Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Kızlar tecrübeli annelere bişey sormak istiyorum :) 28+2 deyim benim gögüslerim sızlıyor ama hiç boyutta bir değişiklik yok :) büyüyüp süt dolması gerekmiyor mu yada ne zaman süt doluyor ki acaba :)

bende alcam doktor karayoluna dediki kisa yorucu olmayana okey 8.30 dedim bu yorucu hayir dedi ucak otoyol karisimi yapcaz 3 saat total dedim 1.30 1.30 seklinde nerdeyse ona tamam dedi sonra hava yolunu arastirirken izin olayini gordum yazdim engelin olmazsa yazarim tabiki dedi yolculuktan 1 1hafta once bi bakicak bide 1 gun once gidicem insallah sorunsuz olur bende bunaldim bi hava degisikligine ihtiyacim var
Insallh bir sey olmaz cnm. Bebekten sonra zor olacak boyle seyahatler. Son bir jubile yap😀😀😀😀

Kızlar göbekleriniz ne durumda ben aslında 6.5-7 kilo aldım ama göbeğim çok çıktı🥲
Ilk bebeğim, yani daha önce 6 haftalık gelişimi durup düşürmüştüm ekim gibi.. ama doğuracağım ilk 🧿🩵 çok büyüdü karnım acaba benim mi fazla merak ediyorum
IMG_0796.jpeg

Ben de 6 buçuk almışım canım ama göbeğim öyle çok büyük değil küçük bir top gibi ☺
Canım senin kaç ay hafta ? 27 gibi diyelim bizim ölçümde değişiyor biraz. Önden gidiyordu 1 hafta gibi en son gittiğimizde bacak boyu yine önde diğer ölçümler normaldi

Kızlar tecrübeli annelere bişey sormak istiyorum :) 28+2 deyim benim gögüslerim sızlıyor ama hiç boyutta bir değişiklik yok :) büyüyüp süt dolması gerekmiyor mu yada ne zaman süt doluyor ki acaba :)
İlk hamileliğimde de büyüme çok çok az oldu şimdi de aynı devam ediyor canım ama sürüm gayet vardı ve emdi. Büyüklüğüne hiç takılma 🥰 aynı zamanda hamile olduğum arkadaşımın büyüktü daha da büyüdü baya hem de mesela hiç sütü olmadı

Kızlar belki çok saçma çok acele bir soru olacak ama😃 ilk defa anne olacağım için merak ediyorum velev ki doğurduk sütümüz yetmedi ne kadar nasıl mama vereceğimizi bize söyleyecekler mi ya da sütün yetip yetmediğini nasıl anlayacağız bu ara bunlara taktım 🤔
Çok yakın zamanda kızkardeşim doğum yaptı sütü de hemen geldi ama öyle çok gelmiyor ilk sıralar mamada verin dedi hemşire şırıngayla midesi küçük az bişey gitse doyar dediler çok güvenmeyin onllara çocuk aç kalmış 4gün boyunca hastanede yattı sarılık oldu zayıfladı sakın sütüm geldi sadece emzireyim demeyin İlk günlerde çok gelmiyor çünkü doyuyor zannnediyorsun ama aç kalmış mamada verin kesinlikle

İlk hamileliğimde de büyüme çok çok az oldu şimdi de aynı devam ediyor canım ama sürüm gayet vardı ve emdi. Büyüklüğüne hiç takılma 🥰 aynı zamanda hamile olduğum arkadaşımın büyüktü daha da büyüdü baya hem de mesela hiç sütü olmadı
Valla bende öyle düşündüm ama bi bilenden duymak istedim 😀

Allah'ım çıldırcam akıl verin bana lütfen bu mide yanması nasıl geçer gece bu saat oldu hala kıvranıyorum ne rennie ne gaviscon ne soğuk süt ne elma geçirmiyor içimde volkan var sanki uyuyamıyorum sizler napıyorsunuz ya hiç bu gece ki kadar zorlanmamıştım 😭 uyumak istiyorum uyuyamıyorum ağlamak istiyorum artık ama ya 🥺
Biçok kişi önermiş zaten ama ben de her sabah aç karna bi yemek kaşığı tahinle çözdüm mide yanması problemini canım
Kızlar bebeğin hıçkırıklarını hisseden var mı 🥰 ben dün ilk kez hissettim 😃
Eveet her gün oluyor mutlaka, 2-3 dk sürüyo çok ritmik olmasından anlıyorum ve çok komiğime gidiyor 🥰🤭
Ben de 🤣
Sabahları uyandiginda bir kaşık tahin canım. Burada bir arkadaş söylemişti ona çok duaciyim. Beni en iyi rahatlatan tahindir🥰 bu arada ben börek poğaça gibi karbonhidratlar yiyince coşuyor evde yapmama rağmen onlara dikkat ediyorum 🥲
O kişi ben olabilirim sanırım 🙈

Valla bende öyle düşündüm ama bi bilenden duymak istedim 😀
Ben de ilk hamilelikte düşünmüştüm yalan değil😂doktorum söylemişti bana da meme büyüklüğü ile sütün alakası olmadığını. Süt kanalları ve bezlerle alakalı bir durum hiç aman büyücek çok sütüm olacak diye düşünme demişti 😂

Daha yeni doktor randevumuzdan çıktım 29+4teyiz ama gelişimi daha 29+6 ile uyumlu. Ancak kızımın kafası birazcık büyük olacak sanırım 😂😂😂 32 hafta ile uyumlu çıktı şok geçirdim 3 haftada böylesi bir değişim neden nasıl olur hiçbir fikrim yok doktorumda genetik dedi ama çok geldi gözüme 😅galiba bana sezeryan yolları görünüyor 😅

Daha yeni doktor randevumuzdan çıktım 29+4teyiz ama gelişimi daha 29+6 ile uyumlu. Ancak kızımın kafası birazcık büyük olacak sanırım 😂😂😂 32 hafta ile uyumlu çıktı şok geçirdim 3 haftada böylesi bir değişim neden nasıl olur hiçbir fikrim yok doktorumda genetik dedi ama çok geldi gözüme 😅galiba bana sezeryan yolları görünüyor 😅
Maşallah canım doktor sorun yok dediyse takma kafana, bizim kızın da göbiş iki hafta önden gidiyor ☺

X