir herkesi görüyorum çok şükür 🙏
O zaman kalp atışı stresi sende patlama yapıyor canım. Ben annemi özleyünce genelde psikopata bağlarım da ondan mı diye.

Ben ikiz gebelikten şüpheleniyorum sizce böyle bir şey olabilir mi doktora gitmedim henüz
1 günlük gecikmeyle 2497
3 günlük gecikmeyle 6005 🙄🤔 iki kasığımada vuruyor ağrı

X