2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Gunaydin kizlarrr, ayy geri sayimda 2 li sayilara dustuk ya nasil heycanliyim anlatamam .

Hareketleri baya guclu gercekten artik dediginiz gibi ben de sok oluyorum hindistan cevizi, salatalik buyuklugu diyorlar ama hareketler sanki cok daha buyuk gibi mucize iste her hareketinde sok oluyorum hala hemen elimini karnima goturuyorum , umarim kizim anne bi rahat birak geriniyorum sadece falan demiyordur .

Kizlar geceleri hep sol tarafa yatmaya calistigim icin uyaniyorum sIk sIk ve uyanirken hep gerinmeye calisirken buluyorum kendimi size de oluyor mu ? Gerinmeye calistigim icin korkuyorum ya

Primadan memnun olmayanı hiç okumadım. Bir kaç ay sonra özellikle geceleri diğer bezler pişik ya da sızdırma yapabiliyormuş. Ama prima 10 saate kadar kupkuru tutuyormuş. Uzun süre kuru ve taşırmadan tutabildiği için diğer bezlerden 2-3 tane kullanırken primadan 1 tane kullanıldığı için aynı hesaba geliyormuş aslında.
İstersen 2 paket al, primada alırsın denersin duruma göre karar verirsin

Ben zaten sadece demir ilacı içiyorum canım ama çok içsem de dert edemeyeceğim çekilir gibi değil gerçekten
Bizim oğluşların bize yaptıkları Z zahrada Z Zynpada

Evet o da var sık değiştiricem diye aynı hesaba gelir bu seferde ayyy ne zor iş ya
İlk bikaç ay prima daha garanti sanki sonra yeni maceralara gireriz napalım

Ben illa sola yatıcam diye tutturmuyorum canım bazen sağ tarafada yatıyorum ama gerinmeye çalışmak bende de sık sık oluyor. Doya doya gerinemiyorum kramp girmesin diye. Bu aralar soda içmedim o yüzden sanırım dün gece kramp girdi bacağıma

Evet o da var sık değiştiricem diye aynı hesaba gelir bu seferde ayyy ne zor iş ya
İlk bikaç ay prima daha garanti sanki sonra yeni maceralara gireriz napalım
Ben de prima ile başlayacağım riske gerek yokilerleyen aylarda duruma göre bakılır artık.

20 şubatta e bebekte prima indirimi var yine haberin olsun

Ben oğlumda prima dışına hic çıkmadım, bilmiyorum ya memnundum açıkçası. Cildine değen bir sey olduğu icin bunda da hic düşünmüyorum artık pahalıda olsa idare edeceğiz

Valla oglum nerdeyse 3.5 a kadar bezliydi, hep prima kullandim ,cok şükür ne pişik oldu ,ne sızma oldu.Gayet konforlu kullandık, bunda da hic heyecan aramaya niyetim yok

Ben ilk ayların tecrübesizliği de olucağı için prima aldım öyle devam ederim bi sorun olmazsa minişe ama sleepy de bi yandan aklımda belki ilerki zamanlarda bi şans veririm
gerinmeye çalışmak bende de oluyo ama rahatlatıyo gerçekten bi kramp vs durumu yaşamadım henüzz. Bi de ben sürekli sola yatamıyorum bi sağa bi sola dönüşüm yapıyorum. Yoksa ağrım oluyor yük biniyor sonuçta
Ben zaten sadece demir ilacı içiyorum canım ama çok içsem de dert edemeyeceğim çekilir gibi değil gerçekten
Bizim oğluşların bize yaptıkları Z zahrada Z Zynpada
Sizin oğluşlarınız beni bitiriyo beniiii Z Zynpada N Neess Z zahrada

Kızlar selam nasılsınız? Ben hastane çantası hazırlama videoları izlemeye başladım şimdiden annem 1 ay önce hazır et diyor 30 marta kadar izler ne koyacağımı kararlaştırırım artık

Çok iyi yapmışsın canım. Ben de başlayacağım da taşınma durumlarımız var netlessin diye bekliyorum. Yoksa ağırlaşmadan yapmak mantıklı

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-14-12-39-31-993_com.whatsapp.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_2022-02-14-12-26-51-379_com.whatsapp.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 49
Benim minik kuduruk yağıztoşum da dün akşamdan beri sık sık göbeğimi sütlaç gibi sallıyor derdi ne anlamadım inşallah bu kadar hareket normaldir
Çok güzel değil mi ama deprem yaratıyor bizim Ogluş diyorum ben de. Çok hoşuma gidiyor. Bu arada doktora ben sordum hiç uyumuyor galiba sürekli hareket halinde normal mi bu kadarı diye. Hareketli bebeklerin zeka gelişiminin daha iyi olduğunu görmüşler genelde araştırmalarda .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…