Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    70
Cnm genel bi baktı normal görünüyor dedi ama detaylı ölçtüyse de şu kadar mm demedi.bende niye sormadıysam ya 🤦🏼‍♀️ acaba ikiliden çıktıktan sonra mı söylüyor kaç mm olduğunu ? Yada bi daha ölçüyor mu ? Birde numune sonucu haftaya çıkacak risksiz olduğunu ben anlayabilir miyim,
Raporu gördüğümde ? nasıl yazıyo risksiz olunca
Cnm ben de yeni verdim ikili için kan bana da normal ense kalınlığı dedi sadece ben de aynen sormadım hiç.burun kemiği hakkında birşey demedi.ama verdiği bir kağıtla beni kan verme bölğmüne yönlendirdi. Kağıdı oraya verip kan verdim.kağıtta yazıyordur kesin değerler ama aynen ben de aceleyle gidip kabı verdim hiç kağıda bakmak aklıma gelmedi🤷‍♀️🫢 kağıt orada kaldı geri vermediler bana. Ama gönlümüzü ferah tutalım inşallah çok güzel sonuçlar alırız hepimiz de ikiliden de Allahın izniyle🤲

Bazı doktorlar herşeyi çok açık açık söylemiyor kızlar biz istiyoruz ki zaten meraktayız herşeyi uzun uzun açıklasın. Ama işte onlar normal diyip geçiverebilyor. Benşm doktorum da öyle malesef biraz🤦‍♀️

Bu yazan ikili testte mi cnm
Evet canım bu ikili tarama testi
Ben hiç lekelenme yaşamadım canım ama oğlum olacak
Öylemi bak demeki her teori tutmayan da var bel agrısı lekelenme az bulantı üşüme bacak agrısı bunlarda hep erkek bebek teorisydı bende de vardı hep ama sende lekelenme tutmamiş çokta inanmamak lazım demeki

Günaydn bebeim 2 mm den bişey olmaz bnce içini ferah tut canm, o testler de pahalı malesef ama en garantisi yaptrn derim🥰
yaptirdim bakalım 12 dedi indirim istedim 11e yaptirdim da adam 5güne çikar diyo canısı kimisi de 10 güne çikar diyor anlamadim inan

Cnm ben de yeni verdim ikili için kan bana da normal ense kalınlığı dedi sadece ben de aynen sormadım hiç.burun kemiği hakkında birşey demedi.ama verdiği bir kağıtla beni kan verme bölğmüne yönlendirdi. Kağıdı oraya verip kan verdim.kağıtta yazıyordur kesin değerler ama aynen ben de aceleyle gidip kabı verdim hiç kağıda bakmak aklıma gelmedi🤷‍♀️🫢 kağıt orada kaldı geri vermediler bana. Ama gönlümüzü ferah tutalım inşallah çok güzel sonuçlar alırız hepimiz de ikiliden de Allahın izniyle🤲
Aynı şeyi yaşamışız canım valla kana verdim kağıdı insan bi foto çeker ya

Amin cnm inş 🙏🏻🌸

Kaç çıktığını hatırlıyor musun bebeğim
O zaman yaptırdığımda 24 dü. Geçen rutin kan tahlili verdim sağlık ocağında 17 cıkmıştı canım. 24 e o şekilde dedi doktorlar. 17 çıkan kan sonuclrımıda attım doktoruma sorun yok dedi

Aslında iyi yapmış kayınvaliden . Ah şu elalem ah ah . Hayırlısı olsun canım öğrenmiş oldular artık. En azından sana yüklenmezler artık. Başınız sağolsun bu arada amcandı galiba. Allahım mekanı cennet eylesin . Sende çok üzme kendini bebişini düşün
Evet canım öz amcam değil ama amcamdan daha kıymetli idi benim için ve Suriyeli birisi öldürdü ismi Mehmet akşitti

Evet canım bu ikili tarama testi

Öylemi bak demeki her teori tutmayan da var bel agrısı lekelenme az bulantı üşüme bacak agrısı bunlarda hep erkek bebek teorisydı bende de vardı hep ama sende lekelenme tutmamiş çokta inanmamak lazım demeki
Bel ağrısı bulantı kusma vardı bende. Bacak ağrısı lekelenme olmadı ama. Ya kırk yıllık teori ye ekşi ye tatlı muhabbeti varya. Ben başından beri ekşi yiyorum ama erkek o bile tutmadı 🤣

Aaa afyonda olan olay mı? Haberlere çıkmıştı . Üzüldüm canım benim ama ne olursa olsun kendini çok yıpratma . Bebeğini düşün
Evet canım Afyonda olan olay bizim Burda yani 🥺aynen bebişi düşünüyorum zaten sadece gece rüyalarıma girdi bugün bebiş
Kayınvalidem de rüya görmüş oğlan görmüş rüyasında doğru anne sen oğlan doğurdun dedim 😀

Evet yaa o kağıtta yazıyordu bende senin gibi direk gittim kan versin ne malım ya insan bir bakar dimi ne yazıyor diyee bana ense ölçüsünü söyledi bakarken aslında 1.5 dedi ama diğer değerleri hatırlamıyorum sıkıntı olsa söylerdi bence sormayan söylemeyen arkadaşlar hiç takılmasın olsa neden söylemesinler

İkili hiç yaptırmadan diğerini yaptırdınız o zaman.nifty sonucu iyi çıktı değil mi sizde ? Benden yine de kan aldı paket aldık biz hastaneden paket içinde vardı ikili test .Şimdi riskli çıkarsa ikili de çok üzülürüm valla hepsinde direkt riskli gösterir mi acaba ?
Ben direkt nifty yaptırdım, dün kan verdim sonuç önümüzdeki hafta içi çıkar dediler, riskli çıkarsa hiç ama hiç üzülmeyin çünkü yaştan dolayi öyle çıkması muhtemel ikili testin. İkili testte önemli parametrelerden biri yaş. Hatta Dr yaş 35 ustuyse zaten otomatik riskli çıkar dedi.

Evet evet ben içeri girince boş boş bakıyorum hiç bişeyde soramıyorum 5 dk sürüyor zaten hemen bakıp çıkıyorum paldır küldğr oluyor bişeyler 🤣
Ayy aynen vala al benden de o kadar.
Hatta son gittiğimde doktor içeri girince beni tanımadı gebelik mi vardı diyor şaka gibi🤦‍♀️ ben de sanki ilk defa geliyormuşum gibi ikili için geldim dedim sadece saf saf🤣 desene hocam sizin hastanızım zaten diye değil mi.bazen kendimi çok salak buluyorum ama heyecandan bunlar hep sanırım🤣😄😄

X