Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    86
Kızlar tekrar merhaba şimdi doktordan çıktım 2 3 gün geriden gelen bebişim 2 gün öne geçmiş, ikili tarama için kan verdim burun kemiği oluşmuş ense kalınlığı 1,4 dedi gayet güzel dedi veeee haftaya kesin net diyebilirim ama şu an erkek görünüyor dedi ben de oğlan anası olacağım galiba 🥹😂😂
Seninle sat başlangıcımız aynı haftaya hangi gün gitceksin cnm herkes bana 13+3 de öğrenmek için çok erken diyoda ondan soruyorum. 🙈😂

Ay seni o kadar merak ediyorum ki canım yani süreç çok uzadı eminim sonuçlar tertemiz ama cinsiyet merakım
Ayy canım inşallah ben de sonuçların temiz olması için dua ediyorum ama işte süründürüyorlar ben biraz geç kaldım 2li test için randevu bulamadım falan bayramdan 1 hafta önce falan yaptırmalıydım

Mrb kızlar benim de kontrol vardı bugün herşey yolunda çok şükür ikili test temiz çıktı ama perinatolijiye gidecem tekrar serklaj için karar verilecek bakalım ne dicekler daha önce 12.hftda özelde cinsiyete kiz gibi demişlerdi bugün de devlet hastanesi cinsiyet söylemedi tahmin yapabilecek var mı ilk foto bugünkü 13+6 ikinci foto 12+3 felandi 🥰

Eklentiler

• IMG_20240416_145229.jpg
    IMG_20240416_145229.jpg
    99,1 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20240405_161406.jpg
    IMG_20240405_161406.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 59
Seninle sat başlangıcımız aynı haftaya hangi gün gitceksin cnm herkes bana 13+3 de öğrenmek için çok erken diyoda ondan soruyorum. 🙈😂
Haftaya çarşamba gideceğim canım, bugün 12+4 tü sat göre ama 12+6 çıktı hep geriden geliyordu bebişim 17 gündür kontrole gitmiyordum arayı kapatmış. Doktor erkek görünüyor ama haftaya kesinleşir dedi hatta ailelerinize söylemeyin isterseniz dedi ama ben dayanamadım annem çok sıkıştırdı 😂

Haftaya çarşamba gideceğim canım, bugün 12+4 tü sat göre ama 12+6 çıktı hep geriden geliyordu bebişim 17 gündür kontrole gitmiyordum arayı kapatmış. Doktor erkek görünüyor ama haftaya kesinleşir dedi hatta ailelerinize söylemeyin isterseniz dedi ama ben dayanamadım annem çok sıkıştırdı 😂
ohh kuzuma maşallah 🧿 ay bende dayanamazdım haklısın yani 😀annemde neden tahmini ögrenmedik diye trip attı siz anne babasıysanız bende ananesiyim ananesi diye😀

arkadaşlar ben kasım annesiyim ama size birşey soracağım
bugün 7+2 yim normal ultrasondan keseyi gördü ama bebeği göremedi doktor alttanda bakmadı kana yyolladı
sizde alttan bakınca görünen oldu mu?
Canım benim de 7+5te göründü geç döllenme dediler 6 haftalık görünüyordu sat değiştirdiler öyle bir şeydir umarım 🙏🏼

Mrb kızlar benim de kontrol vardı bugün herşey yolunda çok şükür ikili test temiz çıktı ama perinatolijiye gidecem tekrar serklaj için karar verilecek bakalım ne dicekler daha önce 12.hftda özelde cinsiyete kiz gibi demişlerdi bugün de devlet hastanesi cinsiyet söylemedi tahmin yapabilecek var mı ilk foto bugünkü 13+6 ikinci foto 12+3 felandi 🥰
Kız gibi geldi bana da ☺️💕

X