Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    121
Ama bunun için ilk doktorunla konuşman lazım bende bir doula ile anlaştım eğitimimi görüşmelerimi vs aldım ama doğumama giremedi en son sormuştum doktoruma hastane dışarıdan müdahale almıyormuş. Medipolde doğum yapmıştım ben.

Şuan ezbere yazıyorum umarım doğru yazıyorumdur gyno ferro sanol olması lazım ben de hep kansızlık problemi yaşıyorum depolarımı tek doldurabilen ilaç bu ve çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum şimdi herkes bunu kullanıyor ve memnun. Hatta 2 senedir ara vermiştim dolmuştu depo ama şimdi hamilelikle tekrar başladım

Hahahaha bu tam olarak ben işte , bide yok ya evham yapmıyorum diye kendimi kandiriyorum bir kaç gun sonra bir bakıyorum benm karnım bugün neden sert değil acaba diye düşünmeye başlıyorum hakikaten delilik annelik.Ben annemi şimdi daha iyi anlıyorum hatta kalbini kirdiysam bugüne kadar haksızlık yaptiysam diye çok üzülüyorum.

İnşallah yukselmistir canım, bende kahvaltıda çay iciyorum onu bırakmam gerekiyor bence karadut 2 sabah içtim karnım bozuldu onu içmem için tok olmam lazım

Sağol canım doktora gidince söyleyeceğim değiştirmesi için

Gyno ferro sanol içerisinde folik asit bulunduran bir demir hapı. Takviye olarak farklı bir folik asit de kullanıyorsanız fazlası zarar diyorlar. Bilginiz olsun.

Yaa sok oldum 3500 tl hayatta vermem gider cocugumun onemli ihtiyacini alirim
Bio oil çatlak yağı var ben onu aldım hem yapışkan bir hissi yok hemde güzel nemlendiriyor onu deneyebilirsin :) zaten çatlak olacaksa her türlü oluyor maalesef buna mucize bir çözüm yok henüz

Şimdi hastaneden çıktım kızlar ultrasonda kalpte parlaklık var dedi doktor çok üzüldüm geçer inşallah
Canım bu tarz şeyler takip gerekiyor ama sonra geçiyor üzme kendini bir şey olmaz inşallah
Gebelikte her ilaç kullanılmıyor bengay da keskin bir ilaç doktora danışmkta fayda var. Sicak havlu falan koysan

Canim inan hepimiz oyle ben dun ilkkez e bebekten gittim kiyafet aldim dedim bu korkuyu asacagim kendine yuklenme seni de anlamayan insanlara anlatma anlamazlar

Yaa benim vucumdada goguslerim catlak kalcam sirtim ergenlik doneminde bir catladilar onune gecemedim insallah gobegim olmaz bende lierac krem cok para odeyemem cocugun yatagini alirim

Ask olsun atsaniza kilo ile mi guzelsiniz yada zayiflikla verirsiniz kilo olayi eger saglik sorunun yoksa veriliyor hic uzulme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…