Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    69
Bişey sormak istiyorum kızlar size cinsiyeti oğrenenler için
Lekelenme yaşayanlar erkek mi çıktı ben öyle biliyorum tahmın etmiştim bende de leke vardı

Merhaba değerli anneler ve anne adayları hepiniz bebişlerinizi sağlıkla kucaklarsınız inşallah. 🥰 Ben de şubat annelerindenim. Eğer henüz almamış olan varsa elimde sıfır kutusunda hiç kullanamadığım baby mom elektrikli pompa var. İlgilenen olursa özelden yazsın piyasadakinden uygun fiyata verebilirim.❤️

Hafta kaç cnm , ben sormadım hiç ense kalınlığı falan ya 😞
87D11212-E069-4101-9BDA-A06815535BC5.jpeg

Herkese günaydın kızlar, bugün 11. Haftamda tam 1 ay sonra muayene oldum.Çok şükür Herşey yolunda dedi doktor, kalbini de tekrar duyduk.Genel anlamda baş-popo mesafesi ve enseye genel hatlarıyla baktığında bir problem görmedi.Haftasıyla uyumlu dedi, 4.33 cm miş mesela baş-popo mesafesi…ikili test için kan verdim, birde idrar verdim enfeksiyon için, antibiyotik kullanmıştım tekrar bakacak, geçmiş mi diye.Ben 35 yaşında olduğum İçin fatal dna ile ilgili öneride bulundu siz bilirsiniz dedi, bir kaç fiyat alabileceğim yer söyledi.ikili test sonucu haftaya çıkacakmış iyi çıksa dahi yaptıracak mıyız bilmiyorum,Herşey yolundaysa yaptırmayalım diyebilir miyiz ? şuan tabiki bize bıraktı, sadece 35 yaş üstüne genelde öneriyorum dedi.cinsiyetle alakalı çok erken olduğu için o konuda yorum yok haliyle :) Kilomu sordu, 2 kilo aldım 60 kiloyum dedim, kilo alma önermiyorum diye altını çizdi özellikle.Yarın hafif tempo spora başlıyorum tekrar.Birde multivitaminimi değiştirdi, görüntü ekliyorum cinsiyet tahmini yapabilen ablalardan bekleriz :)
Selam canm bende 35 yaşındaym ve doktorum bana hiç fetal dna fln demedi direk 2 li yaptrdk ve şükür temiz cktı.. Yani sen bilirsn ama bence gerek yok
Ha birde maşallah bebişine yaa sanki kız gibi kemik yapısından öyle anladm
🧿🧿

Günaydı n kizlar şimdi hastaneden çiktim ense kalinliği 22mm dedi 20 mm olsun isterdik dedi nft testi öneriyoeum dedi onu yaptirin dedi 11e anlaşma sağladık 12 dedi adam çok yüksek değil mi kizlar fiyatlar bide ense kalinliği konusunda düşünceliyim
Günaydn bebeim 2 mm den bişey olmaz bnce içini ferah tut canm, o testler de pahalı malesef ama en garantisi yaptrn derim🥰

Merhaba değerli anneler ve anne adayları hepiniz bebişlerinizi sağlıkla kucaklarsınız inşallah. 🥰 Ben de şubat annelerindenim. Eğer henüz almamış olan varsa elimde sıfır kutusunda hiç kullanamadığım baby mom elektrikli pompa var. İlgilenen olursa özelden yazsın piyasadakinden uygun fiyata verebilirim.❤️
Amin canm cok Saolasn 🌺

Bende sormadm canm normal dedi doktor ikili de temiz geldi
Ztn öğrensem nette araştırır kafamı karıştırırdm boşverr
Cnm genel bi baktı normal görünüyor dedi ama detaylı ölçtüyse de şu kadar mm demedi.bende niye sormadıysam ya 🤦🏼‍♀️ acaba ikiliden çıktıktan sonra mı söylüyor kaç mm olduğunu ? Yada bi daha ölçüyor mu ? Birde numune sonucu haftaya çıkacak risksiz olduğunu ben anlayabilir miyim,
Raporu gördüğümde ? nasıl yazıyo risksiz olunca

Dün cenazemiz olunca millet kalk çay koy kalk bulaşık yıka kalk gelene gidene bak kayınvalidemle annem de sağımda birisi solumda birisi yapamaz o yapamaz o az rahatsız derken en son birisi bi laf edince kayınvalidem de gelinim hamile 33 yıldır o iş yapıyor bu evde zaten bundan sonra siz yapacaksınız deyince herkes yedi sülalem hamile olduğumu öğrenmiş oldu 😀
Aslında iyi yapmış kayınvaliden . Ah şu elalem ah ah . Hayırlısı olsun canım öğrenmiş oldular artık. En azından sana yüklenmezler artık. Başınız sağolsun bu arada amcandı galiba. Allahım mekanı cennet eylesin . Sende çok üzme kendini bebişini düşün

Doktor bir sıkıntı yok dedı ama yınede topiğe sormak istedim rabbime şükürler olsun o kadar değişikti ki görünce şok oldum dedim rabbım ne kadar büyüksün 💙🙏bebeğimiz erkek gibi dedı işaretlicem ben erkek dıye değişşirse artık bizde degiştiririz
Canım o ense kalınlığı haftaya göre değişiyor ama doktor normal demiş normaldir herhalde 3 ün altı olması lazımdı ben öyle hatırlıyorum şeninde altı zaten maşallah . Hiç kafanı bulandırma maşallah sağlıklı 💙💙

hiçbiri yapilmadi canım valla
12/16 haftada ikili yapılıyor . Sen doktorunla konuş olmazsa ikili yaptır. O hemen çıkıyor . İkilinin sonucuna göre fetal DNA yaptırmaya karar ver. Yinede sen bilirsin ama benim geçmişim sıkıntılı olduğu için fetal yaptırdık. Ama öncesinde ikili yaptırmak daha mantıklı geliyor bana

Cnm genel bi baktı normal görünüyor dedi ama detaylı ölçtüyse de şu kadar mm demedi.bende niye sormadıysam ya 🤦🏼‍♀️ acaba ikiliden çıktıktan sonra mı söylüyor kaç mm olduğunu ? Yada bi daha ölçüyor mu ? Birde numune sonucu haftaya çıkacak risksiz olduğunu ben anlayabilir miyim,
Raporu gördüğümde ? nasıl yazıyo risksiz olunca
Risk oranı yazıyor az çok anlarsın canım sonucu. Detaylı anlayamazsın ama az karışık oluyor. Ya normal dediyse hiç kafanı karıştırma sıkıntı olsa söyler zaten

X