2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    242
selam anneler burada çok grup var ama sweetgirlcandy sweetgirlcandy sayesinde kendimi buraya yakın hissediyorum 😍😍 soruma geçecek olursakk,
malum havalar ısındı güzel bir güneş kremi arıyorum kullanıp memnun kaldığınız bir marka var mı🌷
Her zaman bekleriz🤭 ben geçen sene İncia aldım bu sene içinde aldım hatta başladım sürmeye. Bide geçen indirimden beeo nun aldım çok övüyordu kullananlar onu denemedim henüz.

Her zaman bekleriz🤭 ben geçen sene İncia aldım bu sene içinde aldım hatta başladım sürmeye. Bide geçen indirimden beeo nun aldım çok övüyordu kullananlar onu denemedim henüz.
çokk sağol hemen bakayım 😍 bizimki de esmer oldu ya karardı iyice 🤣🤣

kızlar güneşe bundan aldım çok hoşuna gitti
Ben de aynisindan hatta abartarak birkac tane daha farkli aldim. Oglum puzzle seviyor ama bunlarda sıkıldı kenara firlatti belki de yapamadigi icin. Simdilik kaldirdim

Ben de aynisindan hatta abartarak birkac tane daha farkli aldim. Oglum puzzle seviyor ama bunlarda sıkıldı kenara firlatti belki de yapamadigi icin. Simdilik kaldirdim
Bende aldım bunlardan ama henüz çıkarmadım yapmaz biliyorum çünkü dinlemiyor hiç şöyle yap böyle yap deyince 🤭

Kizlar benim oglan uyuz oldu 😔
Cok gecmis olsun.
Burada bir paylasim vardi. Neler yaptiklarini falan anlatmislardi. Doktor kontroluyle beraber yardimci olacaktir okursaniz. Ben de uyuz sanarak arastirmalara girdigimde gormustum. Linki birakiyorum

Aynen, yapsa memnun olurdum ama simdilik cesitli ve buyuk parcali ahsap puzzle ile idare ediyoruz.
Bizde aynı 2 parçalı puzzle yapıyoruz şu an 🤭 sticker yapıştır sök. Kitaptan sorular soruyorum falan. İnstagramda takip ettiğim anne çocuklar var. Maşallahları var şaşırıyorum yani yaptıkları etkinliklere

selam anneler burada çok grup var ama sweetgirlcandy sweetgirlcandy sayesinde kendimi buraya yakın hissediyorum 😍😍 soruma geçecek olursakk,
malum havalar ısındı güzel bir güneş kremi arıyorum kullanıp memnun kaldığınız bir marka var mı🌷
Merhabalar. Mustela kullanıyorum. Geçen hafta stick olanını da aldım tam çantada taşımalık ve hızlıca fıt fıt sürüyorum yüzüne koluna. Çok beğendim😍

mustelanın kini almıştım canım bende
Merhabalar. Mustela kullanıyorum. Geçen hafta stick olanını da aldım tam çantada taşımalık ve hızlıca fıt fıt sürüyorum yüzüne koluna. Çok beğendim😍
çokkk teşekkür ederim indirim kovalayarak alayım bunlardan birini 😍 stick daha kullanışlı olmalı ♥️

3 hafta sonra arkadaşımın düğünü var uçakla istanbula gideceğiz birkaç günlüğüne. şimdiden korku sardı 4 aylıkken gitmiştik selim’in içinden başka bir selim çıkmıştı🤣🤣 önerilerinize kocaman açığım herkese sevgiler 😍

X