Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 96 49,0%
  • erkek

OY: 93 47,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    196
bnm kanama yok Allaha şükür sadc toplu iğne ucu kdr lekelenme olmştu ona istinaden gitmiştim ama cok yürüdüm bu bayramda kendimi biliyorum hani o etkilemiş olablr sürekli yatiyorm uzaniyorjm valla sizde mi böyle yaptiniz

Korkutma beni joum geçiyor ama dimi ilk zamanalr mi oluyor bu yani emdikçe işte birşeyler yaptıkça falan geçiyordur illaki
mevsim bir de kahverengi kısmı olabildiğince emmesi gerekiyormuş sadece ucunu tutturmamak gerekiyormuş ben boş zamanlarımda biraz bakıyorum neler yapılır diye , sağlıkla olsun inşallah hepsi :) hiiç kendimizi korkutmayalım , sütümüz bol olsun bebeğimiz keyifle sağlıkla beslensin inşallahhh

Korkutma beni joum geçiyor ama dimi ilk zamanalr mi oluyor bu yani emdikçe işte birşeyler yaptıkça falan geçiyordur illaki
Çok normal kuzumm ilkdefa emzirceksin emzirdikçe memen alışkanlık hale gelmeye calışıyor oyüzden acıması normal yanii zamanla geçecek

Bende o yönden çok sanliyim bizim sülale kalabalık bir tane olumsuz dusunce görmedim hiç kimseden eltilerim dahil yani hepsi sürekli işlerimi görüyorlar sagolsunlar
Maşallah canım ben de şanslıyım kayınvalidem çok iyidir, eltim görümcem yok eşim tek çocuk ailesi de beni kızları gibi görüyor

Sürekli yattım sadece ev içinde ufak hareketler yaptım yürümek gibi kendimi yormadım bol su içtim stresten uzak durmaya çalıştım bir de çokca dua ettim

Ayy canım kiyamam öyle vicdansız insanlar kaldı mı ya gerçekten ciğerin o senin nasıl böyle yaparlar anlamıyorum Allah yardımcın olsun canım çok üzüldüm

Canım dedigin gibi kanamam vardı yani leke şeklinde 4.aya kadar da leke şeklinde geliyordu hamile olmadığımi bilmeden 2 aya kadar ağır işler yaptım adet olucam sanıyordum çünkü öyle başlar adetlerim şehir dışına bile çıktım eşim ameliyat oldu orada doktora gittim öğrendim ki hamileyim leke devam etti hep rabbim isterse alır isterse de verir gönlünü ferah tut herşey çok güzel olacak Allah'ın izniyle

Aaayy inşallah canısı agzin bal yesin aynen o kahve kısmı tam kavraması lazımmış bende arada bakiyorum eğitimlere falan Instagramdan amin amin

Eyvaaahhhh ben bunu bilmiyordum sisteme daha dün girildi çalışabilir raporum, ben de 2 hafta dayanayım haftanın yarısında rapor alırım diyordum

Eyvaaahhhh ben bunu bilmiyordum sisteme daha dün girildi çalışabilir raporum, ben de 2 hafta dayanayım haftanın yarısında rapor alırım diyordum
:)) sormaa.. benimde pazartesi başladı çalışabilir iznim, doktor dayanamadığında gel raporunu başlatalım dedi , bakalım nereye kadar giderse götürürüz artık yapacak birşey yok :)

tedavi uygulanmadi mi ilaç kullandınız mı size de geçmiş olsun öyle tabii boynumuz kıldan ince Allah nasip ederse dünyaya gelecek biz önlem alalimda bnde ağir kaldirdim çok yürüdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…