2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    266
Öyle haklısın bir bakıma ama canım ikinci gebeligim ilkinde yapabildiğim hiç birşeyi yapamıyorum bunda ve vicdan azabı çekiyorum ha bile isteye degil bu ama işte ne bileyim annelik dünyanın en tuhaf şeyi olsa gerek sanırım

Valla en son taktigim sey insanlar. Inan umurumun kenarinda bile degiller. Sansliyim belki de kimse bisi demiyor Allahtan. Annem arada biraz zorla kendini der azari yer oturur Bence moral en onemlisi. Hep ayni ornegi veriyorum ama fosur sigara icenlerin uyusturucu bagimlilarinin bile sapasaglam cocuklari oluyor. Bizim de olcek bak gorceksin

Aynen cnm. Her sey terse dondu hamilelikte. Detox oldu benim.hamilelik resmen

Aslında robot süpürge istiyorum, internetten alınan ürünlere güvenemiyorum garantisi nasıldır diye.

İnşallah canım inşallah rabbim sağ Salim kucağımıza almayı nasip etsin, ay tövbeler olsun uyuşturucu mu hamileyken bile rabbim evlerden Irak böyle insanlara evlat nasip etmesin cidden.

Aslında robot süpürge istiyorum, internetten alınan ürünlere güvenemiyorum garantisi nasıldır diye.

Biz çok elektronik eşya aldık hiç sıkıntı çıkarmadı ama ,alırken distribütöre dikkat etmek gerek .Mesela xioami alacaksan ,xioami Türkiye garantili satışları bulman gerek ki güvenilirdir.Bende bir kaç model baktım da biraz indirime girerse alırım belki .

Roborock s5 e bakıyorum, fiyatı inmiş mi bilemedim aynı gibi sanki .

Kızlar merhaba, ben cinsiyeti henüz öğrenmemiş ve tabiki merak içinde olan bi anne adayıyım
İkili tarama testini yaptık şimdilik şükür bir sorun yok, ama cinsiyet belli değil hala. ilk hamileliğim ve bulantı kusma vs hiçbir belirti yaşamadım, sürekli uyku ve halsizlik halindeydim yavaş yavaş geçiyor. Ve hiiiic tatli yemek istemiyorum, diğer yemeklere de çok istekli değilim ama tatlıya özellikle bi uzak kaldım.
Etrafımdaki herkes belirtiler cinsiyete göre değişir diyor. Sizler cinsiyeti öğrendiniz Benim gibi olanlar var mıydı? Cinsiyetiniz ne şimdiden teşekkürler, herkese hayırlı doğumlar diliyorum

Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Belirtilerin cinsiyetle alakası yok bende tutmadı ye tatlıyı doğur hakkı yı, ye ekşiyi doğur Ayşe yi derler 4ay kustum tatlıda yemedim ekşide benimki erkek öbür arkadaşlar da söyler

Tabi böyle genelleme yapmak doğru olmaz ama ben normalde tatlıya düşkünümdür. Şimdi aramıyorum. Cinsiyetimiz erkek

Allah Sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin inşallah benimde aynı siz gibi tatlı hiç yemedim hiç kusma yaşamadım cinsiyet erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…