Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Canım naptın gittin mi hastahaneye

Gecmiş olsun kuzum naptın gittinmi hastaneye
Gitmedim gece eşim yoktu telefonda da tartıştık bu durum yüzünden inat ettim gitmedim şu anda da hala aynı seyrediyor ağrılar.artmadı artarsa gideceğim bebek hareket edince canım çıkıyor resmen.haftasonu da sınavlarım var inşallah sınavlar bitmeden gelmez

Kesinlikle öyle bende emin oldum beni hafif uyuttuklarina cunku korkudan tansiyonum 17lere cikmisti. Korkmaya hic gerek yokmus 2. De daha rahatim

Ne sınavları canisi, biraz streslisin normal olarak tabii. Eşin de üstüne tuz biber olmuş, derin bir nefes al bir yarım saat faalan hicbir sey dusunmeden kendine ayir. Gerekirse ağla, disari cikabiliyorsan bir hava al. Herşey güzel olacak insallah. Allah yardımcın olsuun

Kızlar ben tüm mesajlarınızı dikkatle okuyorum sessiz kullanıcılardanım Doğum yapan tüm arkadaşlar sağlıkla büyütsünler bebeklerini
Galiba grupta en son ben kalıcam sizin tecrübelerinizi okuyarak baya bilgi sahibi olucam aslında ilk doğumun değil ama 11 yıl ara olduğu için herşeyi unutmuşum.

Bende herşeyi okuyorum ama herşeye katılmak mümkün olmuyor. Ama gerçek anlamda burada tecrünelerden bizde nasipleniyoruz. Bziizm için hem dertlerimizi hem tecrübelerimizi paylaşma sayfası.

Benimde 8 yıl ara var.herseyi unuttum sanki sıfırdan basliyorum

Reactions: Jou
İlk bebeğinizde hiç tecrübe olmamasına rağmen annelik içgüdüsü ile bir şekilde başa çıkabiliniyor diye söyleniyor bana hep, moral için mi söyleniyor bilmiyorum sizce böyle mi peki
Benim yaşım küçüktü 24 yaşında anne oldum ve doğumdan önce çok polyannaydim.bebek hep uyuyacak herşey süper olacak kafasindayim,kızım doğdu.kolik olmaz mı kafayı yedirtti bana.simdiki aklım olsa böyle zorlanmazdim ama daha sakin olurdum

26 yaşındayım, hafif polyannalık da var bakalım beni neler bekliyor

26 yaşındayım, hafif polyannalık da var bakalım beni neler bekliyor
Kötü dusunmeyin ama herşey toz pembe de olmayacak.hayatiniza yeni biri geliyor ister istemez biseyler değişecek.mesela beni en çok bebek değil çevrem yordu.lohusa dönemi etrafımda kalabalık vardı ve hepsi bı ağızdan biseyler söylüyordu.tek başıma olsam ben e bu kadar etkilenmezdim.sizde çevrenizde sizi yoracak insanları bulundurmayin.bu dogumumda annemin gelmesini istemiyorum beni çok zorluyor ama tutturmuş gelicem diye.bakalim nasıl olacak

Allah kolaylaştırsın inşallah, her anlamda zor gerçekten. Kendime güvenim olsa ben de kimsenin olmaması taraftarıyım ama mecbur belli bir zamana kadar gelecekler. Sağlık olsun da ne diyelim

Kızlar bugün isyerimdeki son günümdü çok şükür bunu da atlattım. Daha şimdiden rahatladım yarın işe kaygım olmayacak. Bi de küçük oğlum 3 yaşında en azından doğuma kadar onunla doya doya vakit geçiririm.
11 yaşındaki oğlumun da sınav haftası. O açıdan biraz zorlanacam galiba 5. Sınıf çünkü
Umarım önümüzdeki hafta dogurmam sınavlar bitince dogururum. Ama herseyin hayırlısı tabiki

E
İlk bebeğinizde hiç tecrübe olmamasına rağmen annelik içgüdüsü ile bir şekilde başa çıkabiliniyor diye söyleniyor bana hep, moral için mi söyleniyor bilmiyorum sizce böyle mi peki
EVett dogru kuzum hatta benimde hiç tecrübem yoktu ama kızım doğdu büyüdükçe herseyine ortak oldukça anlıyorsun hic merak etmee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…