Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Ben 12 haftalığım eşimle gezmeye gittik pazar günü pertim çıktı bidaha tövbe ettim ben bir yere gidemem dedim çok yoruldum nefesim kesiliyor bi anda normal de aşırı hareketli enerjik dinamik bir insandım şimdi hantal birisi oldum 😀arkadaşım diyor hamilelik hastalık değil diyor bende biliyorum olmadığını ama bebeğim yatalım anne diyor yorulduk gel uyuyalım diyor🤣🤣🤣çok yeme diyetisyene git diyor kilo alma ama baby yiyelim diyor acıktık diyor elimde olan şeyler değil ki 😀
Emir demiri döver bebiş öyle diyorsa öyle olmalı 😅:anneadayı:

Ben 12 haftalığım eşimle gezmeye gittik pazar günü pertim çıktı bidaha tövbe ettim ben bir yere gidemem dedim çok yoruldum nefesim kesiliyor bi anda normal de aşırı hareketli enerjik dinamik bir insandım şimdi hantal birisi oldum 😀arkadaşım diyor hamilelik hastalık değil diyor bende biliyorum olmadığını ama bebeğim yatalım anne diyor yorulduk gel uyuyalım diyor🤣🤣🤣çok yeme diyetisyene git diyor kilo alma ama baby yiyelim diyor acıktık diyor elimde olan şeyler değil ki 😀
Normalde pazar gününü çekerdim deli danalar gibi gezmek için.. şuan 2 yürüsem hemen ayaklarıma karasular iniyor😂

Herkese merhaba, çok güzel haberlerle geldim 🥳🥳🥳

Bugün doktor kontrolümüz vardı. Daha önce yazmıştım. 2 haftadır NIPT testi sonucu bekliyordum. Meğer gelmiş ama benim canım doktor nasılsa randevumuz var diye aramamış. 😅 Sonuçlarımız temiz.
Cinsiyeti söyleyeyim mi dedi. Ben önce ultrasonda bakalım kalbini duyalım, öyle söyleyin dedim.
Bebeğim gayet iyi durumda 13+2 deyiz. Progestani bırakabilirsin dedi.

Vee Cinsiyeti: Kızım oluyor 😍😍😍😍

Gözlerim doldu hareketlerini görünce...
1 ay beklemek çok zor geldi.
Bir dahaki randevumuz yine 1 ay sonra, ama ben çok rahatladım.

Umarım bekleyen herkes güzel haberler alır. 🙏🙏

Doktor bana bebek büyüyene kadar çok sorun olmayacağını zaten yatış pozisyonunun beni rahatsız ettiğini ilerleyen zamanda hissettiğimde değiştirmemi söylemişti. Ben hamile olduğumu öğrendiğim zamandan beri soluma yatıyprum açıkçası ama çok yorucu oluyor. Sağ ve sırt üstü yattığımda başından beri hep ağrım oluyordu artık yüz üstü de yatamıyorum zaten. Sağa yattığımda bazen ağrıdan uyanıyorum sola dönüyorum daha 13 Haftadan tuvalet ve uyku pozisyonu yüzünden geceler haram 😂
Ya kesinlikke bende sağa yatınca kasıklarom ağrıyo neden öyle anlamadım sırt üstü yatıncada rahatsız hissediyorum. Bende diyorum daha şimdiden böyleysem sonra nolxam diye 😂😂

Kızlar travel sistem bebek arabası alanlara önerim işaretlediğim ayaklığa sahip olanından almanız katlanması vs daha rahat diğerinde bebek büyüyünce kullanmak problem oluyor tecrübe ile sabit

Eklentiler

• IMG_2722.jpeg
    IMG_2722.jpeg
    323,7 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_2721.jpeg
    IMG_2721.jpeg
    201,1 KB · Görüntüleme: 40
Yorumlara anket ekleyemiyormuşuz.

Buraya yazayım. Kız ismi seçmek zor. Fikrinizi merak ediyorum.

Aklımızda 4 isim var: Demsal, Berfin, Dicle, Hazal.

Hangisi sizce?

Yurtdisinda yaşıyorum. Buradaki forumlara da üyeyim. Demin oraya da sordum. 30 a yakin anne adayı oyladi. Buradaki sonuçları da merak ediyorum çok :)

Fikir belirtirseniz çok sevinirim.

Hangisi sizce?

Yurtdisinda yaşıyorum. Buradaki forumlara da üyeyim. Demin oraya da sordum. 30 a yakin anne adayı oyladi. Buradaki sonuçları da merak ediyorum çok :)

Hazal belki 😇ama bence bir kaç alternatif daha düşünebilirsin

Hangisi sizce?

Hazal bence demsal ne demek farklıymış o da

Hazal belki 😇ama bence bir kaç alternatif daha düşünebilirsin

Buradaki anne gruplarına baktım. Çoğunluk: Parla, Asel, Gülce vs.
Bana hiç cazip gelmiyor bu isimler.

Ben TR de lisede ögretmendim. Her sınıfta 3 tane Aleyna, 4 Tane Yaren, 5 tane Sena olurdu.😅 2000-2010 arasi popüler isimleri diye.

Bu isimleri eşimle düşündük. Bakalım daha 14. haftadayiz, zaman çok düşünmek için 😊

X