2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,7%
  • erkek

OY: 136 49,1%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    277
Benimki ilk zamanlar kucak dışında uyumazdı.şimdi yatakta yanıma yatırıyorum.yorganı da kafasına yanaştırıyorum.kafasını gömmeyi çok seviyor.gözlerini kapatıp yorgana gömüp kendi kendine uyuyor.inşallah değişmez bu huyu.ama gece böyle.gündüz uykuları zaten 15 dakikayla kısıtlı olduğundan bi gecesi iyi. Oğlumda kollarım kopardı sallamaktan

Benimki ilk zamanlar kucak dışında uyumazdı.şimdi yatakta yanıma yatırıyorum.yorganı da kafasına yanaştırıyorum.kafasını gömmeyi çok seviyor.gözlerini kapatıp yorgana gömüp kendi kendine uyuyor.inşallah değişmez bu huyu.ama gece böyle.gündüz uykuları zaten 15 dakikayla kısıtlı olduğundan bi gecesi iyi. Oğlumda kollarım kopardı sallamaktan
Cins bebe bi bizlere denk gelmis ya yikiyor ortaliklari kac kez yatir kaldir sakinlestir denedim yok faydasiz

Hic sorma makyaj malzemeleri nerede unuttuk gecen bi rimel surdum cikartmaya vakit bulamadım öcü gibi gezdim🤣bide bi sure sonra sanirim giyinmeyi felanda istemiyor insan😀😀
Hele şu influencerlar yok mu insanı depresyona sokarlar. Süslenip püslenip cafelere gidiyorlar. Hadi süslendim diyelim bu bebe cafeyi inletmez mi? Biz ağlayınca çok belli olmasın diye avm yemek katı dışında bir yerde yemek yiyemiyoruz 😂

Hele şu influencerlar yok mu insanı depresyona sokarlar. Süslenip püslenip cafelere gidiyorlar. Hadi süslendim diyelim bu bebe cafeyi inletmez mi? Biz ağlayınca çok belli olmasın diye avm yemek katı dışında bir yerde yemek yiyemiyoruz 😂
Valla onlara şaşıyorum makyaj sus pus hic yorgunluk yok ustleri baslari o bicim bende evde diz izi yapmis pijama ve kafamda deli topuzuyla geziyorum🙁🤣🤣 bebeleride uslu sanki bizimkilerin aksine ay ne biliyim bacim onlar degisik sürüm 🤣

Kızlar düzenli öğle uykusu uyuyan oğlan gitti resmen. 10 dk uyuyo uyanıyo hep ilgi istiyo neden olmuş olabilir ki ya gün içinde uyumamak çok sağlıksız değil mi

Hic sorma makyaj malzemeleri nerede unuttuk gecen bi rimel surdum cikartmaya vakit bulamadım öcü gibi gezdim🤣bide bi sure sonra sanirim giyinmeyi felanda istemiyor insan😀😀
Her gun olmasadaaa yine her gun normal giyinip gunluk makyajimi yapmaya calisiyorumm yoksa iyice yorgun hissediyorum kendimi 😂 o moddan cikamiyorum yoksaa

Sadece anne sütü alıyorsa vermeye gerek yok canım.. sadece mama alan bebeklere bazı doktorlar öneriyor
Anne sütü sadece de akrağğbalardan yoğun baskı görüyorum su vermeden olmaz alıştıramazsın suya sonra hem sudan daha önemli ne var diye suçlu hissettim kendimi

Anne sütü sadece de akrağğbalardan yoğun baskı görüyorum su vermeden olmaz alıştıramazsın suya sonra hem sudan daha önemli ne var diye suçlu hissettim kendimi
Anne sutunun cogunlugu zaten su, o yuzden ihtiyac duymazlarr baska su icmeyee sen oyle de akrabalaraa 😂 buzdolabinda beklettigin zaman cok belli oluyoo alti su gibi en ust kisim yag olarak gozukuyo cok ilginc

Kızlar kullanıp memnun olduğunuz kanguru modellerini söyler misiniz
Merhaba bende bu kanguru var memnunum😊

Midesini su ile doldurmaya ne gerek var ki? Ek gıda ile başlarsın suya..
Kızlar kullanıp memnun olduğunuz kanguru modellerini söyler misiniz
Solomombaby 360 modelini kullanıyorum henüz bir iki kez taktik ama begendim

Selam anneler nasilsiniz ben gireniyorum ya 3 cocuk bide ise basladim ayrica dersler online die derslerede giriorum bide staj yapma ihtimalim var cook yogunum yani 🙂Ve bu kosusturmacada sutum azaldi bitmeye yaklasti kizim gundz beni hic emmio diebilirm.Bende sagamaiorum pek geceleri emio oda 1 veya 2 kere.Dun gece yatarken emzrdim sonra 4 de emzrdm bide 7 de emzrdim sonra sagyim dedim hic abartsz 1 damla cikti tek gogsmu hic emzrmedgm halde 😭Sutum.icin ne kullana bilirim ya valla yardim edin ramazdada oruc tutarsam tamamen bitecek ya.Bestlak damla kullndim ama tam duzenli kullanamadm.Humananin stil tee sini onerdi ebe ama nette 450 falan eczanelerde tukenmis.

X