Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    66
Bu sonucun bir de grafik olanı olmalı e nabızdan çıkar mı bilmiyorum genelde o grafiği istiyor doktorlar bilginiz olsun
Bu arada bebeğiniz kız mı
61.8 çıkan değeriniz 50 den üstüyse kız deniyor da
Benim 50.30 çıkmış bebeğim erkek
Sağlıkla gelsin kuzucuk
Teşekkür ederim bebeğim ❤️
İnan bilmiyorum cinsiyeti doktor erkek gibi ama net değil dedi burdan cinsiyetin belli olduğunu bile sizden duyuyorum inanın ki hayırlısı olsun kizsada erkekse de sağlıkla gelsinde

Her doktorun tarzı farklı ya bilemiyorum ki.benim de tam tersi demir değerim sınırda aslında ama kan değerlerime bile bakmadan direkt multivitamin ismi verdi. Almoni onu da kimseden duymadım eczacıma sordum hepsi hemen hemen aynı diyince aldım.
İkili test için bu doktoru bekliyorum sonuçtan sonra başka doktorla devam etmeyi planlıyorum bakalım kısmet
Hayırlısı olsun inşallah değerleriniz iyi çıkarda bı sıkıntınız olmaz

Nifty i ayın kaçında verdiniz bugün çıktı dimi sonuç
Ben 30 nda verdim halen çıkmadı da tedirgin oldum
Benim tam bir haftada çıktı . Aslında sonuç çıkıyormuş ama alfabetik sıraya göre gidiyormuş sonuçlar. Benim doktor bugün firmayı aradı öyle öğrendi. Sende ara istersen firmayı

Kızlar sizde de gece uyurken bacaklarınızda bi huzursuzluk varmı bende bu başladı sürekli bi oynatma istegi geliyor haliyle uyumakta zorlanıyorum.
Aynısı bende de var hatta ilk zamanlardan beri var. Böyle gıdıklanma gibi kaşınma gibi sızlama gibi çok değişik bir şey 😑Bu yüzden sürekli uykum bölünüyor. Ara ara uyanıp yürüyorum geri yatıyorum. Sıcak çok tetikliyor bu arada yatarken çorap giyiyorsan muhakkak çıkar. Vücudunu örtüyorsan ayakların dışarda açıkta kalsın o da fayda etmezse son çare çok soğuk olmamak şartıyla ayaklarına su tutabilirsin.

Benim tam bir haftada çıktı . Aslında sonuç çıkıyormuş ama alfabetik sıraya göre gidiyormuş sonuçlar. Benim doktor bugün firmayı aradı öyle öğrendi. Sende ara istersen firmayı
Ben ankaradayım gazi Ünv hastanesinde yaptırdım arıyorum bölüme ulaşamıyorum genetiğe

Teşekkür ederim bebeğim ❤️
İnan bilmiyorum cinsiyeti doktor erkek gibi ama net değil dedi burdan cinsiyetin belli olduğunu bile sizden duyuyorum inanın ki hayırlısı olsun kizsada erkekse de sağlıkla gelsinde
Doktorun cihazı güzelse söylüyor bana yüzde seksen erkek dedi ki bacak arası pipiyi gösterdi gördüm 😁erkek kıza göre daha erken belli oluyor
Bide usg konumuna görede bilinebiliniyor ramzi teorisi var netten bakın görsele 😉

X