Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    86
Bayram sonrası 13. Hafta kilo durumum +3 olarak devam ediyor. Sizde durumlar nasıl?
benim kilom hala başından beri aynı. tartı mı bozuk anlamadım. kendimi şişmiş hissediyorum, karnım kocaman oluyor akşamları ama tartıda sabah 56 akşam 57 çıkıyor. doktorum tartıda görünenin önemli olmadığını, bebeğimin sağlıklı büyüdüğünü söylemişti.

benim kilom hala başından beri aynı. tartı mı bozuk anlamadım. kendimi şişmiş hissediyorum, karnım kocaman oluyor akşamları ama tartıda sabah 56 akşam 57 çıkıyor. doktorum tartıda görünenin önemli olmadığını, bebeğimin sağlıklı büyüdüğünü söylemişti.
Ben de yeni 56 oldum 53le başlamıştım. Kocamanım gibi göbeğim artık gizlenmiyo, memelerim c kupa geçti. İkiz diye heralde 🫠

Merhaba sevgili anne adayları iki haftadır polen artmasıyla sinüslerim dolup taşıyor. Gece ara ara burun tıkanıklığı nedeniyle nefes almada zorluk yaşadım. Perdeleri sık yıkıyor, çamaşırları deterjansız yıkıyorum. Bunlar hafifletti. Kurutma makinesi bakıyorum.
Sinüzit yaşıyorum sanki, siz neler yapıyorsunuz?
Geçen hafta bende de vardı bu iki üç gündür daha iyiyim. Kurutma kesinlikle öneririm öncelikle, olmazsa olmazım. Evi daha sık süpürdü eşim, yatak başlığını da süpürdük. Çarşafları daha sık değiştirdik. Burnuma da izotonik çektim bir de tatilden kalma deniz suyu vardı onu çektim. İyi geldi denebilir. Evi her gün süpürün halıları özellikle :KK43:

ay ama eksikte anlatmısım 🙈bi arkadasıma 11 de kız bu demiş rivayetlerde kız kendini saklar gec gösterir vs diyolar ya baska arkadasıma da 12 de erkek demişler vs vs yani bence biraz cihaz kalitesi ve doktor darlamak önemli gibi 😀biz ısrar etseydik 12+1 de o tahmini alırdık gibi de eşim istemedi😒
Sizin bebeğinizin cinsiyeti ne zaman belli oldu?

arkadaşlar ben kasım annesiyim ama size birşey soracağım
bugün 7+2 yim normal ultrasondan keseyi gördü ama bebeği göremedi doktor alttanda bakmadı kana yyolladı
sizde alttan bakınca görünen oldu mu?

Sizin bebeğinizin cinsiyeti ne zaman belli oldu?
daha olmadı biz bu cumartesi gittik 13 nisanda yani 12+1 idim ikili tarama testi ense kalınlıgı burun kemiği oluşumuna baktı hersey normal dedi ben cinsiyet peki dedim bi tahminim var dedii eşimde istemedi ben eşim cıksın o zaman hehehe sebeklik yaptm doktorda 22 nisan pazartesi gelin hem tarama sonucuna bakalım hem cinsiyeti net söyleyim size dedi 22 nisanda da 13+3 olmus oluyorum nasipse

arkadaşlar ben kasım annesiyim ama size birşey soracağım
bugün 7+2 yim normal ultrasondan keseyi gördü ama bebeği göremedi doktor alttanda bakmadı kana yyolladı
sizde alttan bakınca görünen oldu mu?
merhaba aynı durumu yaşamış biri olarak alttan muayane isteyin baska doktora gidin gerekirse benim direkt alttan muayane edelim denildi kana bakılmadı bende hic

daha olmadı biz bu cumartesi gittik 13 nisanda yani 12+1 idim ikili tarama testi ense kalınlıgı burun kemiği oluşumuna baktı hersey normal dedi ben cinsiyet peki dedim bi tahminim var dedii eşimde istemedi ben eşim cıksın o zaman hehehe sebeklik yaptm doktorda 22 nisan pazartesi gelin hem tarama sonucuna bakalım hem cinsiyeti net söyleyim size dedi 22 nisanda da 13+3 olmus oluyorum nasipse
Oy maşallah supanAllah Allah nazardan saklasın, sagliklica gelsin kuzuş inşallah

X