Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 33,3%
  • erkek

OY: 3 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 16,7%

• Ankete Katılan
    6
güzel bir yaş aslında ben geç anne oldum ilk cocugumu kucagına aldıgımda 36 yasındaydım sımdı 40 bitti. Biraz geç ama ben erken de evlenmedim, 35mde evlendim. 25 yasında aklım bin karış havadaydı sanırım 😂😂 Olgunlasınca anne olmak ayrı bir deneyim dunyaya bakısınız cocuk yetıstırısınız hersey daha bir sakin ve bilinçli oluyor ama asla 25 yasın verdiği o enerji ve o herşeye yeniden baslarım hissi yok.
Herkes için bir şekilde doğru zaman oluyor sanırım ya iki türlü de avantajda dezavantajda olabiliyor😄hepimiz her anlamda çok mutlu iyi olalım önemli olan o🤰🏻❤️

Kizlar saat 2:30 da kalp atisi için randevum var. Umarım doktorumdan güzel şeyler duyarım. Rabbım hiçbirimizi ilk kez veya tekrar evlat acısıyla sınamasın. Sağlıkla ve hayırlısıyla kucağımıza alalim 🌸
Yaa güzel haberleirni bekliyoruz çook heyecanlı😍bende 29 nisanda gideceğim kalp atışına inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 31-12-2024

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞŞEHİRKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞICİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸
M Mucizee35 28İzmir15 Mart4+310 Aralık 2024
outoffit outoffit 30Ankara18 Mart13 Aralık 2024
@ogretmennnhaniiimm128Adana125 Şubat5+28 Aralık 2024
@blocked31İstanbul115 Mart20 Aralık 2024
otuzaazkala otuzaazkala 28Sakarya110 Mart5+215 Aralık 2024
@derya3237İstanbul328 Şubat5+36+6Erkek ???4 Aralık 2024
@flamingome26Kocaeli110 Mart5+115 Aralık 2024
@Zeyzey27272727272728Gaziantep120 Mart21 Aralık 2024
@kzkzkzkz35İzmir212 Mart5+316 Aralık 2024
@serendipcem23Antalya13 Mart5+18 Aralık 2024
@prmhnm30Diyarbakır16 MartKız ???11 Aralık 2024Parla ???
M minikfilozof 25Ankara110 Mart5+1Erkek ???15 Aralık 2024
@yagmurhakan3534İzmir14 Mart5+36+49 Aralık 2024
@soundoffreedom29İstanbul22 Mart4+5Kız ???7 Aralık 2024
@hayrihale2918 MartKız ???13 Aralık 2024
Herkese merhaba🌸
Ben de tüp bebekle ilk pozitifini almış 36 yaşında bir anne adayıyım.Bunları yazarken bile hala inanamıyorum🥹
Benim sat 17 mart, transfere göre hesapalama yapıyorum ama tabi ben.Beklenen doğum tarihi 18 aralık✨✨ Denizlideyim bu arada.Kese görmek için gün sayıyorum.5+0 olduğum yazıyor uygulamalarda.Ne zamana randevu almalıyım sizce?

Korkma en üst sınır labaratuarda öyle ölçülüyordur sonrasını ölçemiyor bazı yerler
Teşekkür ederim cevabınız için yine de dayanamadım özele gittim çok şükür kalp atışı bile başlamış dedi kese oluştuktan sonra betaya bakmıyoruz biz dedi

Çıktım şimdi doktordan . Kese boyutu haftasıyla uyumlu ama tam olarak istediğim yerde değil dedi . Her ihtimale karşı progestan verdi . 10 gün sonra tekrar bebeği görmek için çağırdı . Normalde 5+1 ama ultrasonda 6+1 çıktı . Zaten daha bakmadan şimdi sadece kese göreceğiz bebek bekleme dedi . Vajinal bakmadı . Dinlen ağır kaldırma dikkatli ol dedi . Kese boyutu da 12 mm civarı
Merhaba benimde bugun kese boyutum 12 mm bebek yok fakat yolk olusmus. Sizin durumunuz ne oldu bebegi gorebildiniz mi insallah .:KK43:

