2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    242
çokkk teşekkür ederim indirim kovalayarak alayım bunlardan birini 😍 stick daha kullanışlı olmalı ♥️
Evet çok çok kullanışlı ama aşırı minikmiş rujdan az büyük diyeyim onu bilerek alın😂 yine de 1 yaz gittiğini bereketli olduğunu yazmışlar bakalım bize ne kadar gidecek. Yerinde durmadığı için sürmek çok zordu baya kolaylık oldu bizim için

Sade frappe Sade frappe nasıl gidiyoreee beybitoo 😁
Iyi gidiyo canım, ikili test sonucumuzu ogrendik guzel geldi cok şükür. Yarın da ailelere ultrason videosunu yollamayı düşünüyoruz bakalım. Ögrensinler artık, kaynanam her ortamda sapik gibi gozlerinu dikip göbegime bakıyor 😂 şüphelenmiş 🤣

Sizin nasil gidiyor? Gecti mi midenin yanması? Başladınız mı alışverişe. Şimdi cinsiyet erkek olunca ekstra kıyafet masrafları da çıkacak sizin bebetonun. Yavaştan dolabını düzmeye başla sen 😆

Iyi gidiyo canım, ikili test sonucumuzu ogrendik guzel geldi cok şükür. Yarın da ailelere ultrason videosunu yollamayı düşünüyoruz bakalım. Ögrensinler artık, kaynanam her ortamda sapik gibi gozlerinu dikip göbegime bakıyor 😂 şüphelenmiş 🤣
Ooooo demekki zayıfsın ki göbegindende farkediyorr sordumu bebemi var diye 😁
Sizin nasil gidiyor? Gecti mi midenin yanması? Başladınız mı alışverişe. Şimdi cinsiyet erkek olunca ekstra kıyafet masrafları da çıkacak sizin bebetonun. Yavaştan dolabını düzmeye başla sen 😆
Cok fazla birşey almayacam aşkom ya yaz bebesi olduğu için atletler aldim aylıklar 12 aya kadar indirim vardı 6 al 5 öde diye biseydi ozaman almıştım çorap pijama takimi aldım kızımda unisex var bikaç şeyler dün baktım duzenledim eksikleride 3 5 birşey zıbın ve tulum eksik onlarida waikikiden toplarım zaten biyere gidemiyoruz evdeyiz ona göre alcam hastane çıkışı kızımda vardı beşiktaş diye baktım soyulmuş kocam hemen orjinalinden sipariş verdi tekrar o hazır başka model tabi:KK48:

Mide yanmam devam salata alamadım.birşey alamadım istanbula gitcez kalmasın diye ama suyu biraz soguk yaptım baya ılık oluyodu su omu etti diyorum

Kızımda çok hareketlendi peşinde pervaneyimm aşırı yoruluyorumm :confused: dün krem almis unutmuşum kaldırmayı almış totosuna başına sürmus durmuş :KK48::KK48: erkekten farkı yok ya butün koltuklara zıpliyo ediyo keçi gibi

Buarada kızlarrr memeyi kestikk 🥲🥲 ama mememi aciyor sarılıyor evcilik oynuyo resmen almis oyuncak bıçağı kesiyor gibi yapıyo ham diyo bi kısmı bitti derken öteki geliyo tam kurtulamıyoruz :KK48::KK48: gel gel bitti o iş derken başka şeye katlanıyorum Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye

Ooooo demekki zayıfsın ki göbegindende farkediyorr sordumu bebemi var diye 😁

Cok fazla birşey almayacam aşkom ya yaz bebesi olduğu için atletler aldim aylıklar 12 aya kadar indirim vardı 6 al 5 öde diye biseydi ozaman almıştım çorap pijama takimi aldım kızımda unisex var bikaç şeyler dün baktım duzenledim eksikleride 3 5 birşey zıbın ve tulum eksik onlarida waikikiden toplarım zaten biyere gidemiyoruz evdeyiz ona göre alcam hastane çıkışı kızımda vardı beşiktaş diye baktım soyulmuş kocam hemen orjinalinden sipariş verdi tekrar o hazır başka model tabi:KK48:

Mide yanmam devam salata alamadım.birşey alamadım istanbula gitcez kalmasın diye ama suyu biraz soguk yaptım baya ılık oluyodu su omu etti diyorum
Henüz almadım kilo, yemek yedikten sonra midem de tuhaf bir şey oluyor bulantı desem değil, bulanti degil desem o da degil 😳 tuhaf bi durum yani.

