Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
kargo çok hızlı geldi. fikir olsun paylaşayım benim içime sindi, rahat yanında takımın tokasından hediye göndermişler çok tatlı 🥰 lohusa tacı arıyorum varsa aldıklarınız paylaşırsanız fikir olur kızlar☺️ bir de kapı süsü
Çok yakışmış gerçekten şık ve kibar duruyor benim de hoşuma giden bu model oldu.Sağlıkla kullanalım inşallah🌸🌸

Sizin ilk bebiş mi peki kızlar ? İkinci de daha büyük oluyor göbüş diyorlar
Benim ikinci canım ve kesinlikle daha hızlı genişledi karnım. Çatlaklarım arttı çok net anladım dün görünce 😬😂 ilki de çok hareketliydi bu ondan da hareketli çıktı 🤦🏼‍♀️ yırtacak çıkacak bi yerimden artık bekliyorum 😂

Benim ikinci canım ve kesinlikle daha hızlı genişledi karnım. Çatlaklarım arttı çok net anladım dün görünce 😬😂 ilki de çok hareketliydi bu ondan da hareketli çıktı 🤦🏼‍♀️ yırtacak çıkacak bi yerimden artık bekliyorum 😂
Ay maşallah canımmm 🧿 uzun ömürleri olsun ne güzel🥰 ahahah evet benimki de bu ara daha bi hareketlendi heraldd büyüdü diye, bol bol yağ sür her tarafına fırsat buldukça ben de sürüyorum Lierac falan da aldım bakalım inşallah etki ederler🤣

Ay maşallah canımmm 🧿 uzun ömürleri olsun ne güzel🥰 ahahah evet benimki de bu ara daha bi hareketlendi heraldd büyüdü diye, bol bol yağ sür her tarafına fırsat buldukça ben de sürüyorum Lierac falan da aldım bakalım inşallah etki ederler🤣
Ben ilkinde kullandım en iyi yağları canım ama genetiğinde varsa çatlıyorsun diyorlardı öyle de oldu. O yüzden şimdi koyverdim nasılsa çatlayacak yine hiç uğraşamayacağım yağlanmalarla 😂😂 ben duş almaya zor vakit buluyorum iş ev çocuk hamilelik arasında😂

Ben ilkinde kullandım en iyi yağları canım ama genetiğinde varsa çatlıyorsun diyorlardı öyle de oldu. O yüzden şimdi koyverdim nasılsa çatlayacak yine hiç uğraşamayacağım yağlanmalarla 😂😂 ben duş almaya zor vakit buluyorum iş ev çocuk hamilelik arasında😂
Doğru canım genetik çok önemli ahah olsun ama sen yine de kuru tutma cildini 😂🩵 ay evet ya tahmin edebiliyorum böyle bile bazen hiç bişeye halim yok bir de çocukla🥹 sabır versin canım Allah

Doğru canım genetik çok önemli ahah olsun ama sen yine de kuru tutma cildini 😂🩵 ay evet ya tahmin edebiliyorum böyle bile bazen hiç bişeye halim yok bir de çocukla🥹 sabır versin canım Allah
Yaa canım Allah sabır veriyor da arada bir de duş alma izni verse kafa dinleme izni verse çok iyi olacak 😂😂😂

çok tatlı canm kapı süsü de sade ve hoş nereden?

sağol canm 165 boyum, sütyensiz de iç göstermemesi iyi oldu sürekli emzircez gelen giden de olunca o açıdan rahat oldu. ilk doğumumdakileri denedim iç gösteriyordu hep sabahlıkla kullanmak zorunda kalmıştım.
Ben de instagramdan sipariş verdiim, mrs.meriart
Hatta çikolata kutusu da sipariş verdim konsept olsun diye

Eklentiler

• IMG_2240.jpeg
    IMG_2240.jpeg
    109,9 KB · Görüntüleme: 98
X