2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    242
Kızlar doğum yapacağınız hastaneyi belirledikten sonra o hastane ile anlaşma yapma vb. Gibi bir durum söz konusu oluyor mu? Okuduğum yorumlardan öyle anladım sanırım bir arkadaşımız da doktor fiyatta yardımcı oluyor gibi yazmış bu konularda hiç bilgim yok yılbaşından sonra ciddi zam gelir aslında böyle bir şey olsa iyi olurdu
Bazı hastanelerde doğum paketi var ama benim bulunduğum yerde yok doktorum fiyatta yardımcı olur diye umuyorum bakalım

Hangi ildesiniz? Özel hastanelerde aranıp sorulabilir ben hep öyle yaptım. Yalnız doğru kişiye bağlanmak baya zor😁😁onu başarırsanız fiyat bilgisi veriyorlar. Ama yardımcı falan olmuyo şu kadar diyo sen de bi yutkunup tamam diyosun🤣🤣🤣
Yok maalesef telefonda fiyat bilgisi vermiyorlar. Gaziantep e gidiyorum. En son gittiğim doktora da yorumlara bakarak gitmiştim biraz gergin davrandı bize gerildim bir daha ona gitmeyi düşünmüyorum öğle arasıydı ayrıntılı bilgi alamadık ama girişteki sekretere sordum bizde doğum çok uygun 2300-2500den başlıyor fiyatlar gibi bir şey dedi. Bir sonraki muayeneye Akademi hastanesine gitmeyi düşünüyorum bir de oradan fiyat alayım

Bazı hastanelerde doğum paketi var ama benim bulunduğum yerde yok doktorum fiyatta yardımcı olur diye umuyorum bakalım
Doğum paketi iyiymiş ama karar verme aşaması zor. Tamamen içime sinen bir doktor bulamadım daha zaten birkaç tane farklı doktora gitmeyi düşünüyorum. Burada bazı hastanelerde muayenede öğretmen indirimi uygulanıyormuş. Sağolsun telefonda randevu alırken sekreter söylemişti bana da öğretmen kızlar aklınızda bulunsun belki sizin hastanenizde de vardır.

Kızlar doğum yapacağınız hastaneyi belirledikten sonra o hastane ile anlaşma yapma vb. Gibi bir durum söz konusu oluyor mu? Okuduğum yorumlardan öyle anladım sanırım bir arkadaşımız da doktor fiyatta yardımcı oluyor gibi yazmış bu konularda hiç bilgim yok yılbaşından sonra ciddi zam gelir aslında böyle bir şey olsa iyi olurdu
gittiğim hastanede doğum paketi var aralik gibi almayi dusunuyorum acikcasi.Resim oda susleme ve kuafor dahil dediler sezeryan veya normal dogumda icinde 4500 tu ama yilbasinda articak diyorlar

Bizim burda bi tane özel hastane var zaten. Ben paket aldım her şey içinde. Ocaktan sonra zam gelir muhtemelen muayene ücretlerine doğuma falan

En son 3 hafta önce görmüştüm bebişi. Şimdi muayeneden çıktım🥰 10+5 sata göre, 5 cm olmuş gelişimi 11+ dedi dr ama ikili test için erken dedi, 2 hafta sonra çağırdı. Kollarını havaya kaldırmış kıpırdatıyordu 🥲🥲🥲
Maşallah kuzucuğa 🌸
Kuzu hangileri o bi bakayım
Demir can 2 hayat
Mapfre
1 tane daha vardı ama hatırlayamadım onu

Doğum paketi iyiymiş ama karar verme aşaması zor. Tamamen içime sinen bir doktor bulamadım daha zaten birkaç tane farklı doktora gitmeyi düşünüyorum. Burada bazı hastanelerde muayenede öğretmen indirimi uygulanıyormuş. Sağolsun telefonda randevu alırken sekreter söylemişti bana da öğretmen kızlar aklınızda bulunsun belki sizin hastanenizde de vardır.
bende gaziantepliyim ama bursada yasiyorum 18 yildir.Acikcasi ben doktorumu biraz arastirdim sonra instagramdan baktim sanki yillardir taniyo gibi hissettim gittigimdede oyle oldu hemen kaynaştik

Ya kızlarr ya ben çerkezköyde doktoruma görünüyorum ama 6 ay sonra kontrole gitmem gerekir bi doktora istanbulda bi hastanede doğurmayı düşünüyorum ailem çevrem orda anneme yakın hastane hatta hiç belli olmazz bakalım nasıl olcak doğumumuz normal istiyorum ama rahmimiz açılcakmı o var bilemeyizkii doğumu bile biz karar veremiyoruz sonuçta genede yılbaşı geçmeden daha doktora görünmeden nasıl doğum paketi alabilirimki

Ya kızlarr ya ben çerkezköyde doktoruma görünüyorum ama 6 ay sonra kontrole gitmem gerekir bi doktora istanbulda bi hastanede doğurmayı düşünüyorum ailem çevrem orda anneme yakın hastane hatta hiç belli olmazz bakalım nasıl olcak doğumumuz normal istiyorum ama rahmimiz açılcakmı o var bilemeyizmii doğumu bile biz karar veremiyoruz sonuçta genede yılbaşı geçmeden daha doktora görünmeden nasıl doğum paketi alabilirimki
banada erken geldi ama aralik sonuna kadar beklemeyi dusunuyorum sizin farkli tabi son asamada karar verilicek akisina birakin bence))

• Beğen
Reactions: Jou
Doğum paketi neler oluyor kızlarr bilgi verebilirmisiniz 🤗
Hamileyken 10 adet muayene (Ama buna çok takılmıyorlar sınırsız gibi)
Tahliller
Taramalar
Şeker yüklemesi
Detaylı ultrason
Oda süsleme
Kuaför
Doğum çekimi
Doğum
Bebeğin ilk kontrolleri

Sanırım bu kadardı. Yani her şey içinde

sac makyaj resim cekinme oda susleme ve doğum ve sonrasi için cocuk muayene dahil oluyor.
Hamileyken 10 adet muayene (Ama buna çok takılmıyorlar sınırsız gibi)
Tahliller
Taramalar
Şeker yüklemesi
Detaylı ultrason
Oda süsleme
Kuaför
Doğum çekimi
Doğum
Bebeğin ilk kontrolleri

Sanırım bu kadardı. Yani her şey içinde
Anladımm kızlarr cok sağolunnn oda süslemeyide kendileri yapıyor öylemii biz birsey getirip yapmıyoruzz dimi

Ya bişi sorcam kızlar. Sigortacı öyle kafamı karıştırdı ki. Diyor ki sezaryende tamamen uyutuluyor epidural sezaryende sadece bel altı. Seçerken ikisinden birini seçmek gerekiyormuş. İlk defa duyuyorum sezaryen bildiğimiz bel altı uyutulan doğum şekli değil mi bu epidural yeni mi çıktı kafamda deli sorular

X