2022 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    191
Günaydın kızlarrrr 😊 inşallah hepiniz çok iyisinizdir

Günaydın canım iyiyiz sen nasılsın :)

Gunaydin kizlar 😊❤️
Biz iyiyiz sizler nasilsinizz?
26+3 ten bildiriyorum 🤪 +12 kilo ama hala cok cikmayan gobusumle sizi selamliyorum :))) Elbiselerde hele hic belli olmuyor 😅 Gecen misafirlerimiz geldi, eee sen hic hamile gibi durmuyosun dediler az biraz moralim bozulmadi degil ama rahatim boyle napalim varsin cikmasin karnim :))

Günaydın canım maşallah size. :nazar:
Benimde fazla var göbeğim herkes şimdiden çok büyük değil mi diyor.
Yani insanları memnun etmek imkansız.
O yüzden sen iyiysen, bebeğin iyiyse gerisini salla herkes konuşur :)

Keyfine baaak boş verrr :halay:

Kızlar üçüncü trimester a girerken benim sanki birinci trimesterda yaşadıklarım geri geldi. Çok uyuyordum ben hamileliğimin ilk zamanlarında . Aynısını yaşıyorum su an, gün içinde habire uyudum şimdi yine uykum geliyor, hafiften midem bulanıyor, kendimi yorgun hissediyorum 🤔 hasta da değilim niye böyle oldu ki🙄
2. Trimestir balayı dönemiydi bitti 🙈 3. Trimestir 1. Si ile ayni. Benimde bulantı aşırı uyku hali bel ağrısı hepsi geri geldi. Geceleri sık sık uyanmaya baslicaz. Oğlumda da böyle olmuştu. geceleri uyanmaya hazırlanmamiz için😅

Açlıkta, toklukta üst sınırın biraz altında çıktı.
Ben normal de tatlı falan tüketmezdim ama gebelikte ister istemez yeniliyor.
Beyaz ekmek asla yemezdim iş yerinde beyaz ekmek geliyor mecburen bazen yemek zorunda kalıyorum.
Şimdilik hepsini kestim bende gitmedim ama kendimi düzene soktum.
Abur cubur da yemiyorum.

Yok canım benim doktorum, takiplerim Karataş'ta :)
Canım İzmir Karataş hastanesi mi hangi doktora gidiyorsun

Gunaydin kizlar 😊❤️
26+3 ten bildiriyorum 🤪 +12 kilo ama hala cok cikmayan gobusumle sizi selamliyorum :))) Elbiselerde hele hic belli olmuyor 😅 Gecen misafirlerimiz geldi, eee sen hic hamile gibi durmuyosun dediler az biraz moralim bozulmadi degil ama rahatim boyle napalim varsin cikmasin karnim :))
Oyy çok tatlı olmuşsun ya bebislerimiz büyüsünde boşver karnimiz büyümesin sonrasıda var bu işin :KK70:
Günaydın canım iyiyiz sen nasılsın :)

Günaydın canım maşallah size. :nazar:
Benimde fazla var göbeğim herkes şimdiden çok büyük değil mi diyor.
Yani insanları memnun etmek imkansız.
O yüzden sen iyiysen, bebeğin iyiyse gerisini salla herkes konuşur :)

Keyfine baaak boş verrr :halay:
Bende iyiyim caniim calismaya devam işte evden 😁

Bende karatas a gidiyorum Arzu Akar a İzmir'e sonradan geldim çevremden o hastaneyi çok ovduler ins. memnun kalırız.

Hastane çok iyi bende gidenlerden biliyorum.
Zaten eski bir hastane duymuşsundur ama Arzu Hanım'ı hiç duymadım.
Ece Hanım'a da doğum yapıp çok memnun olan arkadaşlar sayesinde gittim, bende memnunum.
Kalırız canım sen gönlünü ferah tut.

Sağlıkla bebişler dünyaya getireceğiz inşallah

Şeker yüklemesi yaptırmayıp sadece kanda açlık tokluk şekerine baktıran varmı, bana doktorum 26-37. Haftada şeker yüklemesi var istemezsen kanda bakarız dedi, bende o şekilde istiyorum zaten. Önceki gebeliklerinde sıkıntı oldumu dedi hayır dedim. O açıdan kandan sadece baktırıcam da

Hastane çok iyi bende gidenlerden biliyorum.
Zaten eski bir hastane duymuşsundur ama Arzu Hanım'ı hiç duymadım.
Ece Hanım'a da doğum yapıp çok memnun olan arkadaşlar sayesinde gittim, bende memnunum.
Kalırız canım sen gönlünü ferah tut.

