Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Ben de kahvaltı akşam yemeği şeklinde iki ana öğün aralarda meyve, yulaf lapası, fındık ceviz badem, kefir böyle şeyler tüketiyorum acıktıkça. Sık sık ve azar azar yemek önemliymiş, kendimi de iyi hissediyorum özellikle akşam yemeklerini hafif geçiriyosam

Evet son trimesterle beraber yüklendi heralde diyorum acayip sulu göz oldum🥺
Kefiri sade içemiyorum canım sen sade mi içiyorsun meyveli mi?

Ben de korkudan hiç beyaz bakmadım ya🙈
Ben bir tane siyah kısa önü komple düğmeli gecelik , 1 tane uzun gri gecelik , 1 tane pembe şortlu takım (kızçemin hastane çıkışı ile uyumlu ) , 1 tane gri uzun kollu pijama takımı ,1 tane de kapri takım aldım. Hepsi pamuklu penye , beyaz alamadım renk seçerken beyaza da elim gitmedi 😂

Ben bir tane siyah kısa önü komple düğmeli gecelik , 1 tane uzun gri gecelik , 1 tane pembe şortlu takım (kızçemin hastane çıkışı ile uyumlu ) , 1 tane gri uzun kollu pijama takımı ,1 tane de kapri takım aldım. Hepsi pamuklu penye , beyaz alamadım renk seçerken beyaza da elim gitmedi 😂
Ben de 2 tane gri gecelik, 1 siyah gecelik, 1 siyah şort takım, 1 tane de uzun siyah takım aldım. Bence yeter 🙈

Bizimde gittiğimizde 26 haftalıktı ama karın çevresi 28 haftalık görünüyordu hangisini baz alıcaz acaba kafam karıştı
Normal haftasını baz alıcaz canım, çünkü karın çevresi diyetle yürüyüşle haftasına dönebilir. Bende şeker çıkmadı ama ben yine de diyete başladım yürüyüş yapıyorum artık

Bizimde gittiğimizde 26 haftalıktı ama karın çevresi 28 haftalık görünüyordu hangisini baz alıcaz acaba kafam karıştı
Bize doktor karın çevresi önde çıktığında pozisyon değiştirse farklı bi sonuç çıkabileceğini söylemişti. Şu an karın çevresi için ideal pozisyonunda değil zaten ultrason ölçümleri de %100 doğru sonuç vermez demişti. Bu ölçüler çok değişken olabiliyo ben artık daha az ciddiye alıyorum doktor sıkıntı görmediği sürece 😆

Ben de kahvaltı akşam yemeği şeklinde iki ana öğün aralarda meyve, yulaf lapası, fındık ceviz badem, kefir böyle şeyler tüketiyorum acıktıkça. Sık sık ve azar azar yemek önemliymiş, kendimi de iyi hissediyorum özellikle akşam yemeklerini hafif geçiriyosam

Evet son trimesterle beraber yüklendi heralde diyorum acayip sulu göz oldum🥺
Demek siz bu yüzden az kilo alıyorsunuz :KK70: Ben işe giderken erken kahvaltı ediyorum e sonra acıkıyorum zaten çalışırken o öğlen saati gelince tok bile olsam yemek istiyor canım :) öğlen yemek yiyorum sonra ya bol sütlü soğuk bir içecek ya da meyve yiyorum akşama yemek yiyorum bazen sonra da meyve yiyorum :KK70:DD ben hepinizin en çok kilo alanı olarak çok yiyorum hakkını veriyormuşum baksana :)

Demek siz bu yüzden az kilo alıyorsunuz :KK70: Ben işe giderken erken kahvaltı ediyorum e sonra acıkıyorum zaten çalışırken o öğlen saati gelince tok bile olsam yemek istiyor canım :) öğlen yemek yiyorum sonra ya bol sütlü soğuk bir içecek ya da meyve yiyorum akşama yemek yiyorum bazen sonra da meyve yiyorum :KK70:DD ben hepinizin en çok kilo alanı olarak çok yiyorum hakkını veriyormuşum baksana :)
Canım bebek haftasıyla uyumlu mu önde mi gidiyor?

ben kahvaltıdan sonra ancak meyve yiyebiliyorum tüm gün. akşam yemeği diye bir öğün 7 ayda sadece 3-4 kez yapmışımdır belki. meyve ve akşam azcık çikolata tarzı yiyorum, biraz zararlı ama midem resmen kabul etmiyor. çok çok aç hissedersem tost🫣 Ssda_ Ssda_ palm angels palm angels buarada teşekkürler tekrar mrs.meriart’ın yaptıklarına bayıldım oradan sipariş vereceğim odasına tablo olarak da kullanılır

Büyük 360 derece dönen ağır mama sandalyesi var evde ama ben bimden aldığımı kullanıyorum. Her yere taşıyorum 😄 daha rahat. Bir de anneme aldım. Orda da kullanıyoruz. Basit olanı daha çok sevdi kızım
Kinder Baby Joy Mama Sandalyesi'ni kullanan birçok kullanıcı, bu mama sandalyesinden çok memnun olduklarını söylüyor. Aldım memnunum kullananlar, mama sandalyesinin çok fonksiyonlu, kullanışlı ve güvenli olduğunu söylememliyim ve bebepim mama sandalyesinde keyifli vakit geçiriuor

Yanlış olmayadabilor herkesin kendini iyi hissetme şekli başka ben hep iki öğün yiyordum diyetisyen artık bunun uygun olmadığını söyledi üç ana öğün bir ara öğün yapıyorum ama bu kişiselde olabilir herkesin farklı ise gelince mecburen 7de ayaktayız ilk öğün erken tamamen yaşam dinamigi ile ilgili olduğunu düşünüyorum

Yalnız değilsin canım bende senin gibiyim, sabah kahvaltı ediyorum, öğlen işyerinde yemek yiyorum sonra kahve hakkımı içiyorum ama yanında muhakkak tatlı bi şey istiyo canim, akşamda evde yemek meyve havalar ısındıgından beri dondurma. İnsallah veririz bu kiloları. Bebişler doğunca süt yapan ve zayıflatan diyet grubu kurarız🤣

ben kahvaltıdan sonra ancak meyve yiyebiliyorum tüm gün. akşam yemeği diye bir öğün 7 ayda sadece 3-4 kez yapmışımdır belki. meyve ve akşam azcık çikolata tarzı yiyorum, biraz zararlı ama midem resmen kabul etmiyor. çok çok aç hissedersem tost🫣 Ssda_ Ssda_ palm angels palm angels buarada teşekkürler tekrar mrs.meriart’ın yaptıklarına bayıldım oradan sipariş vereceğim odasına tablo olarak da kullanılır
Sonra kendi odasına koyarım dedim ben de güzel çünkü beğendim çok :)

X