Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 33,3%
  • erkek

OY: 3 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 16,7%

• Ankete Katılan
    6
Kızlar sizde de idrar yolu enfeksiyonu var mı bende yeni başladı sanırım arada bir sızlama var sadece normal midir doğal yolla nasıl bi çözüm bulabiliriz?
Kültürde e coli üremesi olduğu için hastaneye yatış verildi bana. Damardan antibiyotik alıyorum malesef. İlerleme olmadan doktora gidip idrar testi vermeniz daha iyi olur.

Merhaba benimde bugun kese boyutum 12 mm bebek yok fakat yolk olusmus. Sizin durumunuz ne oldu bebegi gorebildiniz mi insallah .:KK43:
bebeği görmemiş olmanız çok doğal daha çok küçük . bana 10 gün sonraya tekrar randevu verdi. eğer sağlıklı ise göreceğiz inşallah. içinizi ferah tutun henüz erken .

İlk öğrendiğim zamanlarda 5,5 küsür çıkmıştı ilaç kullanıyorum işte 3 hafta falan oldu 3,9 a düşmüş pazartesi dahiliye doktoruna görüneceğim 3 hafta sonra gel demişti bakalım ne diyecek 🤔 gebelikte kullanılan bir ilaç zaten o yüzden sıkıntı değil kullansam da
Çok güzel düşmüş senin ki benim vicdansız yavaş düşüyor maşallah valla sana

Canım geç oluşmuştur geç döllenmeden dolayıda olmuş olabilir yolk kesesi görüldükten bir hafta sonra genellikle bebek gözükür benim geçen hafta 5 hafta 3 günlükken yolk kesesi gözükmüştü bugün gittim kalp atışını duydum ondan endişe etme dünyaya gelecek olan sen ne yaparsan yap gelecektir kafanı rahatlat
Canim yolk kesesi varken kese boyutu kacti.? Yani benim gbi 12 mm miydi?? 12 mm buyuk bir kese icinde bebek olmamasi normalmi acaba .

Kızlar merhaba.SAT 18 Mart,BAT 16 Nisandı.15 vr 16 Nisanda erken gebelik testlerim silik çizgi çıktı 16 Nisan salı kan verdim,BAT idi.Bugün sonucum 446,5 çıktı.Hemşire değer biraz düşük dedi açıkçası korktum,bilginiz var mı sizce de düşük mü? Eğer hamilelik varsa kimyasal değilse 24 Aralıkta ben de anne olacağım inşallah😊

Kızlar merhaba.SAT 18 Mart,BAT 16 Nisandı.15 vr 16 Nisanda erken gebelik testlerim silik çizgi çıktı 16 Nisan salı kan verdim,BAT idi.Bugün sonucum 446,5 çıktı.Hemşire değer biraz düşük dedi açıkçası korktum,bilginiz var mı sizce de düşük mü? Eğer hamilelik varsa kimyasal değilse 24 Aralıkta ben de anne olacağım inşallah😊
değer düşük demek yanlış olur. 2 gün sonra kan testini yenileyip artışa bakmalısınız . bende 376 ile öğrendim.

Canım cihazların da çözünürlüğü ve ölçümü çok iyi değil , ben ilk gittiğimde kesem 12 mm ölçmüştü aynı senin gibi Yolk falan dememişti hiç ortalama 10 gün sonra kalp atışını gördük seninde öyle olabilir 🤔
Canm yani sen 12 mm kese varken bebek varmiydi iicnde.?? Yoksa Bebek ve kalp sonradan mi olustu?

Kizlar hastaneden geldim sata göre 6+3 dü ultrasonda 6+0 ölçtü doktorum. Bu kısımda sorum yok geç döllenme falan olmuştur belki. Kalp atışını duyduk doktor dakikada 106 atıyor dedi 1 hafta sonra tekrar gel dedi. Ciktiktan sonra aklıma geldi acaba yavaş attığı için mi beni tekrar haftaya cagirdi. Tam sevinmem gereken vakitte resmen panik oldum.

Kizlar hastaneden geldim sata göre 6+3 dü ultrasonda 6+0 ölçtü doktorum. Bu kısımda sorum yok geç döllenme falan olmuştur belki. Kalp atışını duyduk doktor dakikada 106 atıyor dedi 1 hafta sonra tekrar gel dedi. Ciktiktan sonra aklıma geldi acaba yavaş attığı için mi beni tekrar haftaya cagirdi. Tam sevinmem gereken vakitte resmen panik oldum.
Daha yeni canlanmış canım bence ondan sıkıntı etme kalp atışı olmuş ya ona bak

Daha yeni canlanmış canım bence ondan sıkıntı etme kalp atışı olmuş ya ona bak
Aslında panik yapma sebebim başka kaybettiğim bebekte de doktor üst üste çağırmıştı sorun yok diyip 1 hafta sonra 12 hwftaya denk gelen vakitte tekrar çağırmıştı anomalili bebek olduğunu açıklamıştı. Korkum sırf bu yüzden meğerse zaten o hafta görmüş 1 hafta sonra açıklamak için çağırmıştı. İnşallah öyle birsey değildir güzel düşünmek istiyorum ama yasadigim kötü şeyler buna engel oluyor

Eklentiler

• 1B358CD8-E112-4DF1-9340-F07D9B476F2E.jpeg
    1B358CD8-E112-4DF1-9340-F07D9B476F2E.jpeg
    99,3 KB · Görüntüleme: 50
umarım kalp atışlarını da duyarız. benim kese görüntüm gibi benimkide boş duruyor. normal demekki gerçi doktor zaten böyle olması gerek dedi ama insan evham yapıyor :)

umarım kalp atışlarını da duyarız. benim kese görüntüm gibi benimkide boş duruyor. normal demekki gerçi doktor zaten böyle olması gerek dedi ama insan evham yapıyor :)
Evet bana da dedi sadece keseyi görürüz diye :) umarım sağlıkla huzurla alırız kucağımıza ikimiz için de çok güzel bir 9 ay olsun

Aslında panik yapma sebebim başka kaybettiğim bebekte de doktor üst üste çağırmıştı sorun yok diyip 1 hafta sonra 12 hwftaya denk gelen vakitte tekrar çağırmıştı anomalili bebek olduğunu açıklamıştı. Korkum sırf bu yüzden meğerse zaten o hafta görmüş 1 hafta sonra açıklamak için çağırmıştı. İnşallah öyle birsey değildir güzel düşünmek istiyorum ama yasadigim kötü şeyler buna engel oluyor
Evet endişeni anlıyorum şöyle düşün eğer o bu dünyada nefes alacaksa her türlü gelecek arkadaşımın doğuma kadar kaç kez kanaması oldu hep aha gitti diye düşündü yetmedi 34. Haftada doğurdu yaşamayacak diye düşündü ama ne oldu şuan 3 yaşına yaklaştı dünyada ömrü varsa ne yaşarsan yaşa geliyor ama yoksa sağlıklıda gitse doğuma beş kala bile olan oluyor ondan rahatlat kendini

X