Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Ben beta takibi yaptım kendimce 14 Mayıs 52 16 sında 160 18 inde 580 çıktı sence nasıl doktor önümüzdeki pazartesi ye kese için çağırdı benim iki düşüğüm oldu bundan önce korkuyorum çok inşallah kalp artışında duyarım hiç duymadım sen yaptın mı beta takibi senin nasıl
Bende 15 mayıs 63 16 mayıs akşamı 130 19 mayıs akşamı 420 çıktı hastanede bulunduğum vakitler yaptırmaya çalıştığım için iki günde bir olmadı ama sizinki gayet iyi maşallah kötü düşünmeyin, bende pazartesi gideceğim bi daha beta baktırmadım

Kaybın için tekrardan çok üzgünüm 🙏🏻 başın sağolsun. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın🙏🏻🌸 benim de sürekli kanamam olduğu için yatıyorum. Evin içinde pek yürümüyorum da açıkçası. Biraz hareket edince ağrım oluyor. Progestan alıyorum ben de vajinal yoldan. Bir de dr elenatal 2 verdi vitamin ve folik için. Tüm gün yatıyorum kısacası. Radyasyon yaydığı için telefonu da elime pek almamaya çalışıyorum. Patlamama ramak kaldı 🥲
Ya aslında radyasyon konusunda çok haklısın. Bende canım sıkıldığı için hiç elimden düşmüyor telefon 🙈

Merhaba kizlar beni de araniza alin 🙂
Dun 29 beta ile hamile oldugumu ogrendim. Umarim saglikli ilerler. Dogum 29 Ocak olarak gozukuyor.

Yarin ikinci beta icin kan verecegim ve Ayin 30'unda doktor randevum var.

Betanin dusuk olmasi biraz endiselendiriyor.
Dun beklenen adet tarihimdi. Iliski ile adet tarihi arasinda 12 gün var belki gec dollenmedir diyerek kendimi teselli ediyorum. Bir onceki bebegimi ogrendigimde 5 gun gecikmem vardi ve beta yanlis hatirlamiyorsam 1600 lerdeydi ona kiyasla dusuk geldi şuanki.

Kaçıncı çocuk:2
Sat: 24 Nisan
Kese görünme tarihi: -
Kalp atışı duyulma tarihi: -
Varsa cinsiyet tahmininiz: Keşke kız olsa 🤣
Beklenen doğum tarihi: 29.01.2025
Yaşadığınız şehir : Lüksemburg

Merhaba kizlar beni de araniza alin 🙂
Dun 29 beta ile hamile oldugumu ogrendim. Umarim saglikli ilerler. Dogum 29 Ocak olarak gozukuyor.

Yarin ikinci beta icin kan verecegim ve Ayin 30'unda doktor randevum var.

Betanin dusuk olmasi biraz endiselendiriyor.
Dun beklenen adet tarihimdi. Iliski ile adet tarihi arasinda 12 gün var belki gec dollenmedir diyerek kendimi teselli ediyorum. Bir onceki bebegimi ogrendigimde 5 gun gecikmem vardi ve beta yanlis hatirlamiyorsam 1600 lerdeydi ona kiyasla dusuk geldi şuanki.

Kaçıncı çocuk:2
Sat: 24 Nisan
Kese görünme tarihi: -
Kalp atışı duyulma tarihi: -
Varsa cinsiyet tahmininiz: Keşke kız olsa 🤣
Beklenen doğum tarihi: 29.01.2025
Yaşadığınız şehir : Lüksemburg
Merhaba arkadaşim,insallah kiz olur nasip bakalım.benim de olursa ilk çocuk olacak sizin diğer çocuk kaç yaşinda hemen hemen aynı günlerde doğum olacak bende biraz duygular karişik

Grubumuzun güzel hamişleri , aşağıda etiketlediğim arkadaşlar muhtemelen keseleri görüp kalp atışlarını da duymuşlardır diye düşünüyorum 🌸 belki siz söylediniz ben kaçırdım ama tabloda eksik olan bilgilerinizi , kalp atışı haftası ve kese haftasını bildirirseniz tabloyu güncelleyeyim ❤️☺️
@Kaya burcu
@Denizzz000
@kainat11
@GAden
@ulughanim
@Ayyayya
@takintiliyim
M merve190622
@adaa00
@Nur61_
@fatmakhan
@Tugcelif4264
@Hayatbuldum
@Minnos28
@dnz34
@Melekcanann
@emelaynur
@34brc34
@Nefesimmmsin
@bbb0912
@laviniaa111
@gizemlibankaci
Merhabalar kese 5+4 de gördüm yolk kesesi ile beraber 🥰
Kalp atışını da Salı günü duydum 7+1 🥰🥰🥰

Ya arkadaşlar bişey sorcam buranın bi aplikasyonu var mı ben web sitesinden giriyorum sürekli mesela yada gerçekten bi grup yapalım whatsaap veya Telegram olsun hepimiz konusabilelim hamişler olarak 🥰

Benim cumartesi 5+1 oluyor ve aşırı merak ediyorum kese görebilecek miyim acaba dış gebelik mi aklımda bir sürü soru işareti var. Betalarin artışı guzeldi 3 gün baktırdım. Ne çok zormuş beklemek :)
Betalarınız nasıldı acaba benimlede paylaşır mısınız bende çok korkuyorum iki düşükten
Ben beta takibi yaptım kendimce 14 Mayıs 52 16 sında 160 18 inde 580 çıktı sence nasıl doktor önümüzdeki pazartesi ye kese için çağırdı benim iki düşüğüm oldu bundan önce korkuyorum çok inşallah kalp artışında duyarım hiç duymadım sen yaptın mı beta takibi senin nasıl

Bende 15 mayıs 63 16 mayıs akşamı 130 19 mayıs akşamı 420 çıktı hastanede bulunduğum vakitler yaptırmaya çalıştığım için iki günde bir olmadı ama sizinki gayet iyi maşallah kötü düşünmeyin, bende pazartesi gideceğim bi daha beta baktırmadım
Aynen bende pazartesi gidiyorum inşallah güzel haberlerle döneriz 🙏

X