Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    69
İnan bnde şoktayım ismi seçtim alışveriş yaptım . Şimdi trendyoldan sipariş iptal ediyorum. İsimlik yaptırıyordum onu iptal ediyorum . Hala şoktayım 2 haftadır kızım diye karnımı seviyordum çocuğun aklını karıştırdım durduk yere 😂
İsim ne koycan cnm

Aynıyız desene 60 tan yukarısı geliyor ben ilk gebeliğimde 13-15 kilo almıştım okadar alırmıyız dersin
Valla ben hayatım boyunca 60 yukarısı olmamıştım ama mecbur olacağım gibi görünüyor.ilk bir ay 1-1.5 kilo - kan hacminden ve hormonlardan dolayı, diğer 6 aylarda en fazla ayda bir kilo, son aylarda yine en fazla 2-3 kilo, 9-10 kilo bu işin normali gibi canım :) ama 70 i görmeyelim ya 😢 benim boyum da kısa bana olmaz 70 hayat kalitem düşer iyice

Hanımlar merhaba bende kasımda doğum yapıcam şuan 12. Haftama başladım henüz cinsiyeti bilmiyorum ama çok merak ediyorum kız bebek çok bulantı yapıyor diyorlar cinsiyetini öğrenen kız bebek anneleri sizce doğru mu? Yada cinsiyeti erkek olup öğrenen hamilelerde de bulantı oldu mu acaba
Benim oğlum olacak 15.haftadayım ve hala bulantım var kusuyorum canım 😂

Valla ben hayatım boyunca 60 yukarısı olmamıştım ama mecbur olacağım gibi görünüyor.ilk bir ay 1-1.5 kilo - kan hacminden ve hormonlardan dolayı, diğer 6 aylarda en fazla ayda bir kilo, son aylarda yine en fazla 2-3 kilo, 9-10 kilo bu işin normali gibi canım :) ama 70 i görmeyelim ya 😢 benim boyum da kısa bana olmaz 70 hayat kalitem düşer iyice
Bebişleri kucağımıza alalım veririz kiloları yavrum 💞💞💞💞💃🏻💃🏻💃🏻

Al sana tam gol ırmak suratsız doktora denk geldim bişey de demiyor sizi de böyle okuya okuya şokta ola ola heyecandan gideceğim 😅😂
O kötü ya doktorun suratsızı . İnsanın içi kıpır kıpır doktorda azıcık heyecan yapsın istiyor insan . Ama böyle şoklarda 😀😀 dünden beri evde mesela günaydın kızım ay oğlum . Benim canım prensesim ay prensim böyle hata yapa yapa seviyorum karnımı 😭🥰🥰

Kızlar çok hareket edince bel agrınız oluyormu,
Benim bugün misafir vardı biraz evi topla biraz hazırlık,
Şimdi bel kemigim agrıyor omurga kısmı 😕
Günaydınnnnn canım . Oluyor oluyor bende az fazla hareket edeyim belim kuyruk şokumu hatta popo üstüm bile ağrı oluyor . Sanırsam bizim artık dinlenerek az az iş yapmamız lazım

Herkese günaydın kızlar, bugün 11. Haftamda tam 1 ay sonra muayene oldum.Çok şükür Herşey yolunda dedi doktor, kalbini de tekrar duyduk.Genel anlamda baş-popo mesafesi ve enseye genel hatlarıyla baktığında bir problem görmedi.Haftasıyla uyumlu dedi, 4.33 cm miş mesela baş-popo mesafesi…ikili test için kan verdim, birde idrar verdim enfeksiyon için, antibiyotik kullanmıştım tekrar bakacak, geçmiş mi diye.Ben 35 yaşında olduğum İçin fatal dna ile ilgili öneride bulundu siz bilirsiniz dedi, bir kaç fiyat alabileceğim yer söyledi.ikili test sonucu haftaya çıkacakmış iyi çıksa dahi yaptıracak mıyız bilmiyorum,Herşey yolundaysa yaptırmayalım diyebilir miyiz ? şuan tabiki bize bıraktı, sadece 35 yaş üstüne genelde öneriyorum dedi.cinsiyetle alakalı çok erken olduğu için o konuda yorum yok haliyle :) Kilomu sordu, 2 kilo aldım 60 kiloyum dedim, kilo alma önermiyorum diye altını çizdi özellikle.Yarın hafif tempo spora başlıyorum tekrar.Birde multivitaminimi değiştirdi, görüntü ekliyorum cinsiyet tahmini yapabilen ablalardan bekleriz :)

