Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    194
Kızlar şükür az kaldı doğumlarımıza ama ben kendi adıma çok yıprandım 🥹 sürekli bişeyler çıkıyor isyan etmek istemiyorum ama bi oh diyemedim hamileliği rahat geçen insanlara çok özeniyorum sağ Salim kucağımıza alsaydık 🥹🤲🏻 sanırım psikolojik olarak güçlü değilim 🥹
Seni çok iyi anlıyorum bana da stres yapma yanlış yapıyosun diyenler var ama elimde değil ki. Bu ay rahat ederim sandım mantar var mı yok mu sorunm çıktı. İçsem bi ilaçları bi dert içmesem ayrı dert. Hep arada kalma br vicdan azabı. Baştaki zor sürecimden dolayı hala wc ye giderken yüreğim ağzımda kimse bilmiyor. Allah yardımcımız olsun hep dua ediyorum sağ salim akıllı sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza alalım 🤲

Anladım , çok teşekkürler . Kullandığınızın markası neydi , memnun musunuz ?
lansinoh almıştım iki defa kullandım şimdi kısmetse üçüncüye de yetişti. Memnundum baya süt çekiyordu ilk aşamada düşük modda açıyorum acıtmıyor duruma göre arttırıp azaltıyoruz çekiş gücünü

bebek arabası ne aldınız son 3 ayımız kaldı henüz seçmedik , Pierre Cardin jojo modeline bakıyoruz fiyatı 8.500 falan çok hoşumuza gitti hafif tüy gibi ama o fiyat bandına çıkmışken acaba farklı modellere de baksak mı diye kararsızım
Yoyko city seyahat 3in1 modelini aldım. Arkadaşım kuzenim kullanıyor. Bi bak istersen yorumları da çok iyi

32+0 da calisabilir raporu veriyorlar ya onu okul kapanmadan verebilirsek dogum oncesi izni dogum sonrasina aktarabiliyoruz diye biliyorum
Yonetmelikte fiilen calistigin syre tek aktarilir dio tani ordan iki gun falan aktarabiliyorsun. Okulda gecen sene agustosta dogum yalan arkds aradiginda oyle demis. Walla cnm artk okulun ve milli egitimin inisiyatifine kalmis.

bebek arabası ne aldınız son 3 ayımız kaldı henüz seçmedik , Pierre Cardin jojo modeline bakıyoruz fiyatı 8.500 falan çok hoşumuza gitti hafif tüy gibi ama o fiyat bandına çıkmışken acaba farklı modellere de baksak mı diye kararsızım
Ben yoyko aldım canım gayet güzel

Kızlar siz hastaneye götürecekmişsiniz Kapı süsünü bizim hastane izin vermiyor böyle bir durumla karşılaşan var mı

Yoyko city travel aldık biz de, kullanmadım tabi ama ilk kurduğumda her parçasıyla beni baya bi tatmin etti açıkçası, inşallah kullanınca da memnun kalırım

Kızlar siz hastaneye götürecekmişsiniz Kapı süsünü bizim hastane izin vermiyor böyle bir durumla karşılaşan var mı
Bizim hastane de herhangi bir organizasyon firmasıyla anlaşmaya izin vermiyormuş kendilerinin varmış ama kendiniz yapabilirsiniz süslemeleri dedi, ben de kendim yapıcam mecburen.

X