Sağlıkla bebişler dünyaya getireceğiz inşallah
İnsallah canım 🙏 belki hastanede karşılarız. Simdi Ece hanıma gelenlere bakarim nasıl taniyacaksam 😅

Gunaydin kizlar 😊❤️
Canim cok guzel gorunuyorsun, insanlari memnun etmek zor ve boyle bi gorevimiz yok 🤗
Şeker yüklemesi yaptırmayıp sadece kanda açlık tokluk şekerine baktıran varmı, bana doktorum 26-37. Haftada şeker yüklemesi var istemezsen kanda bakarız dedi, bende o şekilde istiyorum zaten. Önceki gebeliklerinde sıkıntı oldumu dedi hayır dedim. O açıdan kandan sadece baktırıcam da
Canim ben istanbulda devlet hastanesinde gebeligin baslarinda tiroid hormonlarina baktirmistim. Ve e nabiza dusmemisti bi turlu. Sonra hastanenin kendi platformunda sonuclarin yayinlandigini gormustum. Tc no, dogum tarihi ile cep numarama sifre gelmisti oyle bakabilmistim. Belki senin hastanenin de kendi ayri bi platformu vardir.

Canim bi arkadasim da subatta dogum yapacak, o da dun bana 10lu tavsiyesi edecegin marka var mi diye sordu. Ve ben hic 10lu bisey almadigimi farkettim. 🙈 O da senin gibi bebek odasina ciktiginda hepsi takim olsun ileride saklarim dedi. Ben de bi tane 10lu almaya karar verdim ama hala model begenemedim. Bir de 10lilar ne kadar pahali oyle ya 🙄
10 lu olması şart değil ya normal 5 li filan olan takımlar yeterli oluyor. Zaten mutlaka bir kaç takım giysi koyuluyor o açıdan eksik kalcak bi durum olmuyor. battaniye vs alınıyor zaten , o yuzden tercih meselesi diyebiliriz herşeyi komple aynı takım şeklinde olsun istenirse alınabilir . 10 lu deyince gerçekten fiyatlar aşırı artıyor bide 😟

Kizlar dun aksam 8de uyudum, sabah 8e kadar 🥱 tabi 3-4 kere uyandim suya, tualete falan ama tekrar cok zorlanmadan uyudum. Uyuyamadigim anlardaysa parmagimi dahi kimildatacak halim yoktu, gozler kapali haldeydim. Bu durumdan sikayetci degilim ama su an bile sersem gibiyim. 😴

10 lu olması şart değil ya normal 5 li filan olan takımlar yeterli oluyor. Zaten mutlaka bir kaç takım giysi koyuluyor o açıdan eksik kalcak bi durum olmuyor. battaniye vs alınıyor zaten , o yuzden tercih meselesi diyebiliriz herşeyi komple aynı takım şeklinde olsun istenirse alınabilir . 10 lu deyince gerçekten fiyatlar aşırı artıyor bide 😟
Haklisin. Ben 5li takimlardan 3 tane goturmeyi dusunuyorum. 1 tane de hastane veriyormus zaten. Sanirim yeterli olur. Bi penye battaniyem yok, gorsele takilip triko battaniyelerden almisim 🤗 Hastane icin ekru penye battaniye aldim mi tamamdir. 😇

Ben de aynen bu şekil 3 takım falan ekstra dan da 2-3 tulum koymayı düşünüyorum😊 ( planlı sezeryan olduğu için 2 gece ordayıZ) hastaneden çıkarken giydiririrm diye carters in polar tulumlarından koyucam çantaya sıcak tutsun 🥰 2müslin bi kalın battaniye koyarım yeterli oluyor. Önceki doğumlarım kışın ortasıydı yine yeterli olmuştu
Haklisin. Ben 5li takimlardan 3 tane goturmeyi dusunuyorum. 1 tane de hastane veriyormus zaten. Sanirim yeterli olur. Bi penye battaniyem yok, gorsele takilip triko battaniyelerden almisim 🤗 Hastane icin ekru penye battaniye aldim mi tamamdir. 😇

Canim ben istanbulda devlet hastanesinde gebeligin baslarinda tiroid hormonlarina baktirmistim. Ve e nabiza dusmemisti bi turlu. Sonra hastanenin kendi platformunda sonuclarin yayinlandigini gormustum. Tc no, dogum tarihi ile cep numarama sifre gelmisti oyle bakabilmistim. Belki senin hastanenin de kendi ayri bi platformu vardir.
Canım galiba bunu bana yazdın🤭 daha önce de test sonucum düşmemişti birkaç gün sonra anca düşmüştü. Yine öyle olcak herhalde. Zaten yarın ya da öbür gün gidicem doktora göstermeye o görür herhalde sistemde🤷‍♀️ öyle bir site var dediğin gibi ama giriş yapamıyorum malesef daha önce de denemiştim hata veriyor.

X