Arkdaslar bugun keseye gore 6 haftaligim ama bebek gorunmedi. Cok korkuyorum. Kese 12 mm olmus yolk ta var . Yardimci olur musunuz.? Boyle bisey yasayan oldumu. 13 yil sonra ilk hamileligim cok endiseliyim.:KK43:

Bende doktora gittim kızlar 😇 miniğimizin kalp atışını gördük şükür 6+3 doktor ekrandan gösterdi kalp atışını . Şükür haftasıyla uyumlu . Kan ve idrar tahlili istedi ekstra farklı şeylere baktılar . Folik asit ve tiroid ilacı ile yola devam ediyorum şimdilik haftaya dahiliye doktoruna görüneceğim tekrar 12. Hafta gibi görüşürüz dedi de bana çok uzun geldi 😂😂 biraz büyüsün kalp atışını dinlemeye gitme niyetim var inşallah M Mucizee35
Gözün aydın canım evet arayı fazla uzatmış biz o kadar beklemeyiz araya mutlaka muayne sok sen 😂😅 TSH kaç çıktı ben de ilaç kullanıyorum onun için

Arkdaslar bende sizin gbi yeni gebeyim. Bugun kesemiz 12 mm yolk ta olusmus ama bebek yok. İlk beta degerim ikiye katlanmisti nerdeyse hersey yolundaydi ama smdi neden bebek yok anlamadim. 6haftalik sayiliyorum keseye gore. Yardim edin bu durumu yasayan varmi?

Ben de yay burcuyum ve hep en güzel şeyler aralıkta olur diyordum. Hayatımdaki güzel haberleri hep aralıkta almışımdır. Sanırım bir tür manifest yapmışım 😁
Ben de çok yapmışımdır 😁Geçen sene düşünüyorduk depremden sonra ev hep kalabalık oldu bizim psikolojik olarak da çok etkilendik, şubat mart dönemi geçti öyle. Eşime şey dedim bir dahaki marta kadar beklesek mi sonra dedik ki hemen mi olacak sanki, gerçekten de bir sene olmadı ve yine martta oldu ne kadar çok istemişsem :KK70: Yay burçları en çok yay burçlarıyla iyi anlaşır diye biliyorum bir de hep, çocuğumla da iyi anlaşayım istedim ileride, bakalım inşallah nasip olur :)

Herkese merhaba🌸
Ben de tüp bebekle ilk pozitifini almış 36 yaşında bir anne adayıyım.Bunları yazarken bile hala inanamıyorum🥹
Benim sat 17 mart, transfere göre hesapalama yapıyorum ama tabi ben.Beklenen doğum tarihi 18 aralık✨✨ Denizlideyim bu arada.Kese görmek için gün sayıyorum.5+0 olduğum yazıyor uygulamalarda.Ne zamana randevu almalıyım sizce?
Hayırlı olsun canım Allah tamamına ulaştırsın :) Kese belli olmuştur bence ama yine de istersen 1 hafta daha bekle. 6. hafta bitiminde gideceğim ilkine yani adetim 15 gün geçince. O da bu cumartesi oluyor. Belki kalp atışları da duyulur o gün diye 🌸

Siz keseniz kac iken bebegi gordunuz?? 12 mm kese var bebek yok:KK43:
Canım inan hiç bildiğim bir durum değil bir şey söyleyemiyorum belki bilen arkadaşlar daha sağlıklı bir yönlendirmede bulunabilir. Bir iki gün daha bekleyip başka bir hastaneye başka bir doktora git istersen belki cihazdan cihaza da fark eder görüntüleme kalitesi ...

