Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
İyi geceler herkese 🌸 aşırı kas spazmı ve seğirmesi yaşadım gece uykudan bacaklarım acıyarak kalktım doktorda bana magnorm diye bir magnezyum ilacı verdi. Az önce içtim İnternetten bakayım dedim bazı doktorlar hamilelikte magnezyum takviyesi önermiyor. içtiğim ilaç için de yeterli çalışma vs yok diyor aşırı moralim bozuldu aranızda kullanan var mı 🥺
Magnorm bana verdi ise yaramadı daha iyi bişe kullanırsın dedi magnimore verdi biraz pahalı ama en iyisi bu bütün agrilarimi kesti

Selam kızlar gene mesajlarımla sizleri taciz ettim pişman değilim 😂 şaka bı yana gelişmeleri bekliyorum. Uzun süre cevap alamazsam listeden siliyorum bilginize .Sonradan dönüş yaparsanız yine eklerim tabiki 🧸 bu arada uzu süre sessiz kalan yazmayan arkadaşlar her şey yolundadır umarım çok ozletmeyin kendinizi . Sayfaya eklememi istediğiniz bı şeyler var mı lütfen paylaşın yeniliklere açığım 😃 sağlıcakla kalın öneri ve şikayetlerinizi bekliyorum ☺️

İyi akşamlar kızlar. Ben şuan 26+5 haftalık hamileyim. Serklajlıyım rahim ağzı yetmezliğinden dolayı hergünüm diken üstünde geçiyor. Size Bişey sormak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir kaç gündür Göbeğimde sertleşme oluyor nasıl desem, taş gibi bişey oluyor. özellikle bugün daha çok olduğunu fark ettim. Ağrım sancım yok sertleşiyor bir iki dakika sonra normale dönüyor. Sırt üstü uzanınca daha çok fark ediyorum. Magnezyum gebeliğimin başındaki beri kullanıyorum. Bu durum normal mi bu haftalarda muayene günüme bir hafta var anormallik var ise yarın acile de giderim.

Kızlaaar analık izninin bir yıla çıkması şu an gündemdeymiş inşallah bize de yetişir ya 4 ay çok kısaydı zaten 🤩🤩🤩🤩😻
Ben çok heyecanlandım bu habere ya. 6 ay bile olsa nasıl mutlu olurum. Öğretmen olduğum için ağustos ayı filan komple yanıyor bebeğim 2,5 aylıkken filan işe başlamam bekleniyor çok üzgündüm bu yüzden :KK43: inşallah çözülür bu iş

Ay ben de öğretmenim iyi kötü ilk dönemi kapatabiliyorum izinle ama ikinci dönem ne yapacağım zor gerçekten
Ben de öğretmenim, ilk dönemi ben de bi şekilde raporla kapatacağım dün doktoruma sordum ne yapabiliriz diye, sonrası için heyet ayarlamaya çalışırız dedi, üç doktor gerekiyormuş. Ben ve yakın arkadaşım varız birini daha buluruz sanırım dedi. Ama inşallah böyle şeylere hiç gerek kalmaz :KK43:

X