2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    248
Az once yatmadan yıne gordum akıntı kahve seklınde 😔 bu donemlerde olan varmı boyle durumlar
Benim içerde kanama alanım olmuştu geçtimi bilmiyorum ama dışa çok şükür bi leke gelmedi.
Sen yordun kendini. Yarın bi kontrole gidip sonra da birazcık dinlemeye Çalış canım. İnşallah geçer biran evvel

Benimde biraz önce sağ kasigima bıçak saplanır gibi ağrı girdi belime ve bacağıma vurdu çok endişelendim şimdi hafifledi sanırım rahîm büyüdüğü için ne dersiniz?

Az once yatmadan yıne gordum akıntı kahve seklınde 😔 bu donemlerde olan varmı boyle durumlar
Kuzum benim çok geçmiş olsun. Lekelenme kırmızıya dönmediği sürece sorun yok derler ama tedbiri elden bırakmamak lazım. Bence yarın mutlaka doktora git hatta birkaç gün rapor al güzel bir dinlen. Bir daha da kendini çok yorma 😔

Kızlar haftsonlarım yogun gecıyor bıraz bakamıyorum , bu sabah kalktım bıraz mutfak topladım soyle ustten dolap, fayansları falan sıldım benım tezgahım boyuma gore bıraz yuksek uzanarak yapıyorum mecbur ıyıydım yanı yaptım ardından dısarı cıktık ıkı saat kadar carsıda yuruduk parka falan goturduk oğlumu eve gelırken zor yuruyordum artık fazla geldı sanırım tuvalete gıttıgımde kahverengı lekelenmem oldugunu gordum 3 tl buyuklugunde dıyım anlayın , oğlumda cok alıskındım boyle seyler gormeye hep lekeyle basladı 5 aya kadar boyle leke geldı. Bu mınnosta ılkkez oldu bıraz endıselendım sonra dınlendım bırdaha olmadı ama korkuttu 😔 Rabbım bebışlerimize sağlık versin amin 🙌🏼
Papatyamaviss Papatyamaviss canım muhtemelen uyumuşsundur geç oldu ama diğer arkadaşlara katılıyorum öncesinde kanaması olan biri olarak söyleyebileceğim doktora gidip kalbini duymadıkça rahatlamıyor insan. bence sakin ol ama ilk fırsatta bebişini gör rahatla ve buraya iyi olduğunu yaz lütfen geçmiş olsun 💐

Benimde biraz önce sağ kasigima bıçak saplanır gibi ağrı girdi belime ve bacağıma vurdu çok endişelendim şimdi hafifledi sanırım rahîm büyüdüğü için ne dersiniz?
Benim de ağrılarım var genelde ama bacağım bir farklı sanki romatizma gibi ağrıyor annem bende de oluyordu diyor normaldir diye düşünüyorum o yüzden.hem de magnezyum vs. rezervlerimiz tükeniyor vücutta. 12.haftadan sonra doktor takviyelere başlayınca rahatlarız umarım hepimiz🙂

Kızlar 10+4 üm inanılmaz mide bulantısı kusma başladı niye böyle oldu ya 8 9 haftalarda 1 2 kere olmuştu 12.haftada biter de mi
12+3'üm inanılmaz koku hassasiyetim ve iştahsızlığım var midem hala bulanıyor. Resmen açım bilenler beni de bir aydınlatsın ne zaman biteceek bulantı 😫😫😫

12+3'üm inanılmaz koku hassasiyetim ve iştahsızlığım var midem hala bulanıyor. Resmen açım bilenler beni de bir aydınlatsın ne zaman biteceek bulantı 😫😫😫
Benim bulantım son bi haftadır baya azaldı. Ama ağzımdaki o metalik acı tat asla geçmiyo yediklerimden 3dk sonra pişman oluyorum çünkü sanki dünyanın en acı şeyini yemiş gibi oluyo ağzım midem. Bende bu ne zaman geçecek merakla bekliyorum hergün uyanıyorum her gün aynı acılıkkk

Ben suan boyle pembe degil ama turuncu gibi rengi var kahvede degil panik oluyo insan
Surekli kontrol etmek istiyo ama ağrın yoksa içini rahat tut ayaklarını yükseğe koyup uzan

Oglunda leke ıle ogrendım az yuruyım iş yapayım olurdu hemen ara ara hep oldu pembede geldı bıkez hatta 5. Aya yakın surdu bu bebegımde olmamıstı hıc bugun de geldı oglumda olsa bu kadar endıselenmezdım alıskındım ama endıselenme ye basladım
Umarım sağlıkla kavuşuruz hepimiz 🙏🏻

Benim bulantım son bi haftadır baya azaldı. Ama ağzımdaki o metalik acı tat asla geçmiyo yediklerimden 3dk sonra pişman oluyorum çünkü sanki dünyanın en acı şeyini yemiş gibi oluyo ağzım midem. Bende bu ne zaman geçecek merakla bekliyorum hergün uyanıyorum her gün aynı acılıkkk
Bulantın azalmış ya ona da şükür bana kusma da eklenmeye başladı bir ara kapatmıştık o defteri neden böyle oldu anlamadım geçecek diye baktıkça şiddetlendi 😫

Benim de ağrılarım var genelde ama bacağım bir farklı sanki romatizma gibi ağrıyor annem bende de oluyordu diyor normaldir diye düşünüyorum o yüzden.hem de magnezyum vs. rezervlerimiz tükeniyor vücutta. 12.haftadan sonra doktor takviyelere başlayınca rahatlarız umarım hepimiz🙂
Inslalah canım benim ebe arkadaşımla konuştum o da normal dedi rahim genişliyor dedi birde gün içinde çok yorduysan kendini o da eklenir üstüne dedi

Ayy Allah yardımcınız olsun bende aynı durumdayım çok zor gerçekten😕Doktorum bulantı için hap verdi onun sayesinde biraz azaldı ve yemek yemeye başladım ama koku ve tiksinme devam ediyor suyu bile zor içiyorum 9+4 teyim bende bigün iyiysem diğer gün yataklardayım Rabbim kolaylaştırsın

X