Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
İnşallah tertemiz çıkar hiç bir sorun çıkmaz. Geçen yıl şubatta 5500tlye yapmışlardı şimdi ne kadar bizde düşünüyoruz hiç sormadık sen sordun mı canım ne kadar diye
350-400 usd arası. 2 yere sordum birisi Amerika’ya birisi İsviçre’ye gönderiyor. Tam firma isimlerini hatırlamıyorum.

Benim uzun süredir öyle agrı var ve lekelenmeli normal sanırım
Bende iki hafta önce leke geldi sonraki hafta bebek göründü şimdi karın ağrısından sonra bembeyaz leke gelmiş afedersün iç çamaşırımdan kıyafetime geçecek kuvette düşük diye korktum karnım ağrıyınca

Kızlar selam nasılsınız ne durumdasınız benim çok şükür kanamam durdu progesteron iğneye devam ediyorum bugün beş haftalık olduk kese ve kalbi doktorun birlikte bakmak istedi iki hafta sonra kese kalp kontrolümüz var en son cumartesi günü kan verdiğimde sonuç 410 du , bugün tekrar kan verdim 3680 çıktı iki katından fazla katlanarak devam etmiş çok şükür darısı kalbini duymaya inşallah🥹🐣

Bende iki hafta önce leke geldi sonraki hafta bebek göründü şimdi karın ağrısından sonra bembeyaz leke gelmiş afedersün iç çamaşırımdan kıyafetime geçecek kuvette düşük diye korktum karnım ağrıyınca
Yok canım korkma. Allah korusun düşük olsa kanaman da olur. Aklına öyle kötü şeyler getirme 🌸

Kızlar merhaba.Ben 6+5 haftalık gebeyim kalp atışınıda gördüm ama bugun kahverengi akıntım oldu.Korktum yaşayan var mı

Kızlar merhaba.Ben 6+5 haftalık gebeyim kalp atışınıda gördüm ama bugun kahverengi akıntım oldu.Korktum yaşayan var mı
Çok şiddetli karın ağrın var mı bir de sanırım düşükte fazlaca kanama oluyor yerleşme kanı oluyormuş 8. Haftaya kadar için rahat etmezse randevu al istersen

Benimde sat 16 ne zaman gideceksiniz kese görmek için beta baktırmaya devam ediyor musunuz
Ben beta takibi yaptım kendimce 14 Mayıs 52 16 sında 160 18 inde 580 çıktı sence nasıl doktor önümüzdeki pazartesi ye kese için çağırdı benim iki düşüğüm oldu bundan önce korkuyorum çok inşallah kalp artışında duyarım hiç duymadım sen yaptın mı beta takibi senin nasıl

Benim cumartesi 5+1 oluyor ve aşırı merak ediyorum kese görebilecek miyim acaba dış gebelik mi aklımda bir sürü soru işareti var. Betalarin artışı guzeldi 3 gün baktırdım. Ne çok zormuş beklemek :)
Ben de öyleydim hemen aklımıza kötüsü geliyor ama öyle düşünme artışın iyiyse bebeğini görürsün yakında inşallah 💕

Benim cumartesi 5+1 oluyor ve aşırı merak ediyorum kese görebilecek miyim acaba dış gebelik mi aklımda bir sürü soru işareti var. Betalarin artışı guzeldi 3 gün baktırdım. Ne çok zormuş beklemek :)
Betalarınız nasıldı acaba benimlede paylaşır mısınız bende çok korkuyorum iki düşükten sonra

Ben gittim ama kalp atışını dinlemedi 1 hafta daha bekleyelim çok küçük dedi çarşamba çağırdı

X