Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Ben de bu fistolu takımı almaya karar verdim.hem kullanışlı hem şık
kargo çok hızlı geldi. fikir olsun paylaşayım benim içime sindi, rahat yanında takımın tokasından hediye göndermişler çok tatlı 🥰 lohusa tacı arıyorum varsa aldıklarınız paylaşırsanız fikir olur kızlar☺️ bir de kapı süsü

Eklentiler

• IMG_6820.jpeg
    IMG_6820.jpeg
    201,2 KB · Görüntüleme: 128
  • IMG_6819.jpeg
    IMG_6819.jpeg
    91,3 KB · Görüntüleme: 120
  • IMG_6818.jpeg
    IMG_6818.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 115
  • IMG_6817.jpeg
    IMG_6817.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 116
  • IMG_6815.jpeg
    IMG_6815.jpeg
    71,4 KB · Görüntüleme: 113
  • IMG_6812.jpeg
    IMG_6812.jpeg
    67,2 KB · Görüntüleme: 118
kargo çok hızlı geldi. fikir olsun paylaşayım benim içime sindi, rahat yanında takımın tokasından hediye göndermişler çok tatlı 🥰 lohusa tacı arıyorum varsa aldıklarınız paylaşırsanız fikir olur kızlar☺️ bir de kapı süsü
Çok güzelmiş güle güle kullan.Pijama takımı be geceliği ne kadara aldın acaba

Ben de çok beğendim fisto çok güzel zaten çok şık duruyor🥰
Kapı süsünü ben göndereyim ama benimki sade bundan yaptırıyorum🙈

Eklentiler

• IMG_4706.jpeg
    IMG_4706.jpeg
    150,8 KB · Görüntüleme: 127
Canım çok yakışmış, boyun kaç acaba ben gecelik için tereddüt ediyorum biraz ama bunların boyu iyi duruyor

Ben lohusa tacı şunu aldım;

Daha yeni doktor randevumuzdan çıktım 29+4teyiz ama gelişimi daha 29+6 ile uyumlu. Ancak kızımın kafası birazcık büyük olacak sanırım 😂😂😂 32 hafta ile uyumlu çıktı şok geçirdim 3 haftada böylesi bir değişim neden nasıl olur hiçbir fikrim yok doktorumda genetik dedi ama çok geldi gözüme 😅galiba bana sezeryan yolları görünüyor 😅
ben de bugün gittim kontrole, 28+3 bizim de bugün. diğer iki çocuğumda da kafalar büyüktü bunda da öyle maalesef:) bunun kafası küçük olsa bari diyordum kafa büyük olunca doğumda biraz zorluyor çünkü. ilk bebekte doktorum demişti bebeğin kafası büyük senin de çıkımın dar belki biraz zorlar diye ben normal doğumda ısrar etmiştim şimdiki aklım olsa hiç zorlamazdım:) ilki normal diye artık kafa fln dinlemiyor doktorlar:)
sağlıkla gelsinler :)

Ben de çok beğendim fisto çok güzel zaten çok şık duruyor🥰
Kapı süsünü ben göndereyim ama benimki sade bundan yaptırıyorum🙈
çok tatlı canm kapı süsü de sade ve hoş nereden?

Canım çok yakışmış, boyun kaç acaba ben gecelik için tereddüt ediyorum biraz ama bunların boyu iyi duruyor
sağol canm 165 boyum, sütyensiz de iç göstermemesi iyi oldu sürekli emzircez gelen giden de olunca o açıdan rahat oldu. ilk doğumumdakileri denedim iç gösteriyordu hep sabahlıkla kullanmak zorunda kalmıştım.

çok tatlı canm kapı süsü de sade ve hoş nereden?

sağol canm 165 boyum, sütyensiz de iç göstermemesi iyi oldu sürekli emzircez gelen giden de olunca o açıdan rahat oldu. ilk doğumumdakileri denedim iç gösteriyordu hep sabahlıkla kullanmak zorunda kalmıştım.
O zaman bana kısa olur ben tesettür giyimden bakcam galiba ☺

Göbüşlerimiz aynı 🥰 belki benimki daha bile büyüktür 😂 haftasıyla uyumlu gidiyor canım normal geliyor bana 27. Haftaya yeni girdik

Ben 4.5 kilo aldım ama göbek yarım dünya her goren doğum ne zaman diyor🙈 7 aylık olmam dışında problem yok😂😂😂
Sizin ilk bebiş mi peki kızlar ? İkinci de daha büyük oluyor göbüş diyorlar

X