2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Dün hıçkıra hıçkıra Agladim sabah 7den akşam 9 a kdr çok gaddar kötü birisi olrk gozukuo gözüme:KK43:
Ayy canım benim ya kıyamam bişeymi dedi sana neden bu kadar alındın? Benimde oluyo arada böyle şeyler ama çok uzun sürmüyo ancak gerçekten biri bana kırıcı bi söz söyleyecek ozmn öfkeyle karışık sinir boşalması oluyo sinirden ağlıyorum ama yine bu kadar uzun sürmüyo

Ben merakımdan yine giderdim 😂
İlk bebeğimde doktor gerek görmemişti beni detaylıya falan yönlendirmedi benimde içimde kaldı hep😒 giden arkadaşlar videolarını bile almış bebeğinin.bu sefer doktorum yine gerek görmüyo ama ben gidicem yani merak ediyorum aynı sen gibi 😊

Merhaba kızlar nasılsınız umarık hepiniz iyisinizdir . Cuma günü van arastırma hast. Sinde detaylı ultrason yaptırdık bulundugum yerde cevre illerde ne özelde nede devlette yokmuş buradaki devlette gittim oda sevk verdi . Bi saat baktılar ölçü herseyini cok şükür herseyimuz normal haftamız la uyumlu dedi doktor . Bi sorun yok cok şükür 😊

Merhaba kızlar nasılsınız umarık hepiniz iyisinizdir . Cuma günü van arastırma hast. Sinde detaylı ultrason yaptırdık bulundugum yerde cevre illerde ne özelde nede devlette yokmuş buradaki devlette gittim oda sevk verdi . Bi saat baktılar ölçü herseyini cok şükür herseyimuz normal haftamız la uyumlu dedi doktor . Bi sorun yok cok şükür 😊
Çok sevindim canım şükür bu günlerimize bide sağlıkla kucağımıza alalım daha ne isteriz 😊

İlk bebeğimde doktor gerek görmemişti beni detaylıya falan yönlendirmedi benimde içimde kaldı hep😒 giden arkadaşlar videolarını bile almış bebeğinin.bu sefer doktorum yine gerek görmüyo ama ben gidicem yani merak ediyorum aynı sen gibi 😊
Burda olsaydı mutlaka giderdim ama başka şehirde. 2 saat yol gitcem bir de iki hafta önce zaten herşeyine baktı problem görünmüyo dedi. O yüzden tereddütte kaldım.

Burda olsaydı mutlaka giderdim ama başka şehirde. 2 saat yol gitcem bir de iki hafta önce zaten herşeyine baktı problem görünmüyo dedi. O yüzden tereddütte kaldım.
Canım şu dönemde yolculuk hiçte iyi bir düşünce değil doktorun problem görmüyosa bencede gitmene gerek yok emin ol burada da olmasaydı bende gitmezdim.dediğim gibi benimki meraktan sadece yoksa benim doktorumda gerek görmüyor herşeyine baktı

Ayy canım benim ya kıyamam bişeymi dedi sana neden bu kadar alındın? Benimde oluyo arada böyle şeyler ama çok uzun sürmüyo ancak gerçekten biri bana kırıcı bi söz söyleyecek ozmn öfkeyle karışık sinir boşalması oluyo sinirden ağlıyorum ama yine bu kadar uzun sürmüyo
Sürekli dank.die yorum yapabilio sanki bi o calisio ben yatyrm sanki akşama kdr annesigle kıyamı ama bana gelince odun

Sürekli dank.die yorum yapabilio sanki bi o calisio ben yatyrm sanki akşama kdr annesigle kıyamı ama bana gelince odun
Hamilelik öncesi nasıldı yani şuan söylediklerini yaptıklarını öncede yaparmıydı.çünkü ben önce umruma takmayacağım amann banane diyeceğim ne varsa şuan olunca aşırı takıyorum

Demir hapı kullanıyor musunuz o da kabızlık yapıyor maalesef gebelikte kabızlık da çok zor bende de var kabızlık öncesinde de var

Demir hapı kullanıyor musunuz o da kabızlığı artırıyor bende de var kabızlık öncesinde de vardı ama demir hapı tuz biber ekti ve aşırı bulantı da yapıyordu doktorumla konuştum demir hapı iki günde bir olarak kullan dedi biraz daha rahatım eğer demir hapı kullanıyorsanız bir doktorunuzla görüşün gebelikte kabızlık çok zor insan korkuyor zorlandıkça bebeğe bişey olacak diye
Demir hapı ne kullanıyorsunuz? Ben burda kızların kullandığını duyuyordum ama özellikle demir hapı kullanmıyorum. Hatta merak ediyorum günlük aldığınız doz nedir? Kullandığım multivitaminin içinde demir var az bişey.siz deyince aklima geldi şimdi. Ama iki günde bir içiyorum ben onu.

Canım şu dönemde yolculuk hiçte iyi bir düşünce değil doktorun problem görmüyosa bencede gitmene gerek yok emin ol burada da olmasaydı bende gitmezdim.dediğim gibi benimki meraktan sadece yoksa benim doktorumda gerek görmüyor herşeyine baktı
Ben de öyle düşünüyorum canım yarın ola hayrola

Bende çok kasılarak ağlayinca bugün çok ağrım oldu çok acıdı canım ama resmen sınır krizi geldi elimde degildi:KK43:
Siz üzüldüğünüzde bebeğiniz de içeride kendini kasıyor evet hormonlar yüzünden pek çok şey elimizde değil ama bebeğiniz doğduğunda stresli kolik bir bebek olmasını istemiyorsanız oyalanacak stresi azaltacak birşeyler bulun eşinizle de konuşun ben de çok takıyordum eşimin söylediklerini normalde takmayacağım şeyi takıyodum şimdi o da daha dikkatli konuşuyor ve davranıyor

X