2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    236
Başka ne alacağım hiç bilmiyorum. Süt pompası alayım defim sonra da ya hiç sütüm gelmezse boşa almış olmayayım diye vazgeçtim.

Bebek arabası ana kucağı yatak bende almak istiyorum ama hangi marka almalıyım karar veremiyorum 🤦🏻‍♀️
Bebek mağazalarında gidip görüp karar verip indirim de beğendiğin modeli alabilirsin herkesin beğendiği farklı neticede 🙈
Süt pompası da hem sütü artıran hem de fazlasını alıp mastit olmamayı sağlayan bir şey evet kullanım ömrü 6 ay 1sene en fazla çalışıyorsan eve süt bırakmak için ama mastit mevzusu önemli almasanda etrafında isteyebileceğin birileri olsun ya da manuel al bulunsun.
O zaman biz de onu alalım bilmemek gerçekten çok zor ya öyle saf saf bakıp duruyoruz ne alsak diye listemiz bile yok elimizde bilmediğimiz için arkadaşlarıma soruyorum anca aklıma geldikçe
Korbell mevzusu da biraz paraya bakıyor kovasını aldın diyelim poşetide kovası kadar en az yani önemli mevzu poşet indirim de bulursanız ona da bakın. Sonra insanın canı sıkılıyor poşete o kadar para vermeye

Bebek mağazalarında gidip görüp karar verip indirim de beğendiğin modeli alabilirsin herkesin beğendiği farklı neticede 🙈
Süt pompası da hem sütü artıran hem de fazlasını alıp mastit olmamayı sağlayan bir şey evet kullanım ömrü 6 ay 1sene en fazla çalışıyorsan eve süt bırakmak için ama mastit mevzusu önemli almasanda etrafında isteyebileceğin birileri olsun ya da manuel al bulunsun.

Korbell mevzusu da biraz paraya bakıyor kovasını aldın diyelim poşetide kovası kadar en az yani önemli mevzu poşet indirim de bulursanız ona da bakın. Sonra insanın canı sıkılıyor poşete o kadar para vermeye
Çok haklısın canım özel poşeti de var demek ki😂yani maddi gücün arttıkça tabi ki her şeyin daha güzelini alırsın ama bakalım paramız yetecek mi aklımda bulunsun o zaman ona da bakayım ben normal poşet takılıyor sanmıştım ya da bir poşet kaç para olabilir ki demiştim ama öyle olmuyo demek ki😂

Aynı ilacı kullanıyorum şuanda yirmilik diş ağrısından dolayı. Size şunu sorabilir miyim? Adetim üç gün oldu biteli yalnız yumurtlama dönemindeki gibi şeffaf yumurta akı gibi akıntım geliyor iki gündür yoğun bir şekilde. Acaba sizde de böyle bir etki bırakmış olabilir mi bu antibiyotik?
Kızlar bir şey danışmak istiyorum size.Demir,multivitamin,magnezyum ve prilam kullanıyorum.Bugun Dr idrar yolu enfeksiyonu için klamoks ve toz olan antibiyotikten vermiş.Ilaclar bitinceye kadar vitaminlere ara versem nasıl olur?Doktora sormak aklıma gelmedi o sirada

Ben başlamadım doktorum kullanmam gerektiğini söylemedi sadece demir ve magnezyum kullanıyorum
Bana doktorum hem omega 3 verdi hemde vitafemin dha verdi içinde demir çinko iyot felan var ekledim resimlerini. Fazla sanki bu kadarı emin olamadım. Doktorumdanda çok memnunum aslında

Eklentiler

• 57D947C6-2F6A-477D-BBB4-5EF5BBEBCA34.jpeg
    57D947C6-2F6A-477D-BBB4-5EF5BBEBCA34.jpeg
    149 KB · Görüntüleme: 59
Çok haklısın canım özel poşeti de var demek ki😂yani maddi gücün arttıkça tabi ki her şeyin daha güzelini alırsın ama bakalım paramız yetecek mi aklımda bulunsun o zaman ona da bakayım ben normal poşet takılıyor sanmıştım ya da bir poşet kaç para olabilir ki demiştim ama öyle olmuyo demek ki😂
Ben aldım korbell çöp kovası, etrafımdaki herkes kullanmış herkes çok memnundu. Çöp poşeti biraz pahalı ama kapasitesi yüksek, epey gidiyormuş

Günaydın hayrılı cumalar.
Kızlar 16 haftayı bitirdik elhamdülillah çok şükür.
Dün oğlum olacağını öğrendim akşamına ebebekten önceden beğendiğim tutumları aldım.
Gelsinler bakalım göründükleri gibiler mi?.
İki badi aldık . Fiyatlar pazardaki bez parçalarına göre iyi geldi bana. Sizler yavaş yavaş almaya başladınız mı?
Birde battaniye almam lazım.

Dün oğlum olacağını öğrendim akşamına ebebekten önceden beğendiğim tutumları aldım.
İki badi aldık . Fiyatlar pazardaki bez parçalarına göre iyi geldi bana. Sizler yavaş yavaş almaya başladınız mı?
Ben sadece çöp kutusu aldım 🤣

Kızlar cinsiyeti ne sizce tahminde bulunurmusunuz

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-02-13-45-09-582_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-02-02-13-45-09-582_com.whatsapp.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20230202_110248.jpg
    IMG_20230202_110248.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 55
Bu konuda ben biraz sabırsızım sanırım 😂 Battaniye, nevresim takımı, bir sürü kıyafet, odasına zürafa oyuncağından falan aldım. Gerçi bana çok hediye geldi. Annemlerin ilk torunu olacak Allah nasip ederse o yüzden durmadan alıyor. Kayınvalidem bir sürü şeyler örmüş, hırkalar ceketler patikler. Kızımın şimdiden çok eşyası var. Bebek arabası beşik gibi büyük eşyalar kaldı

Aynı ilacı kullanıyorum şuanda yirmilik diş ağrısından dolayı. Size şunu sorabilir miyim? Adetim üç gün oldu biteli yalnız yumurtlama dönemindeki gibi şeffaf yumurta akı gibi akıntım geliyor iki gündür yoğun bir şekilde. Acaba sizde de böyle bir etki bırakmış olabilir mi bu antibiyotik?
Ben hamileyim,siz yumurtlama dönemine erken gidiyor olabilirsiniz bu ay

Merhaba kızlar ben geldim kanamalarım halâ devam ediyor doktor böyle devam edeceğiz sanırım dedi üstelik sıklaşmaya başladı kanama
Cinsiyet için tahminde bulundu erkeğe benziyor dedi ama net olarak 16.haftada söyleyeceğim dedi
İnsallah kesilir canim
Alerjin olmasaydi belki kanaman kesilirdi
Şansina alerjin var😔

X