2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

Kızlar , ben çok sevinmek isterdim ama beklemediğim anda bir şey oldu bu ay grip için çok fazla ilaç kullandım bu ay olsa olsa bir kez ilişkim oldu çünkü hep hasta geçirdim istemedim şimdi de 2 gündür regl sancım vardı testi öylesine yaptım çift çizgi çıktı beta hcg baktırdık 650. Şaka gibi geliyor şoka girdim ama mutlu olmak istiyorum hep üzgünüm ilaç kullandım diye korkuyorum

Normalde 6-7 aydır korunmuyoruz ama ilk ciddi denemeyi önceki ay ovülasyon testiyle yapmıştık ona rağmen olmamıştı. bu ay da yumurtlamadan önce ilişkim olmuştu sadece bu ayda bişey olmaz diye ilaç kullandm muhtemelen kullanmam da gerekirdi zaten ağır hastaydım ama ilaçlar dikkatli verilmedi kategorisi yüksek olan ilaçlar vardı çok kötüyüm 🙁🙁🙁
Canım inşallah gebeliğin sağlıkla ilerler kucağına alırsın bildiğim kadarıyla gebelik öğrenilmene kadar içilen ilaçların zararı yok o döneme kadar henüz bebeğe tam geçmiyor hatta bilmeden tomogrfi falan çekilenler oluyor alkol alan oluyor sıkma canını 🙏🏻

Bu arada biz de aylarca ovulasyon testiyle denedik. Tam bebek düşüncesinden vazgeçtik vitaminleri ovulasyon testini falan bıraktık hamile olduğumu öğrendim.
Ovulasyon takibi sürekli bu konuyu düşünmek vs gerçekten engel oluyormuş sanırım gebeliğe ne zaman umudu kestik o zaman oldu garip 🤷🏻‍♀️

Canım inşallah gebeliğin sağlıkla ilerler kucağına alırsın bildiğim kadarıyla gebelik öğrenilmene kadar içilen ilaçların zararı yok o döneme kadar henüz bebeğe tam geçmiyor hatta bilmeden tomogrfi falan çekilenler oluyor alkol alan oluyor sıkma canını 🙏🏻

Bu arada biz de aylarca ovulasyon testiyle denedik. Tam bebek düşüncesinden vazgeçtik vitaminleri ovulasyon testini falan bıraktık hamile olduğumu öğrendim.
Ovulasyon takibi sürekli bu konuyu düşünmek vs gerçekten engel oluyormuş sanırım gebeliğe ne zaman umudu kestik o zaman oldu garip 🤷🏻‍♀️

Hamıle mısın kız💃 cok sevındım ☺️ saglıkla ılerlesın inşallah 🙏

Hamıle mısın kız💃 cok sevındım ☺️ saglıkla ılerlesın inşallah 🙏
Ay evet canım ben de şoklardayım 🥹🥹🥹
Tam her şeyi bıraktık vazgeçtik minik durun ya nereye gidiyorsunuz geliyorum dedi bize resmen 😅
Amin inşallah çok teşekkür ederim 🥹🙏🏻🙏🏻💙💙💙

8 haftalık oldu kalp atışından sonra sağlıklı değerlendiriyoruz dedi doktor iyiyim şükür 🙏

X