Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    69
I irmakyyy canım çok çok şaşırdım hayırlı olsun inşallah 💙💙 şok olduk tüm grup şuan sana
İnan bnde şoktayım ismi seçtim alışveriş yaptım . Şimdi trendyoldan sipariş iptal ediyorum. İsimlik yaptırıyordum onu iptal ediyorum . Hala şoktayım 2 haftadır kızım diye karnımı seviyordum çocuğun aklını karıştırdım durduk yere 😂

Teşekkür ederim cevap için çok merak ediyorum cinsiyeti inşaallah belli olur yakında eşim erkek istiyor ben kızım olsun çok istiyorum tabi en önemlisi sağlık Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🙏

Teşekkür ederim cevap için çok merak ediyorum cinsiyeti inşaallah belli olur yakında eşim erkek istiyor ben kızım olsun çok istiyorum tabi en önemlisi sağlık Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🙏
Amin hepimizin. Alalhım kalbindeki hayırlı olanı nasip etsin kaçıncı haftadasın

Kızlar bebek ne zaman yediklerimizden beslenmeye başlıyo dün akşam cips yedim çok vicdan azabı cekiyorum şimdi 😕
Çok ilginç ama cips yediğimi düşünüp üzülürken pat diye bu yorum ilk karşıma denk geldi😅 Allah üzülme diyo bence😂 işin garibi eşim kızıyor? Tartıştık resmen. Bugün herşeyden tiksindim yemeklerden ve insanın canının çektiği bir tek şey olsun aklına gelince çok mutlu olup onu yemek istiyo.. tost çekti canım içinde sucuk salam vardı. Bu yüzden eşim kızdı. Sizce haklı mı

İnan bnde şoktayım ismi seçtim alışveriş yaptım . Şimdi trendyoldan sipariş iptal ediyorum. İsimlik yaptırıyordum onu iptal ediyorum . Hala şoktayım 2 haftadır kızım diye karnımı seviyordum çocuğun aklını karıştırdım durduk yere 😂
Şuan senden grup olarak örnek aldıkk bencee 16-20den önce kız-erkek temalı bir şey almayı düşünmüyorum artık ben 🤣

Valla hanımlar söylemek istememekte çok haklısınız benim bir kürtajım bir oğlum birde şimdiki bebişim var taa düzceden bile geçmiş olsunlar aldım 😂 eşimin ilesine göre çok normal karşılanıyor heralde bana olsun herkes düşük yapar dediler çok irdelemediler ama sonuç olarak yine de üzücü bir anı normal konuşulması da üzücüydü. Bu sefer de benim annemin evindeki karşı komşu geçen bana ne zaman doğuruyorsun dedi 😂 ben avcılardayım annem Bağcılarda 3 aydır 5 kere falan gitmişimdir kesin kardeşim yada babam söylemiştir 😂 babam zaten her öğürmeme kız bu kız diyo erkek çıksa şok olur adam 😅

Ya ben zaten salam sosis almam eve birtek sucuk bazrn alırız onuda güvendiğimiz akrabamızın kasabından. Ama onuda hamileliğimin başından beri hiç yiyemedim tiksindim çok😅 keşke şu aburcuburlarada tiksinsem 😅😅
Bende pek yemiyorum abur cubur ama sağlıklı beslenme olaylarına da bi türlü giremedim 😂

Kızlar hadi bakalım kim kaç kilo aldı itiraf etsin😂 ben başlıyorum 58 ile hamile kaldım 13.haftadayım şuan 59.60 oldum daha çok alırım gibi geldi ama çok almadım sanki benim 2.gebeliğim karnımda çok çıktı

Güzel haberler alan herkesi tebrik ediyorum. ❤️

Bu sene erkek senesi mi acaba? Bütün güzel isimler kız ismi. Bu kadar erkek bebeğe nerden bulanacak isimleri :)

Ben 2 gün önce NIPT için kan verdim. Şimdi gergin bekleyiş. Cinsiyetten cok merakim heyecanim sonuçların nasıl çıkacağı konusunda. Sağlıklı olsun da 🙏🙏

Doktorun cihazı güzelse söylüyor bana yüzde seksen erkek dedi ki bacak arası pipiyi gösterdi gördüm 😁erkek kıza göre daha erken belli oluyor
Bide usg konumuna görede bilinebiliniyor ramzi teorisi var netten bakın görsele 😉
O belli olmuyor ya bana 12. Haftada erkek dedi çıkıntıyı gösterdi ben o çıkıntıdan sonra kesinlikle döneceğini düşünmedim ben. 14. Haftada perinatoloji doktoru kız dedi. Bir sonraki kontrol ne der bilmiyorum 😅🤷

Kızlar hadi bakalım kim kaç kilo aldı itiraf etsin😂 ben başlıyorum 58 ile hamile kaldım 13.haftadayım şuan 59.60 oldum daha çok alırım gibi geldi ama çok almadım sanki benim 2.gebeliğim karnımda çok çıktı
Benim de senin gibi 58 ile başladım 59.7-60 oluyorum 11. Hafta

Ben heliocare i cok begeniyorum renkli olanı cilt tonunu da esitliyor gebelikte kullanmak istemezseniz renkli normalleri de var tabi ama hem güzel koruyor hem emilimi iyi. Eczane markası.
Heliocare benim de çok sevdiğim bir marka ama sanırım mineral filtreleri nano bileşen içeriyor. Non-nano ürünü var mı bildiğiniz?

11.haftayı geçiyoruz 53le hamile kaldım 53.8 falan oluyorum 🤣 ama göbeğim çıktı nasıl oluyor anlamadım

Ben de 3 gündür bir grip geçirdim crp 9 çıkmış normali 0-5 arası. Hafif enfeksiyon var gibi ama bol su içerek geçirmeye çalışıyorum antibiyotik almak istemiyorum kızlar, antibiyotik kullananlar sizin crp niz kaçtı

X