Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Ya başta baya bi istemedim dedim kendi kendime hevesim var istediğim gibi alayım😂 ama sonra düşündüm dedim al pusetli kullan 6 ay sonra istediğin gibi kabin boy al bitane. Cünkü gerçekten travel alan arkadaşlarım hep ikinciyi aldılar 😃
Bizde ikinciyi almamak için iyice araştıralım 🤣 Travel pişmanlıktır 🤣 Lütfen sende bişiler bulursan paylaş bizimle canım 🌸

Ay böyle bi şansın varsa ne güzel.. Ayrıca puset parası vermeye ne gerek var. Abinler kabine geçtiyse imkanı yok dönmezler travel sisteme🤭
Bende travel-kabin arabalar var deli gibi onlara bakıyorum valla ama işin içinden çıkamadım🤣
Pregonun 2 modeli çok kafama yatıyor benimde. Çokta kullanışlı pregonun arabaları.
indirimleri takip edip uygun zamanda almayı düşünüyorum.
Ben de sizinle aynı mantıkla travel kabin araştırıyorum. Cybex eezy s twist+2’leri çok beğendim, aklıma da yattı gibi. Sizin bulabildiğiniz modeller hangileri acaba?

kizlar kabinlere ben hic yenidogan yada 6 aya kadar bebegi koyamam gibi geliyor ya. her tarafi acik?? travel dusunuyordum ben de ama kafam karisti simdi.

Merhabalar. Ben de sizinle aynı tarihte Gazi’de nipt için kan verdim. Sizin sonuçlarınız çıktı mı acaba?
Merhaba aaaa öyle mi yok çıkmadı dün aradım 3 e doğru açan olmadı bugün işe gidince sabahtan arayıp ulaşmaya çalışacağım dün tam bir hafta oldu
Tanışsaydık orda buluşurduk
Hayırla güzel haberler alalım İnş 🤲🏻

Ben de sizinle aynı mantıkla travel kabin araştırıyorum. Cybex eezy s twist+2’leri çok beğendim, aklıma da yattı gibi. Sizin bulabildiğiniz modeller hangileri acaba?
Bugün doktor kontrolünden hemen sonra son kez bir keşif yapıp yazacağım size 🌸 Emin olmak için. Cybex twist harika bir model ama çok pahalı ya. 😔 Bende baştan hep bu tarz ürünlere bakıyordum ama sonrasında gerek olmadığını düşündüm inanın daha uyguna güzel modeller var. Ama tabikide siz bilirsiniz🐣🍀

Aynen öyle fiyat/performans/kullanım süresi göz önüne alıp alışveriş yapmak lazım 👍🏻 ikinci üçüncü çocukluklar kurta
Aynen öyle fiyat/performans/kullanım süresi göz önüne alıp alışveriş yapmak lazım 👍🏻 ikinci üçüncü çocukluklar kurtarıyo biraz valla ilk alacaklara Allah alım kolaylığı versin gerçektem çok pahalı her şey 🫤
Aynen canm o yüzden tecrübeli anneciklerden tavsiyeler bekliyoruz senden de Allah razı olsun yaşadığın tecrübelerden bahsediyorsun bebeim

Ay kızlar biZ ne kadar ince düşünceli anneleriz 😍😍😍
Dün avm ye gittik herkesin bebek arabasına baktım🤣🤣 konusu geçiyordu ya:)
Suriyeli vardı bi tane araba arabalktan çıkmş tıngır mıngır gidiyordu :KK66: ah dedim kendi kendime ben yine günlerce arayış içindeyim hangisi olsun diye😃😃

Günaydın kızlarr bugün 11 hafta olduk 💕 size bir sorum olacak bu kadar erken dönemde karnımın kaşınması normal mi ? Sizde durumlar nasıl

X