2022 Transfer Sonrası Beta Hcg Değerlerimizi Söyleyelim

Benim son test sonucum 507,21 cikti.. yani su sekilde ilerledi;
9. Gun: 14.1
11. Gun :36.6
13. Gun:106.7
17. Gun: 507.21
Nasil sizce??
Merhaba benim de 3.gün embriyo su 11.gün 29.11 çıktı size çok yakın. Çok ağladım ama şimdi sizi görünce umut oldu pazartesi tekrar kan vericem inşallah güzel haberler alırım

Merhaba arkadaşlar, Benim transfer sonrasi değerlerim bu şekilde;
9. Gun : 14.1
11.Gun : 33.7
13. Gun : 106.6
-Bu arada 5. Gun tek embriyo transferi yaptirdim. Aslinda 2 tane yapilacakti fakat biri cozulurken bozulma yaşandı.
-Birde az once doktorumla konustum. Biz bu ay hem dogal yolla denedik hemde donmus embriyo transferi yaptirdik. O yuzden tup bebek olarak dusununce dusuk basladik beta hcg ye ama dogal yolla normal olabilir dedi doktorum. Her iki sekildede artis iyi dedi. Sizde artışlar nasill???

Merhaba, ben de dünden bu yana umudumu kaybetmemek için çabalıyorum. 7. Gün beta hcg 14, 9. gün 24 çıktı. Donmuş 5. gün embriyosu.

bu şekilde başlayıp sağlıklı gebelik yaşayan var mı. Tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz lütfen

Merhabalar 16 Haziran da 3. Gün tek embriyo transferi oldum. Sonucumu bugün aldım 14. Gün beta 444 çıktı

merhaba,
27.06.2022 tarihinde 5.gün 2 adet dondurulmuş transferim yapıldı. bu 5. denememiz. beklemek gerçekten çok zor.
her seferinde hüsran. ilk denememiz kimyasal gebelikti.
bu transferimde
6. gün bhcg 317
8. ün bhcg 571
12.gün bhcg 3352 (ikiz olabilir mi ?)
22.07.2022 ultrason randevum var. inşallah kesemizi görürüz. allah hepimizin yardımcısı olsun.
hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin. inş.

Merhabalar arkadaşlar birşey soracağım 6. Haftadayım bitmek üzere 6. Haftam perşembe kalp atışı duyacağız inş ancak mide bulantısı hiç yaşamıyorum böyle olan var mı içinizde

Arkadaşlar 28 haziranda 2adet 3 gün embriyo transfer edildi bu gün 9. Gün dayanamadım etken gebelik testi yaptı şu 6 gün önce diyen ve ikinci çizgi silik cıktı sizce test yanlış olabilir mi yoksa hamilemiyim bu üçüncü denememiz çok umutlanmak istemiyorum ama ilk defa ikinci bir çizgi gördüm 🥹

Selam herkese, 9.gün tahlilim de 144 hcg çıktı ama 11.günde 200 çıktı çok endişeliyim değerlerim 2 katında çıkmıyor dün birtane daha yaptırdığımda 270 çıktı. Fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? İki katına artış görmeden hamile kalanlar var mı?

-Bu arada 5. Gun tek embriyo transferi yaptirdim. Aslinda 2 tane yapilacakti fakat biri cozulurken bozulma yaşandı.
-Birde az once doktorumla konustum. Biz bu ay hem dogal yolla denedik hemde donmus embriyo transferi yaptirdik. O yuzden tup bebek olarak dusununce dusuk basladik beta hcg ye ama dogal yolla normal olabilir dedi doktorum. Her iki sekildede artis iyi dedi. Sizde artışlar nasill???
Benim de bugün 10. günüm ve 14.86 çıktı sonucum. Her şey bitti derken paylaşımınızı gördüm. Hala umut var demek ki..

Selam,
5. Gün embriyosu
7. Gün 5
9. Gün 25
11. Gün 88
14. Gün 325 çok düşük başladı kimyasaldan şüphelendi hemşire ama güzel arttı, değerin önemi yok artış katsayısı mühim olan, karamsarlığa düşenler görür de rahatlar biraz yazıyorum ☺️

Benim son test sonucum 507,21 cikti.. yani su sekilde ilerledi;
9. Gun: 14.1
11. Gun :36.6
13. Gun:106.7
17. Gun: 507.21
Nasil sizce??

5. Gün embriyosu 9. Gün 22 çıktı beta umarım benim de sizin gibi artar 🙏benim de doktorum düşük başladı dedi sevinemedim

Kizlarrr 3.gun cift embiriyosu. Bugun 9. Gunum test yaptirdim 15.80 cikti . Boyle cikan var mi

Merhaba kızlar benim 3. gün embriyosuydu 14. gün değerim 9.91 çıktı. Doktor 1 hafta sonra tekrarla testi dedi. 14. güne göre çok düşük değerim, bi umut bekliyorum 😞

merhaba kızlar. benim de 3. gün embriiyosu taze transfer oldu. bugün 12. gün beta hcg 20.66 çıktı. düşük bir değer mi sizce

Benim 3. Gün embriyosu transfer edildi ama hastane bana 11 gün sonraya kan tahlili yaptır dedi. Erken geldi biraz açıkçası. Bugün kan tahlili yaptırdım, 11. Günde 36.5 çıktı. Çok mu düşük sizce? Kimyasal gebelik olmasından korkuyorum

Merhaba, ben de dünden bu yana umudumu kaybetmemek için çabalıyorum. 7. Gün beta hcg 14, 9. gün 24 çıktı. Donmuş 5. gün embriyosu.

bu şekilde başlayıp sağlıklı gebelik yaşayan var mı. Tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz lütfen

Benim de bugün 10. günüm ve 14.86 çıktı sonucum. Her şey bitti derken paylaşımınızı gördüm. Hala umut var demek ki..
Sonuclariniz ne oldu kizlar? Aynı durumdayım şuan 😭umut olun lütfen bana

X