2022 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğin Cinsiyeti...

• Ankete Katılan
    206
  • Anket Kapalı .
aynı durumdayız demek ki :) bi rütine başlıcam artık sanki 12 hafta atağı geçti. bugün öyle bir tatlıydı ki :) hiç zorlamadı . oyunda oynadı. iş de yaptım uyudu da.. bi de tatlı tatlı bakmaları :) yerim onları.. zamana bırakalım o zaman.. uyku saatlerini 1 hafta kontrol edeyim ama ... bi düzen var mı bakalım

Ya bu diş çıkarna dönemi çok fenaymış
Neredeyse Hiçbir şey yapmadığını söyleyebileceğim eşim bile perte çıktı
Cnm bu konuda ipi sen gögüslücen güneş çok mu huzursuz nasıl? Biraz anlat bize benimkini yıkadım saat 18.00 de şimdi uyudu ama ilk defa ağlayarak uyudu duş saattini oturtmaya çalışıyorum hergün yıkayıp uyutmak için ama halen saat rutinini düşünüyorum

-Sunshine E ekim1903 geçen sene bu ay hamileydiik bir çoğumuz öğrendi bir çoğumuzda şubatı bekliyordu ah ne farklı heycanlardı o günlerde. Yok yumurtlama günü yok şunu yersen yumurta şöyle olur yok bunu yaparsan olur vs hepsinin yeri çok farklıymış çok şükür Rabbim bizlere nasip etti kocaman oldular bilee olmayan herkese nasip etsiin Allah

Valla 25’değerle öğrenmiştim 10 gün öncesi adetimin ay ne güzeldi her an bi ara buralarda ölesine muhabbet ederken doğumlar korkular heyecanlarla kucağımıza aldık hele sonrası hergünümüz farklı değişik deneyimler

Ayy benimde 17 şubattı okulda öğrenmiştim öyle merak heryere test taşıyordum Canımın içi oğlum evlatlarımız bizimle şimdi

demir ilacını yanlış kullanmısımiçindeki tozu koymamışım 2.pakette farkettim tozu. boşyere su içmiş oldu
Çok geçmiş olsun canım. Bu arada nörologa gittiniz mi?
gittik cnm ama devlette bulamadım, özele götrdüm cok şükür iyi dedi. 6ay snr bir daha gel Allahtan bişe cıkmazsa birdaha gelme dedi
Canim cok gecmis olsun kacirdim mi ben bilemiyorum. Var miydi onceden oksurugu falan bir anda mi atesi yukseldi?
Antibiyotik niye verdiler kaninda enfeksiyon vs mi cikti
evet crpsı 60cıktı.öksürük olmadı halsizlik oldu. abi olunca kısır döngüye giriyoruz
Demirin faydası oldu biraz sanırım canım böyle devam ederse aylık yaklaşık 700 gr görme ihtimalimiz var inşallah.6 kilo olmuş sonunda
buarada bnmki emmede okdr huysuzluk yapıyorki meme basına döndürdü bni

kızlar resmen meme reddi yasıyoruz. meme ucuyla emziriyorum onuda emzik sanıp kandırıyorum etrafa ilgisi cok fazla oldu. memeden cok etrafla ilgili. bgn dr. a gttk bu ay ek gıdayı araştr gelecek ay başlarz hafiften dedi. kucakta oturtmaya başla geleck ay destekli dedi. yrn 4.ay aşımız var inşallah kolay geçer. hala 3saatte bir uyanıyoruz. gun içinde uyku yok deneck kadr az belki arabada uyuya kalırsa. 24saat bna yetmıyor gerçekten iş ev bebek abi ben yokum artk

O yeni güncellemelerden canım geçen birlikte uyurken elim yüzüne yakınmıs cuk cuk emme sesine uyandım parmagını nasıl becerdiyse yakalayıp ağzına götürmüş kendi eli sürekli ağzında, tutmaya basladı oyuncaklfı onu becerirse ağzında. Elini götürürken tek elinide kaldıramıyor bir elini alttan destekliyor diğerini ağzına koyuyor
Ayy benimde 17 şubattı okulda öğrenmiştim öyle merak heryere test taşıyordum Canımın içi oğlum evlatlarımız bizimle şimdi
Ay bende öyle o tarihlerde öğrendiim. Bide corona olmustuk eşimle karantinanın 2. Günü eşimi 3 kat maske tattırıp eczaneye yolladım test alsın diye ay adete 1 hafta kala günde 2 kere test yapıyordumm hayır bide buda her ay her ay napıyor böyle diye her adet öncesi farklı eczanelerden alırdım 1 haftalık testimi o teste ilk çizgiden sonraki an bak aklıma geldi hep o anlar. Heycanı farklıymıs ama o günlerinde

Farkındaydım 2 haftası va, sol kulakla dertli ve parmağını sol taraftan çok emiyordu
Parmağımı dişin üzerine getirince böyle bi çıldırma yok kafayı sağa sola sallayıp yemeğe saldırır gibi saldırıyor parmağıma
Bugün full kucaktaydı eli sürekli yumruk kulağına dayanmış şekilde
Yoluyor habire
Yatırınca kıyamet kopuyo
Ağlama krizine giriyor gözyaşlarıyla ,kulağının dibinde fön makinesi ile sakinleşiyor
Tabi bu kadar şiddetlenmesinde dünkü 2 menenjit aşısı da etkili bence
Normalde kafayı tutar kaldırırdı, bugün kollarından tuttum kafayı kaldıramıyor
valla iyi uğraşıyorsunuz hergün aynı vakitte yıkamak benim için çok zor bir rutin hiç bulaşmadım. 2 saat uyanıklık 8-9 arası beyaz gürültü ve uykuya geçiş bizim rutin bu basit
Hey gidi hey 1 yıl oldu fındığım kucağımda
Aminn canım hope
Bildiğim kadarıyla hayvansal birşey yok içinde arpa maltı ve bilumum şeyler var. Denenebilir bence çiçeğim. Tekli alıp denersin baktın sorun yok devam hem enerji de verir.
Aynen bi bakayım canım biraz kaçamak yapıyo gibi hissetmek iyi gelebilir

Bizde toz yok direkt damla canım.
Etrafta uyaran olmasın emzirirken canım
Güneş her sese dönüp bakıyo kucağmda zor tutuyorum arkaya atılıyor etrafa bakıyor dönüyor bi fırt çekiyor 2 dk daha etrafı izliyor şimdi diş ağrısı var komple ağlama krizine evirdik boş zamanları

Kızlar ben kızıma ateşlenince su vereyim dedim.
Biberon emzik her türlü mama Allah ne verdiyse reddeden kızım SUYU DA İÇMİYOR. Hiç böyle bi sorun yaşayacağımı düşünmemiştim. ek gıda da ayvayı yedim herhalde

Canım benim sıpam geçen hafta ıhlamuru deli gibi içti, annem de verdikçe verdi. Resmen 6-7 çay kaşığı içmişti. Bugün biraz öksürdü bir kaşık veremedim, tiksindi, kaşığı diliyle itti, yüzü buruşturdu. Bence anı anını tutmuyor bebişlerin. Zeytinyağını da bugün devamı yok diye ağladı, o yağı emişi görsen. Ama bundan öncekilerde suratı buruştururdu zorla tıkardım ağzına. Eninde sonunda bir tadı sevecekler, acıkacaklar canım, hiç düşünüp moralini bozma şimdiden.

Ben geçici bir süreç oldugunu düşünüyorum. Şu an herşeye duyarli ve tepkililer normal. Kendini de rahatlatmaya calis sunshine, elbet yolunu bulacak minik kuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…