Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    89
Hamileliğim büyük bir sürprizdi benim için 😅 şok geçirdim gerçekten..tam ben öğrendim teyzemin gelini 12 haftalık bebeğini kaybetti ilk bebeğiydi herkes çok üzüldü benim de kız kardeşim tüp bebek tedavisi görüyordu tek tüpü alındı 😞 o dönemde kimseye söylemek içimden gelmedi
Aaaaa çok üzücü haklısınız tabi söylemek zor olur 🙁

Cumartesi gidicem 😇 15+5 oluyor.. artık netleşsin istiyorum.. hamileliği cinsiyetle beraber açıklıycam henüz kimse bilmiyor 😂😂😂
Sizinki kesin kızdır ya, bana da doktor 12+4te kıza benziyor,kız galiba demişti ama haftaya çarşamba netleşecek. Benim de o zaman 15+5 oluyor♥️

Eklentiler

• IMG_2722.jpeg
    IMG_2722.jpeg
    60,9 KB · Görüntüleme: 28
Kardiyoloji normal olabilir beklenen fizyolojik bir yanıt dedi. Çok önemsemedi açıkçası. İlk olduğu zamanlar çarpıntım falan da oluyordu. Bu bir iki gündür burnum akıyor sanıyorum peçeteye siliyorum bakıyorum ki kanıyor. Öyle çarpıntı falan da olmuyor. Belki bahar alerjim olduğu için sık hapmşurmmadan kaynaklı da olabilir şu araki kanamam. Bilemiyorum 😅
Oh oh süper iyiyiz ya bi sıkıntımız yok evham bitmiyor hayırlısıyla 9 ayımızı bitirsekbebişlerimize kavuşsak 🌼🥰

Günaydın kızlar sabah giyinirken göbek deliğimden aşağıya belli belirsiz bı çizgi gördüm yukarıya doğru daha silik bı çizgi vardı sanki ama emin olamadım çizgi bu aylarda mi oluşuyordu benim ilk olacak ondan bilemedim.
Çok doğal, sağlıklı gebelik işareti 🥰 linea negra deniliyormuş ona, bende de var. Ama beyaz tenli olduğum için biraz silik çizgi, aylar sonra daha da belirginleşecek.

Günaydın kızlar sabah giyinirken göbek deliğimden aşağıya belli belirsiz bı çizgi gördüm yukarıya doğru daha silik bı çizgi vardı sanki ama emin olamadım çizgi bu aylarda mi oluşuyordu benim ilk olacak ondan bilemedim.
Bende öğrendiğim andan itibaren oluştu. Ara ara koyulaşıp açılıyor

X