2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Evet cennete benim meleğim 😔 inşallah kurban olduğum Allah bebeklerimizi korusun sapa sağlam alalım kucaklarımıza inşallah 🥰 bende çok duygusal bazen alıngan bazen sinirli çok karışık yaa 😩
Amin inşallah canım 🤲🏻aynen canım ya en ufak şeye ağlıyorum en ufak şeyde bi anda öfkeleniyorum çok değişik 🥴

Selam Hanımlaar. Nasılsınız. Baya oldu buralara girmeyeli. İnşallah herkes iyidir bebekleriniz iyidir. Benim de cinsiyetler kesinleşti. Bir kızım bir oğlum olcak inşallah. 😊
1 1992Sevda attığım usg ye kız demiştinn. Gerçekten kızmış o 😊 senle baya uğraşmıştık hatırlıyorsan eğer 😊
Ben kendimin kini tutturdum herkese kiz derken

Ben çatlama iğnesi vurulmuştum doktor çok sevindi keseyi görünce eşimi çağırdı içeriye bende çok duygulandım inşallah canım benim duyarız kalp atışını doktorum bana 12 hafta kimseye söyleme şu haftalar önemli boşuna strese girme biraz daha bekle dedi 😊
Merhaba bir majda size dış hebelik riski oratadan kalkmış dediklerini okudum ama başını bulamadım. Yani ne şikayetiniz vardı ağrı mı lekelenme mi. Şuan benim içinde dış gebelik riski diyorlar ondan sordum. 30 ocak aşılama yapıldı benim.beta güzel artarken bi ara bi düştü gekrar yükselmeye başladı

Günaydın kızlar bebişlerinizle geçireceğiniz bol hareketli gününüz olsun inşallah😊🌺
Ya ben her sabah uyandığımda belim aşırı ağrıyor sanki uykudan kalkmamışımda ağır işler yapıp belimi ağrıtmışım gibi sizde de bunu yaşayan var mı?doktora gidince sorayım diyorum bebişimi görünce soracağım herşeyi unutuyorum 🙈😊

Günaydın kızlar bebişlerinizle geçireceğiniz bol hareketli gününüz olsun inşallah😊🌺
Ya ben her sabah uyandığımda belim aşırı ağrıyor sanki uykudan kalkmamışımda ağır işler yapıp belimi ağrıtmışım gibi sizde de bunu yaşayan var mı?doktora gidince sorayım diyorum bebişimi görünce soracağım herşeyi unutuyorum 🙈😊
Günaydın canım 🌸🥰
Aynı ben de doktorda herşeyi unutuyorum heyecandan. Bel ağrısını ben ara ara çekiyorum kalsiyum alınca azaldı doktoruna danış istersen

Günaydın bu demir ilaçlarını napcaz ya kusturuyor beni arada da olsa bulantı yapıyor sürekli kahvaltıdan 2 saat önce içiyorum üstelik

Günaydın bu demir ilaçlarını napcaz ya kusturuyor beni arada da olsa bulantı yapıyor sürekli kahvaltıdan 2 saat önce içiyorum üstelik
Ben mahvoldum ilk başladığımda sen gibi kahvaltıdan önce iciyordum resmen sofraya çıkardım yediğim iki lokmayı. Mide bulantısı hapına rağmen. Sonra gece ictiklerini okudum yatmadan önce alıyorum artık çok rahatım. Gerçi benim demirim de fazla çıktı bu sefer gün aşırı almaya başladım. Ama gece dene bence ise yarıyor :)

Günaydın canım 🌸🥰
Aynı ben de doktorda herşeyi unutuyorum heyecandan. Bel ağrısını ben ara ara çekiyorum kalsiyum alınca azaldı doktoruna danış istersen
Kalsiyum kullanıyorum canım gün içinde de sürekli süt ve süt ürünleri tüketiyorum.gün içinde belimde ağrı olmuyor ama her sabah kalktığımda aşırı bir ağrı var 😒

Merhaba bir majda size dış hebelik riski oratadan kalkmış dediklerini okudum ama başını bulamadım. Yani ne şikayetiniz vardı ağrı mı lekelenme mi. Şuan benim içinde dış gebelik riski diyorlar ondan sordum. 30 ocak aşılama yapıldı benim.beta güzel artarken bi ara bi düştü gekrar yükselmeye başladı
Geçmiş olsun canım. Inşallah dis gebelik değildir. Benim lekelenme vardı beta 3 binlerdeyken kese görünmedi bi artıp bi düşüyordu senin değerin kaç

Ya ben her sabah uyandığımda belim aşırı ağrıyor sanki uykudan kalkmamışımda ağır işler yapıp belimi ağrıtmışım gibi sizde de bunu yaşayan var mı?doktora gidince sorayım diyorum bebişimi görünce soracağım herşeyi unutuyorum 🙈
İdrar yolu enfeksiyonun falan var mo canım benimde enfeksiyon varken agrım coktu belimde

Merhabalar ben gidiyorum Figen hanıma ilk doğumumu da orada yaptım suni sancı sonucu ilerleme olmayınca sezeryan olmuştum ama dr dan çok memnun kalmıştım dikişler iyileşme süresi vs hiç sıkıntı yaşamadım şimdi tekrar ona devam ediyorum ama riskli gebeliklere bakıyor mu hiç bilmiyorum maalesef
Çok teşekkürler, sağlıkla gelsin ikinciniz de umarım: )

Günaydın mutlu hafta sonları bebişlerle 🥰🤰çok güzel ve enerjik uyandık biz hava da güzel 😍 sizler nasıl uyandınız 😃

X