2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    236
Burda sikayetlerini dile getirmiyorsan yapmiyolar bizim saglik ocagi tahlil tansiyon odem gibi seylerdd
Ben kimse sorsam hep bu sekilde işlemiş sürec hatta herkes bana saglık ocagına kaydını ac onlar seni hep arıcak mesela bebek dogunca aşıları için falan hep kendıleri arıcaklarmıs suan benım sürecim böyle geçiyor anlamadım ben hepsi aynı saglık ocagı nasıl farklı oluyor ki bi gariplik var 2 ayda bir rutin kontrol olarak geciyon bunlar cagrıl yapıyorlar bence sizde sorun yada talep edin cünkü en azından sekerınızı troitleriniz ne durumda sizde doktorunuzda görür iyi bisey bence gene siz biliirsin ama saglık ocakları nasıl aynı seyi yapmıyorlar ciidden garip 🤔

Alerji de olabilir.Mumkunse artık yaza kadar hastalamasinlar,okula gondermeye korkuyorum
Doktora götürdüm lenf bezleri şişmiş hastalık sinsi sinsi ilerliyormus antibiyotige başladık bu sene kış bı bitseydi sürekli hastalanıyorlar.Bana geçmez inşallah🤲

Kızlar merhaba bugün doktora gttm benimde plasenta aşağıda dediki yukarı cikablr dedi bekleyelim.dedi ilişki yasak kesinlikle zaten hiç yaşamamıştık. Bu şekilde olanlar vardi siz nasılsınız ister istemez canım skldi inslalah ya yukarı çıkar dua edelim

Kızlar merhaba bugün doktora gttm benimde plasenta aşağıda dediki yukarı cikablr dedi bekleyelim.dedi ilişki yasak kesinlikle zaten hiç yaşamamıştık. Bu şekilde olanlar vardi siz nasılsınız ister istemez canım skldi inslalah ya yukarı çıkar dua edelim
Bana tam asagıda demedi ama ilişki bizimde hep yasak bende sorucam bu salı günü asagıda mı diye bakalım ne dicek

Ben kimse sorsam hep bu sekilde işlemiş sürec hatta herkes bana saglık ocagına kaydını ac onlar seni hep arıcak mesela bebek dogunca aşıları için falan hep kendıleri arıcaklarmıs suan benım sürecim böyle geçiyor anlamadım ben hepsi aynı saglık ocagı nasıl farklı oluyor ki bi gariplik var 2 ayda bir rutin kontrol olarak geciyon bunlar cagrıl yapıyorlar bence sizde sorun yada talep edin cünkü en azından sekerınızı troitleriniz ne durumda sizde doktorunuzda görür iyi bisey bence gene siz biliirsin ama saglık ocakları nasıl aynı seyi yapmıyorlar ciidden garip 🤔
Evet her saglik ocagi ayni degil
Ama kendi doktorum devletteki cok memnunum ilk gebelik zehirlenmesi oldu ya bunda cok dikat ediyor

Evet bana da Mart'ta görüşelim demişlerdi telefonda ebeler. Mart'ta sanırım 17-22 haftalarim arasina denk geliyor

Canım benim de yaklaşık %60 ini kapatiyormus fakat hiç dert etme çıkıyor dedi hiç birşeyi de yasaklamadi elhamdülillah bı sıkıntı yaşamadım bu durumla ilgili boylu boyunca kapatırsa kötü bir durummus

evet çok hareketli değildim ama yine de sancı olunca korkuyorum bebişim rahatsız olmasın 😊 14. haftadayım birkaç gündür gece dönerken karnım da ağrıyor yine doktora yazdım yine her şey normal sancı olur dedi 😊
O bendede oluyor.B8r şey olmaz senin ki ilk bebek ya ondan endişelerin.

X