Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 33,3%
  • erkek

OY: 3 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 16,7%

• Ankete Katılan
    6
Benimde 5+3 te kese göründü haftaya gel kalp atışına bakalım dendi bende ankaradayım 5+5 günlük hamileim ağrılarım var ama çok şükür kanamam yok hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah buarada 37 yaşındayım 2. Çocuğum olcak inşallah

Canim yolk kesesi varken kese boyutu kacti.? Yani benim gbi 12 mm miydi?? 12 mm buyuk bir kese icinde bebek olmamasi normalmi acaba .
Kese 6.8 mm iken bir şey göremedik. 28mm iken bebeği çok zor gördük 2.2 mm miş. Daha çok erken çoğu kişi 7. haftasında ancak görüyor. Normal yani görünmemesi. Haftaya görürsünüz mutlaka 🙏

Aslında panik yapma sebebim başka kaybettiğim bebekte de doktor üst üste çağırmıştı sorun yok diyip 1 hafta sonra 12 hwftaya denk gelen vakitte tekrar çağırmıştı anomalili bebek olduğunu açıklamıştı. Korkum sırf bu yüzden meğerse zaten o hafta görmüş 1 hafta sonra açıklamak için çağırmıştı. İnşallah öyle birsey değildir güzel düşünmek istiyorum ama yasadigim kötü şeyler buna engel oluyor
Abimin üçüzleri var. Hamilelik zamanı birini sonlandıralım gibi bir sürü riskten bahsettiler. Erken doğdular ve en küçüğü 900 gram doğdu. 46 gün küvezde kaldı. Şu an 3 yaşındalar çok şükür. Yaşayacak günü varsa hiçbir şey engel olamıyor. Risk her zaman var ama yapacak bir şeyimiz de yok, hayırlısı istemekten başka 🙏

IMG_9013.jpeg

Kızlar adet günümün 28.döngüsünde bu şekilde test ile öğrendim normalde 25 26 gündür döngüm hep 30.günü kan verdim 2773 çıktı bana çok fazla geldi bu değerlerde öğrenen varmı hamileliğini geçen sene düşük yapmıştım onu 100 ile öğrenmiştim bu sonucu görünce şaşırdım baya

ben adet tarihimden iki gün sonra yaptım kanda da 376 ile öğrendim. bence adet gününüz geçmeden yapmayın he ama erken öğrenmek istiyorum derseniz . adet günüme 8 gün vardı sizin gibi predictor marka erken gebelik testi alıp yapmıştım inanılmaz bir silik çıkmıştı dikkate almamıştım ama meğer varmış. bi yapıp bakabilirsiniz bence
Kan testi verdim dayanamadım ilişki üzerinden 10 gün geçti ama yok gebelik çıkmadı yumurtlama günlerini takip ettim özellikle ilk gebeliğimde hemen hamile kalmıştım bunda kalmayacağım sanki☹️

Abimin üçüzleri var. Hamilelik zamanı birini sonlandıralım gibi bir sürü riskten bahsettiler. Erken doğdular ve en küçüğü 900 gram doğdu. 46 gün küvezde kaldı. Şu an 3 yaşındalar çok şükür. Yaşayacak günü varsa hiçbir şey engel olamıyor. Risk her zaman var ama yapacak bir şeyimiz de yok, hayırlısı istemekten başka 🙏
Evet Rabbım ol derse olur en güzeli haftaya kadar bunu düşünmemek çok teşekkür ederim cevabınız için 😊
Evet endişeni anlıyorum şöyle düşün eğer o bu dünyada nefes alacaksa her türlü gelecek arkadaşımın doğuma kadar kaç kez kanaması oldu hep aha gitti diye düşündü yetmedi 34. Haftada doğurdu yaşamayacak diye düşündü ama ne oldu şuan 3 yaşına yaklaştı dünyada ömrü varsa ne yaşarsan yaşa geliyor ama yoksa sağlıklıda gitse doğuma beş kala bile olan oluyor ondan rahatlat kendini
Yani hersey normal dedi zaten kese güzel kanama alanı yok dedi 6+0 da kalbini duydum daha yeni oluşmuş diye sevinmek yerine üzülüyorum daha küçük olup sesini de duyamayabilirdim. Cok sagolun cevabınız icin biraz daha allaha bırakmak gerek 😊

Yaa nasıl hissediyorsun? Benim de 3. Gebeliğim en küçükle araları kaç yaş acaba
Asla tekrar dusunmuyodum testi yaparken bile çıkmaz dedim şüphem dahi yoktu emindim kendimden testi yaptım sonuçu görünce çok ağladım 2 gün boyunca şu an daha iyiyim bu seferki sezeryanimda baglaticam tabiki benim diğer çocuğum
Büyük oğlan 14 yaşında
Ortanca kızım 12
3. Numara kızım isteyerek oldu bu arada 3.5 yaşında 🥰diger ikisi beraber büyüdü bunlarda beraber büyür artık
Rabbim bize nasip etti onu saglikla gelsin artik