Eklentiler

• 74C86808-A954-44B5-BF27-3A947B1D9D68.jpeg
    74C86808-A954-44B5-BF27-3A947B1D9D68.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 30
Herkese günaydın kızlar, bugün 11. Haftamda tam 1 ay sonra muayene oldum.Çok şükür Herşey yolunda dedi doktor, kalbini de tekrar duyduk.Genel anlamda baş-popo mesafesi ve enseye genel hatlarıyla baktığında bir problem görmedi.Haftasıyla uyumlu dedi, 4.33 cm miş mesela baş-popo mesafesi…ikili test için kan verdim, birde idrar verdim enfeksiyon için, antibiyotik kullanmıştım tekrar bakacak, geçmiş mi diye.Ben 35 yaşında olduğum İçin fatal dna ile ilgili öneride bulundu siz bilirsiniz dedi, bir kaç fiyat alabileceğim yer söyledi.ikili test sonucu haftaya çıkacakmış iyi çıksa dahi yaptıracak mıyız bilmiyorum,Herşey yolundaysa yaptırmayalım diyebilir miyiz ? şuan tabiki bize bıraktı, sadece 35 yaş üstüne genelde öneriyorum dedi.cinsiyetle alakalı çok erken olduğu için o konuda yorum yok haliyle :) Kilomu sordu, 2 kilo aldım 60 kiloyum dedim, kilo alma önermiyorum diye altını çizdi özellikle.Yarın hafif tempo spora başlıyorum tekrar.Birde multivitaminimi değiştirdi, görüntü ekliyorum cinsiyet tahmini yapabilen ablalardan bekleriz :)
35 ve üstü olunca 2 li test direkt riskli gösteriyor dedi benim doktorum, onun için ikili test sadece kafanı bulandırır dedi, benim de yaş 37, nifty yaptırdım.

Çok ilginç ama cips yediğimi düşünüp üzülürken pat diye bu yorum ilk karşıma denk geldi😅 Allah üzülme diyo bence😂 işin garibi eşim kızıyor? Tartıştık resmen. Bugün herşeyden tiksindim yemeklerden ve insanın canının çektiği bir tek şey olsun aklına gelince çok mutlu olup onu yemek istiyo.. tost çekti canım içinde sucuk salam vardı. Bu yüzden eşim kızdı. Sizce haklı mı
Onlarda bizim ve bebeklerim iyiliği için diyorlar canım kötü birşey dedikleri yok tabi ama insan böyle çok müdahale olunca kızıyor tabi. Canın cektiyse yiyebilirsin taviki az bişey tartışma boşver doktorlar birkere yemekten bişey olmaz diyorlar de 😊

35 ve üstü olunca 2 li test direkt riskli gösteriyor dedi benim doktorum, onun için ikili test sadece kafanı bulandırır dedi, benim de yaş 37, nifty yaptırdım.
İkili hiç yaptırmadan diğerini yaptırdınız o zaman.nifty sonucu iyi çıktı değil mi sizde ? Benden yine de kan aldı paket aldık biz hastaneden paket içinde vardı ikili test .Şimdi riskli çıkarsa ikili de çok üzülürüm valla hepsinde direkt riskli gösterir mi acaba ?

Çok şükür canım gözünaydın benimde yaşım 33 normalde doktor ikili tarama dışında bişey düşünmüyorum bebişimiz de 💙 benzettim ben kese şeklinden 🥰sağlıkla gelsinler inşallah

Bende geçen hafta cumartesi günü genokstan nipt testi için kan verdim pazartesi calisilmaya başlandı diye mesaj geldi ama sonuç hala çıkmadı acaba bir terslik mi var geçen sene yaptirdigim 4 günde çıkmıştı bu hala çıkmadı inanılmaz korkmaya başladım. Başına böyle bişey gelen var mı hiç 😔

X