Yok bana sormaya cekiniyo da eşime sormuş. Eşim de yok diyince emin olmak icin iki de bi gozleriyle gobegimi kesiyor. Bn zaten yemegi biraz fazla kacirayim bnm karnim siser. Ama işkillenmesi normal yani bi ara belim agriyodu bi ara halsizdim hepsini biliyolar yani anlamamak icin ekstra saf olmak lazim 😂

Henüz almadım kilo, yemek yedikten sonra midem de tuhaf bir şey oluyor bulantı desem değil, bulanti degil desem o da degil 😳 tuhaf bi durum yani.

Yok bana sormaya cekiniyo da eşime sormuş. Eşim de yok diyince emin olmak icin iki de bi gozleriyle gobegimi kesiyor. Bn zaten yemegi biraz fazla kacirayim bnm karnim siser. Ama işkillenmesi normal yani bi ara belim agriyodu bi ara halsizdim hepsini biliyolar yani anlamamak icin ekstra saf olmak lazim 😂
Hahahahaha ozamann yeter daa iyice aklarına geliyolar düşünüp duruyolar de bitsin iş ev şelale olur

Kızımda çok hareketlendi peşinde pervaneyimm aşırı yoruluyorumm :confused: dün krem almis unutmuşum kaldırmayı almış totosuna başına sürmus durmuş :KK48::KK48: erkekten farkı yok ya butün koltuklara zıpliyo ediyo keçi gibi

Buarada kızlarrr memeyi kestikk 🥲🥲 ama mememi aciyor sarılıyor evcilik oynuyo resmen almis oyuncak bıçağı kesiyor gibi yapıyo ham diyo bi kısmı bitti derken öteki geliyo tam kurtulamıyoruz :KK48::KK48: gel gel bitti o iş derken başka şeye katlanıyorum Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
Oo hadi gözün aydın kuzum. Olsun en azından bir kaç ay rahat edersin 😅

• Komik
Reactions: Jou
Geçmiş olsun kuzum yaa nerden nasıl bulaştı biliyor musun? Uyuzdan ve keneden korkuyorum ben de
Aydina gelmistik burda hayvanlarla cok hasir nesir muhtemeln ordan bulasti yada sokaklardaki cocuklardan yola kacti durdu gocmen cocuklar var buraya gelip duruyor parka

3 hafta sonra arkadaşımın düğünü var uçakla istanbula gideceğiz birkaç günlüğüne. şimdiden korku sardı 4 aylıkken gitmiştik selim’in içinden başka bir selim çıkmıştı🤣🤣 önerilerinize kocaman açığım herkese sevgiler 😍
17 aylikkendi bizim de ilk tecrubemiz. Ucak ayaga kalkmisti. Bi teyze kizim kalk dolastir deyince sanki bu komutu bekliyor hemen firlayip dolastirmistim ama dolasinca gercekten de susmustu. Sıkılıyor bebeler bit kadar koltuk mesafeleri.
Simdi yine 2 gün sonra Artvin yolcusuyuz. Neler olacak bilemedim. Bu sefer önden koltuk satin aldi esim. En azindan darlanmayiz simdi bir de kucakta da durmuyor en azindan onumuzde oyalanir izin verildigi kadari ile tabi ki. Ve + ilk tecrubemizde ucakta yutkunsun diye kraker almistim. ucagimiz 8 saat gibi rotar yapinca krakerimiz bitmisti yedirememistim. baska da birsey yememisti. Simdi yanima stoklayacagim ne olur ne olmaz. Basinc icin yardimci olur diye umuyorum.

hiçbirşeyde kaçmaz gözlerinden maşallah
:KK70:

X