Kan testi verdim dayanamadım ilişki üzerinden 10 gün geçti ama yok gebelik çıkmadı yumurtlama günlerini takip ettim özellikle ilk gebeliğimde hemen hamile kalmıştım bunda kalmayacağım sanki☹️
Öyle düşünmeyin bir kere olmuş bir daha olacaktır rahat bence . Gönlünüzü ferah tutun 🥰

Eki Görüntüle 3415965
Kızlar adet günümün 28.döngüsünde bu şekilde test ile öğrendim normalde 25 26 gündür döngüm hep 30.günü kan verdim 2773 çıktı bana çok fazla geldi bu değerlerde öğrenen varmı hamileliğini geçen sene düşük yapmıştım onu 100 ile öğrenmiştim bu sonucu görünce şaşırdım baya
Gayet normal çıkmış değeriniz benimde adetten 5 gün sonra kan verdiğimde 3255 çıkmıştı. aslında normal zamanda yumurtladığınızı ve döllendiğini gösteriyor umarım sağlıkla ilerler :)

Merhaba kızlar ben 7+4 üm. Sanırım kasım annesi olacağım ama ben ilk günden beri burada olduğum için kasıma gitmek istemiyorum akşam üzeri adet kanaması gibive fındık büyüklüğünde parça düşürdüm. Çok korktum. Doktorum kasık ağrım ve kahverengi akıntım için progestran başlamıştı geçen haftalarda. Dün de kalp atışını dinledim bebek gayet iyi dedi doktor güzel dedi. Bugün böyle kanama ve sonrasında ilerleyen saatlerde peçeteye gelen kanlı mukus beni çok korkuttu. Yarın doktoruma gideceğim ama bir günde böyle kötüleşir mi daha kalbini duyalı bir gün oldu süperdi herşey

Merhaba kızlar maalesef aranızdan ayrılıyorum bugün kanamam oldu hastaneye gittik kimyasal gebelik dediler. Sizlere güzel sağlıklı gebelik geçirmenizi diliyorum kendinize çok iyi bakın❤️

Gayet normal çıkmış değeriniz benimde adetten 5 gün sonra kan verdiğimde 3255 çıkmıştı. aslında normal zamanda yumurtladığınızı ve döllendiğini gösteriyor umarım sağlıkla ilerler :)
Yaa teşekkür ederim inş sizinde gebeliğiniz sağlıkla ilerler🌸🌸

Asla tekrar dusunmuyodum testi yaparken bile çıkmaz dedim şüphem dahi yoktu emindim kendimden testi yaptım sonuçu görünce çok ağladım 2 gün boyunca şu an daha iyiyim bu seferki sezeryanimda baglaticam tabiki benim diğer çocuğum
Büyük oğlan 14 yaşında
Ortanca kızım 12
3. Numara kızım isteyerek oldu bu arada 3.5 yaşında 🥰diger ikisi beraber büyüdü bunlarda beraber büyür artık
Rabbim bize nasip etti onu saglikla gelsin artik
Allah bağışlasın ne güzel hayırlısı ile gelsin inşaallah.

Merhaba kızlar ben 7+4 üm. Sanırım kasım annesi olacağım ama ben ilk günden beri burada olduğum için kasıma gitmek istemiyorum akşam üzeri adet kanaması gibive fındık büyüklüğünde parça düşürdüm. Çok korktum. Doktorum kasık ağrım ve kahverengi akıntım için progestran başlamıştı geçen haftalarda. Dün de kalp atışını dinledim bebek gayet iyi dedi doktor güzel dedi. Bugün böyle kanama ve sonrasında ilerleyen saatlerde peçeteye gelen kanlı mukus beni çok korkuttu. Yarın doktoruma gideceğim ama bir günde böyle kötüleşir mi daha kalbini duyalı bir gün oldu süperdi
Dun doktorun kanama alanı falan görmediuse allahin izniyle sorun yoktur. Günde bu haftalarda kanama alanı yoksa kanamanın sebebi bebek pkesentadan beslenmeye başladığı için oluyormuş. İnşallah hicbirsey yoktur. Benim bildiğim düşüm ağrı ile oluyor ama yanlış yönlendirmek istemem agriniz yolsa endişe etmeyin ama imkanınız varsa şimdide kadın doğum acılı olan bir hastane varsa gitseniz çok iyi olur önlem amaçlı

X