Canım inan hiç bildiğim bir durum değil bir şey söyleyemiyorum belki bilen arkadaşlar daha sağlıklı bir yönlendirmede bulunabilir. Bir iki gün daha bekleyip başka bir hastaneye başka bir doktora git istersen belki cihazdan cihaza da fark eder görüntüleme kalitesi ...
Ben şu an 5+5'teyim ama gitmedim henüz doktora. 6+0'da düşünüyorum gitmeyi ben de.

Merhaba güzel anneler ben 2023 aralık annesi hepinize hayırlı sağlıklı huzurlu hamilelikler diliyorum 🤗
Zaman çok çabuk geçmiş
Tesadüfen gördüm yeni bir anne grubu daha açılmış bu zamanlar çok tatlı çok heyecanlı zamanlar çok özledim karnımda ki minik 😍 hamile olduğunuz için dünyanın en şanslı insanısınız 🤰🏼

Merhaba güzel anneler ben 2023 aralık annesi hepinize hayırlı sağlıklı huzurlu hamilelikler diliyorum 🤗
Zaman çok çabuk geçmiş
Tesadüfen gördüm yeni bir anne grubu daha açılmış bu zamanlar çok tatlı çok heyecanlı zamanlar çok özledim karnımda ki minik 😍 hamile olduğunuz için dünyanın en şanslı insanısınız 🤰🏼
Teşekkür ederiiiizzz 🤗 İnşallah biz de sizler gibi Aralık ayını görebilir ve sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi. Tabi bu süreçte de çoook güzel ve keyifli bir hamilelik geçiririz 😍

Arkdaslar bende sizin gbi yeni gebeyim. Bugun kesemiz 12 mm yolk ta olusmus ama bebek yok. İlk beta degerim ikiye katlanmisti nerdeyse hersey yolundaydi ama smdi neden bebek yok anlamadim. 6haftalik sayiliyorum keseye gore. Yardim edin bu durumu yasayan varmi?
Canım geç oluşmuştur geç döllenmeden dolayıda olmuş olabilir yolk kesesi görüldükten bir hafta sonra genellikle bebek gözükür benim geçen hafta 5 hafta 3 günlükken yolk kesesi gözükmüştü bugün gittim kalp atışını duydum ondan endişe etme dünyaya gelecek olan sen ne yaparsan yap gelecektir kafanı rahatlat

Hayırlı olsun canım Allah tamamına ulaştırsın :) Kese belli olmuştur bence ama yine de istersen 1 hafta daha bekle. 6. hafta bitiminde gideceğim ilkine yani adetim 15 gün geçince. O da bu cumartesi oluyor. Belki kalp atışları da duyulur o gün diye 🌸
Amin canım hepimiz raprahat bir hamilelik geçirip evlatlarımızı sağlıkla kucaklarımıza alalım inşallah🥰
Ben de aynı şekilde düşünüyorum, bi yandan ne kadar geç gitsem o kadar iyi ama bi yandan da şu keseyi göreyim bi adımı daha geçeyim diye heyecanlanıyorum.Ama yolumuz uzun biraz sabretmeyi öğrenmek lazım tabi🥹

Canım geç oluşmuştur geç döllenmeden dolayıda olmuş olabilir yolk kesesi görüldükten bir hafta sonra genellikle bebek gözükür benim geçen hafta 5 hafta 3 günlükken yolk kesesi gözükmüştü bugün gittim kalp atışını duydum ondan endişe etme dünyaya gelecek olan sen ne yaparsan yap gelecektir kafanı rahatlat
Haklisin tsekkur ederim. 😍🌸

Gözün aydın canım evet arayı fazla uzatmış biz o kadar beklemeyiz araya mutlaka muayne sok sen 😂😅 TSH kaç çıktı ben de ilaç kullanıyorum onun için
İlk öğrendiğim zamanlarda 5,5 küsür çıkmıştı ilaç kullanıyorum işte 3 hafta falan oldu 3,9 a düşmüş pazartesi dahiliye doktoruna görüneceğim 3 hafta sonra gel demişti bakalım ne diyecek 🤔 gebelikte kullanılan bir ilaç zaten o yüzden sıkıntı değil kullansam da

X